Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengd Dubbel Zondag Winter - vervolg

Stand na de speelronde op zondag 14 februari 2016

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 Melissa Gon / Robin de WinterKlik hier voor details van de opstelling van Melissa Gon / Robin de Winter 13
    2 Michael O/ Bas Stob/ Danique MKlik hier voor details van de opstelling van Michael O/ Bas Stob/ Danique M 12
    3 Laura vWell/HarrvdBerg/MilanneKlik hier voor details van de opstelling van Laura vWell/HarrvdBerg/Milanne 9
    4 RobMit/MoPaulich&ErikDijk/SuzDKlik hier voor details van de opstelling van RobMit/MoPaulich&ErikDijk/SuzD 9
    5 Hans Jose/Anne WeeberKlik hier voor details van de opstelling van Hans Jose/Anne Weeber 8
    6 Stephane en Sandy KegelsKlik hier voor details van de opstelling van Stephane en Sandy Kegels 6
    7 Amber en Benno Hulshof/R vDortKlik hier voor details van de opstelling van Amber en Benno Hulshof/R vDort 5
    8 Lotte & Nick PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Lotte & Nick Philippo 2
Hoofdklasse Bekijken 1 Julianne Ruiter / Mick HoutenKlik hier voor details van de opstelling van Julianne Ruiter / Mick Houten 14
    2 Glenn Roodselaar/Lisa HardebolKlik hier voor details van de opstelling van Glenn Roodselaar/Lisa Hardebol 10
    3 Patrick Koole / Claudia SaiaKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Koole / Claudia Saia 10
    4 Peter Grove / Mireille G/Jos NKlik hier voor details van de opstelling van Peter Grove / Mireille G/Jos N 9
    5 Carolien van Bakel/Ron van GogKlik hier voor details van de opstelling van Carolien van Bakel/Ron van Gog 7
    6 Frank Kramer / Joke YuKlik hier voor details van de opstelling van Frank Kramer / Joke Yu 6
    7 Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor details van de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 5
    8 Patrick en Sandra EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Patrick en Sandra Eleveld 3
1e Klasse Bekijken 1 Jos Hessels /Klik hier voor details van de opstelling van Jos Hessels / 13
    2 Annette Berendr/BHulshof/RDortKlik hier voor details van de opstelling van Annette Berendr/BHulshof/RDort 11
    3 Sandy Kegels / Han VerheulKlik hier voor details van de opstelling van Sandy Kegels / Han Verheul 8
    4 A Draaisma/ A VinkKlik hier voor details van de opstelling van A Draaisma/ A Vink 7
    5 Marot&Pieter Maas/Wim VogelKlik hier voor details van de opstelling van Marot&Pieter Maas/Wim Vogel 5
    6 Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld 4
2e Klasse Bekijken 1 Cyrilla H/ Roland vHKlik hier voor details van de opstelling van Cyrilla H/ Roland vH 14
    2 Natasja Post / Arno GrootKlik hier voor details van de opstelling van Natasja Post / Arno Groot 12
    3 Jolanda Dam / Paul ClaushuisKlik hier voor details van de opstelling van Jolanda Dam / Paul Claushuis 9
    4 Hanny Prick/Robert Uiter/ToosSKlik hier voor details van de opstelling van Hanny Prick/Robert Uiter/ToosS 9
    5 LeotienDongen/Henrie UitermarkKlik hier voor details van de opstelling van LeotienDongen/Henrie Uitermark 6
    6 ER Grevenstuk / D TosseramKlik hier voor details van de opstelling van ER Grevenstuk / D Tosseram 6
    7 Carla en Erik AartsKlik hier voor details van de opstelling van Carla en Erik Aarts 5
    8 Roman vd Flier/Kee HendriksenKlik hier voor details van de opstelling van Roman vd Flier/Kee Hendriksen 3

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 06:41