Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengd Dubbel Zondag Winter

Stand na de speelronde op zondag 22 november 2015

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 Melissa Gon / Robin de WinterKlik hier voor details van de opstelling van Melissa Gon / Robin de Winter 17
    2 RobMit/MoPaulich&ErikDijk/SuzDKlik hier voor details van de opstelling van RobMit/MoPaulich&ErikDijk/SuzD 13
    3 Lotte & Nick PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Lotte & Nick Philippo 13
    4 Michael O/ Bas Stob/ Danique MKlik hier voor details van de opstelling van Michael O/ Bas Stob/ Danique M 9
    5 Amber en Benno Hulshof/R vDortKlik hier voor details van de opstelling van Amber en Benno Hulshof/R vDort 8
    6 Hans Jose/Anne WeeberKlik hier voor details van de opstelling van Hans Jose/Anne Weeber 8
    7 Laura vWell/HarrvdBerg/Anne WeKlik hier voor details van de opstelling van Laura vWell/HarrvdBerg/Anne We 8
    8 Patrick Koole / Claudia SaiaKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Koole / Claudia Saia 4
Hoofdklasse Bekijken 1 Stephane en Sandy KegelsKlik hier voor details van de opstelling van Stephane en Sandy Kegels 17
    2 Frank Kramer / Joke YuKlik hier voor details van de opstelling van Frank Kramer / Joke Yu 14
    3 Julianne Ruiter / Mick HoutenKlik hier voor details van de opstelling van Julianne Ruiter / Mick Houten 14
    4 Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor details van de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 11
    5 Peter Grove / Mireille G/Jos NKlik hier voor details van de opstelling van Peter Grove / Mireille G/Jos N 11
    6 Glenn Roodselaar/Lisa HardebolKlik hier voor details van de opstelling van Glenn Roodselaar/Lisa Hardebol 8
    7 Patrick en Sandra EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Patrick en Sandra Eleveld 5
    8 Annette Berendr/BHulshof/RDortKlik hier voor details van de opstelling van Annette Berendr/BHulshof/RDort 0
1e Klasse Bekijken 1 Carolien van Bakel/Ron van GogKlik hier voor details van de opstelling van Carolien van Bakel/Ron van Gog 18
    2 Frans Heems/ LenyH &CarolienvBKlik hier voor details van de opstelling van Frans Heems/ LenyH &CarolienvB 15
    3 Jos Hessels /Klik hier voor details van de opstelling van Jos Hessels / 12
    4 Jan Schip / Wil VeenKlik hier voor details van de opstelling van Jan Schip / Wil Veen 7
    5 Cyrilla H/ Roland vHKlik hier voor details van de opstelling van Cyrilla H/ Roland vH 4
    6 Hanny Prick/Robert Uiter/ToosSKlik hier voor details van de opstelling van Hanny Prick/Robert Uiter/ToosS 4
2e Klasse Bekijken 1 A Draaisma/ A VinkKlik hier voor details van de opstelling van A Draaisma/ A Vink 17
    2 Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld 14
    3 Sandy Kegels / Han VerheulKlik hier voor details van de opstelling van Sandy Kegels / Han Verheul 14
    4 Margot& Pieter Maes/ Wim VogelKlik hier voor details van de opstelling van Margot& Pieter Maes/ Wim Vogel 13
    5 Carla en Erik AartsKlik hier voor details van de opstelling van Carla en Erik Aarts 8
    6 Niek, Tineke & Toos SchaapKlik hier voor details van de opstelling van Niek, Tineke & Toos Schaap 7
    7 LeotienDongen/Henrie UitermarkKlik hier voor details van de opstelling van LeotienDongen/Henrie Uitermark 7
    8 Milka Kovacs / Janica KovácsKlik hier voor details van de opstelling van Milka Kovacs / Janica Kovács 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Augustus 2019 01:13