Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengd Dubbel Zondag Winter

Stand na de speelronde op zondag 11 oktober 2015

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 Lotte & Nick PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Lotte & Nick Philippo 7
    2 Melissa Gon / Robin de WinterKlik hier voor details van de opstelling van Melissa Gon / Robin de Winter 6
    3 RobMit/MoPaulich&ErikDijk/SuzDKlik hier voor details van de opstelling van RobMit/MoPaulich&ErikDijk/SuzD 5
    4 Patrick Koole / Claudia SaiaKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Koole / Claudia Saia 4
    5 Michael O/ Bas Stob/ Danique MKlik hier voor details van de opstelling van Michael O/ Bas Stob/ Danique M 4
    6 Hans Jose/Anne WeeberKlik hier voor details van de opstelling van Hans Jose/Anne Weeber 4
    7 Laura vWell/HarrvdBerg/Anne WeKlik hier voor details van de opstelling van Laura vWell/HarrvdBerg/Anne We 1
    8 Amber en Benno Hulshof/R vDortKlik hier voor details van de opstelling van Amber en Benno Hulshof/R vDort 1
Hoofdklasse Bekijken 1 Stephane en Sandy KegelsKlik hier voor details van de opstelling van Stephane en Sandy Kegels 7
    2 Frank Kramer / Joke YuKlik hier voor details van de opstelling van Frank Kramer / Joke Yu 7
    3 Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor details van de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 6
    4 Julianne Ruiter / Mick HoutenKlik hier voor details van de opstelling van Julianne Ruiter / Mick Houten 5
    5 Peter Grove / Mireille G/Jos NKlik hier voor details van de opstelling van Peter Grove / Mireille G/Jos N 3
    6 Glenn Roodselaar/Lisa HardebolKlik hier voor details van de opstelling van Glenn Roodselaar/Lisa Hardebol 3
    7 Patrick en Sandra EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Patrick en Sandra Eleveld 1
    8 Annette Berendr/BHulshof/RDortKlik hier voor details van de opstelling van Annette Berendr/BHulshof/RDort 0
1e Klasse Bekijken 1 Carolien van Bakel/Ron van GogKlik hier voor details van de opstelling van Carolien van Bakel/Ron van Gog 8
    2 Frans Heems/ LenyH &CarolienvBKlik hier voor details van de opstelling van Frans Heems/ LenyH &CarolienvB 4
    3 Jos Hessels /Klik hier voor details van de opstelling van Jos Hessels / 4
    4 Hanny Prick/Robert Uiter/ToosSKlik hier voor details van de opstelling van Hanny Prick/Robert Uiter/ToosS 3
    5 Cyrilla H/ Roland vHKlik hier voor details van de opstelling van Cyrilla H/ Roland vH 3
    6 Jan Schip / Wil VeenKlik hier voor details van de opstelling van Jan Schip / Wil Veen 2
2e Klasse Bekijken 1 Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld 6
    2 A Draaisma/ A VinkKlik hier voor details van de opstelling van A Draaisma/ A Vink 6
    3 Margot& Pieter Maes/ Wim VogelKlik hier voor details van de opstelling van Margot& Pieter Maes/ Wim Vogel 6
    4 Carla en Erik AartsKlik hier voor details van de opstelling van Carla en Erik Aarts 4
    5 Sandy Kegels / Han VerheulKlik hier voor details van de opstelling van Sandy Kegels / Han Verheul 4
    6 Niek, Tineke & Toos SchaapKlik hier voor details van de opstelling van Niek, Tineke & Toos Schaap 3
    7 LeotienDongen/Henrie UitermarkKlik hier voor details van de opstelling van LeotienDongen/Henrie Uitermark 3
    8 Milka Kovacs / Janica KovácsKlik hier voor details van de opstelling van Milka Kovacs / Janica Kovács 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 26 Augustus 2019 00:46