Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengd Dubbel Zondag Winter - Okt/Nov/Dec 2016

Stand na de speelronde op zondag 2 oktober 2016

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 /HarrvdBerg/MilanneT/LauravWKlik hier voor details van de opstelling van /HarrvdBerg/MilanneT/LauravW 4
    2 Stephane en Sandy KegelsKlik hier voor details van de opstelling van Stephane en Sandy Kegels 4
    3 Amber en Benno Hulshof/R vDortKlik hier voor details van de opstelling van Amber en Benno Hulshof/R vDort 2
    4 Bert-Jan H / Florence DungenKlik hier voor details van de opstelling van Bert-Jan H /  Florence Dungen 2
    5 Julianne Ruiter / Mick HoutenKlik hier voor details van de opstelling van Julianne Ruiter / Mick Houten 0
    6 Artjom M / Anne WeeberKlik hier voor details van de opstelling van Artjom M / Anne Weeber 0
Hoofdklasse Bekijken 1 Glenn Roodselaar/Lisa HardebolKlik hier voor details van de opstelling van Glenn Roodselaar/Lisa Hardebol 4
    2 Patrick Koole / Claudia SaiaKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Koole / Claudia Saia 4
    3 FrankKramer/JokeYu/CyrillaHKlik hier voor details van de opstelling van FrankKramer/JokeYu/CyrillaH 4
    4 Patrick en Sandra EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Patrick en Sandra Eleveld 2
    5 Carolien van Bakel/Ron van GogKlik hier voor details van de opstelling van Carolien van Bakel/Ron van Gog 2
    6 HanVerheul/SandyK/RemcovMKlik hier voor details van de opstelling van HanVerheul/SandyK/RemcovM 0
    7 Peter Grove / Mireille G/Jos NKlik hier voor details van de opstelling van Peter Grove / Mireille G/Jos N 0
    8 Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor details van de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 0
1e Klasse Bekijken 1 Cees Waalewijn/Wilma DoeswijkKlik hier voor details van de opstelling van Cees Waalewijn/Wilma Doeswijk 4
    2 Nick en Myrthe MeulenbroekKlik hier voor details van de opstelling van Nick en Myrthe Meulenbroek 4
    3 Jos Hessels / Puck GrootKlik hier voor details van de opstelling van Jos Hessels / Puck Groot 3
    4 Annette Berendr/BHulshof/RDortKlik hier voor details van de opstelling van Annette Berendr/BHulshof/RDort 2
    5 Natasja Post / Arno GrootKlik hier voor details van de opstelling van Natasja Post / Arno Groot 2
    6 Majorie vDorssenRon TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Majorie vDorssenRon Tjioe 1
    7 Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld 0
    8 Marot&Pieter Maas/Wim VogelKlik hier voor details van de opstelling van Marot&Pieter Maas/Wim Vogel 0
2e Klasse Bekijken 1 Arno Groot/ Inge KortekaasKlik hier voor details van de opstelling van Arno Groot/ Inge Kortekaas 4
    2 Hanny Prick/Robert Uiter/ToosSKlik hier voor details van de opstelling van Hanny Prick/Robert Uiter/ToosS 4
    3 A Draaisma/ A VinkKlik hier voor details van de opstelling van A Draaisma/ A Vink 3
    4 Carla en Erik AartsKlik hier voor details van de opstelling van Carla en Erik Aarts 2
    5 Nick Rodenburg /Maaike VdWindKlik hier voor details van de opstelling van Nick Rodenburg /Maaike VdWind 2
    6 EdwardGr/DianaTos/LiesbethKlik hier voor details van de opstelling van EdwardGr/DianaTos/Liesbeth 1
    7 JolandaDam /PaulClaus/CaludiaSKlik hier voor details van de opstelling van JolandaDam /PaulClaus/CaludiaS 0
    8 team onbekend 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 02:36