Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengd Dubbel Zondag Winter

Stand na de speelronde op zondag 25 oktober 2015

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 Melissa Gon / Robin de WinterKlik hier voor details van de opstelling van Melissa Gon / Robin de Winter 10
    2 RobMit/MoPaulich&ErikDijk/SuzDKlik hier voor details van de opstelling van RobMit/MoPaulich&ErikDijk/SuzD 9
    3 Lotte & Nick PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Lotte & Nick Philippo 7
    4 Michael O/ Bas Stob/ Danique MKlik hier voor details van de opstelling van Michael O/ Bas Stob/ Danique M 6
    5 Hans Jose/Anne WeeberKlik hier voor details van de opstelling van Hans Jose/Anne Weeber 6
    6 Amber en Benno Hulshof/R vDortKlik hier voor details van de opstelling van Amber en Benno Hulshof/R vDort 5
    7 Patrick Koole / Claudia SaiaKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Koole / Claudia Saia 4
    8 Laura vWell/HarrvdBerg/Anne WeKlik hier voor details van de opstelling van Laura vWell/HarrvdBerg/Anne We 1
Hoofdklasse Bekijken 1 Stephane en Sandy KegelsKlik hier voor details van de opstelling van Stephane en Sandy Kegels 9
    2 Frank Kramer / Joke YuKlik hier voor details van de opstelling van Frank Kramer / Joke Yu 9
    3 Julianne Ruiter / Mick HoutenKlik hier voor details van de opstelling van Julianne Ruiter / Mick Houten 8
    4 Glenn Roodselaar/Lisa HardebolKlik hier voor details van de opstelling van Glenn Roodselaar/Lisa Hardebol 7
    5 Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor details van de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 7
    6 Patrick en Sandra EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Patrick en Sandra Eleveld 5
    7 Peter Grove / Mireille G/Jos NKlik hier voor details van de opstelling van Peter Grove / Mireille G/Jos N 3
    8 Annette Berendr/BHulshof/RDortKlik hier voor details van de opstelling van Annette Berendr/BHulshof/RDort 0
1e Klasse Bekijken 1 Carolien van Bakel/Ron van GogKlik hier voor details van de opstelling van Carolien van Bakel/Ron van Gog 12
    2 Frans Heems/ LenyH &CarolienvBKlik hier voor details van de opstelling van Frans Heems/ LenyH &CarolienvB 8
    3 Jos Hessels /Klik hier voor details van de opstelling van Jos Hessels / 8
    4 Hanny Prick/Robert Uiter/ToosSKlik hier voor details van de opstelling van Hanny Prick/Robert Uiter/ToosS 3
    5 Cyrilla H/ Roland vHKlik hier voor details van de opstelling van Cyrilla H/ Roland vH 3
    6 Jan Schip / Wil VeenKlik hier voor details van de opstelling van Jan Schip / Wil Veen 2
2e Klasse Bekijken 1 Margot& Pieter Maes/ Wim VogelKlik hier voor details van de opstelling van Margot& Pieter Maes/ Wim Vogel 10
    2 A Draaisma/ A VinkKlik hier voor details van de opstelling van A Draaisma/ A Vink 10
    3 Sandy Kegels / Han VerheulKlik hier voor details van de opstelling van Sandy Kegels / Han Verheul 8
    4 LeotienDongen/Henrie UitermarkKlik hier voor details van de opstelling van LeotienDongen/Henrie Uitermark 7
    5 Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld 6
    6 Carla en Erik AartsKlik hier voor details van de opstelling van Carla en Erik Aarts 4
    7 Niek, Tineke & Toos SchaapKlik hier voor details van de opstelling van Niek, Tineke & Toos Schaap 3
    8 Milka Kovacs / Janica KovácsKlik hier voor details van de opstelling van Milka Kovacs / Janica Kovács 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 21 Augustus 2019 03:07