Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengd Dubbel Zondag Winter - vervolg

Stand na de speelronde op zondag 3 januari 2016

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 Melissa Gon / Robin de WinterKlik hier voor details van de opstelling van Melissa Gon / Robin de Winter 4
    2 Laura vWell/HarrvdBerg/MilanneKlik hier voor details van de opstelling van Laura vWell/HarrvdBerg/Milanne 4
    3 Michael O/ Bas Stob/ Danique MKlik hier voor details van de opstelling van Michael O/ Bas Stob/ Danique M 4
    4 Stephane en Sandy KegelsKlik hier voor details van de opstelling van Stephane en Sandy Kegels 2
    5 Amber en Benno Hulshof/R vDortKlik hier voor details van de opstelling van Amber en Benno Hulshof/R vDort 2
    6 Hans Jose/Anne WeeberKlik hier voor details van de opstelling van Hans Jose/Anne Weeber 0
    7 Lotte & Nick PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Lotte & Nick Philippo 0
    8 RobMit/MoPaulich&ErikDijk/SuzDKlik hier voor details van de opstelling van RobMit/MoPaulich&ErikDijk/SuzD 0
Hoofdklasse Bekijken 1 Julianne Ruiter / Mick HoutenKlik hier voor details van de opstelling van Julianne Ruiter / Mick Houten 4
    2 Carolien van Bakel/Ron van GogKlik hier voor details van de opstelling van Carolien van Bakel/Ron van Gog 4
    3 Frank Kramer / Joke YuKlik hier voor details van de opstelling van Frank Kramer / Joke Yu 2
    4 Peter Grove / Mireille G/Jos NKlik hier voor details van de opstelling van Peter Grove / Mireille G/Jos N 2
    5 Glenn Roodselaar/Lisa HardebolKlik hier voor details van de opstelling van Glenn Roodselaar/Lisa Hardebol 2
    6 Patrick en Sandra EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Patrick en Sandra Eleveld 2
    7 Patrick Koole / Claudia SaiaKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Koole / Claudia Saia 0
    8 Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor details van de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 0
1e Klasse Bekijken 1 Annette Berendr/BHulshof/RDortKlik hier voor details van de opstelling van Annette Berendr/BHulshof/RDort 4
    2 Jos Hessels /Klik hier voor details van de opstelling van Jos Hessels / 4
    3 A Draaisma/ A VinkKlik hier voor details van de opstelling van A Draaisma/ A Vink 3
    4 Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld 1
    5 Sandy Kegels / Han VerheulKlik hier voor details van de opstelling van Sandy Kegels / Han Verheul 0
    6 Marot&Pieter Maas/Wim VogelKlik hier voor details van de opstelling van Marot&Pieter Maas/Wim Vogel 0
2e Klasse Bekijken 1 LeotienDongen/Henrie UitermarkKlik hier voor details van de opstelling van LeotienDongen/Henrie Uitermark 4
    2 ER Grevenstuk / D TosseramKlik hier voor details van de opstelling van ER Grevenstuk / D Tosseram 4
    3 Cyrilla H/ Roland vHKlik hier voor details van de opstelling van Cyrilla H/ Roland vH 3
    4 Carla en Erik AartsKlik hier voor details van de opstelling van Carla en Erik Aarts 2
    5 Hanny Prick/Robert Uiter/ToosSKlik hier voor details van de opstelling van Hanny Prick/Robert Uiter/ToosS 2
    6 Natasja Post / Arno GrootKlik hier voor details van de opstelling van Natasja Post / Arno Groot 1
    7 Jolanda Dam / Paul ClaushuisKlik hier voor details van de opstelling van Jolanda Dam / Paul Claushuis 0
    8 Roman vd Flier/Kee HendriksenKlik hier voor details van de opstelling van Roman vd Flier/Kee Hendriksen 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 19 Augustus 2019 16:10