Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengd Dubbel Zondag Winter

Stand na de speelronde op zondag 27 september 2015

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 Melissa Gon / Robin de WinterKlik hier voor details van de opstelling van Melissa Gon / Robin de Winter 4
    2 RobMit/MoPaulich&ErikDijk/SuzDKlik hier voor details van de opstelling van RobMit/MoPaulich&ErikDijk/SuzD 3
    3 Lotte & Nick PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Lotte & Nick Philippo 3
    4 Patrick Koole / Claudia SaiaKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Koole / Claudia Saia 2
    5 Hans Jose/Anne WeeberKlik hier voor details van de opstelling van Hans Jose/Anne Weeber 2
    6 Amber en Benno Hulshof/R vDortKlik hier voor details van de opstelling van Amber en Benno Hulshof/R vDort 1
    7 Laura vWell/HarrvdBerg/Anne WeKlik hier voor details van de opstelling van Laura vWell/HarrvdBerg/Anne We 1
    8 Michael O/ Bas Stob/ Danique MKlik hier voor details van de opstelling van Michael O/ Bas Stob/ Danique M 0
Hoofdklasse Bekijken 1 Stephane en Sandy KegelsKlik hier voor details van de opstelling van Stephane en Sandy Kegels 4
    2 Julianne Ruiter / Mick HoutenKlik hier voor details van de opstelling van Julianne Ruiter / Mick Houten 4
    3 Frank Kramer / Joke YuKlik hier voor details van de opstelling van Frank Kramer / Joke Yu 4
    4 Peter Grove / Mireille G/Jos NKlik hier voor details van de opstelling van Peter Grove / Mireille G/Jos N 2
    5 Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor details van de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 2
    6 Annette Berendr/BHulshof/RDortKlik hier voor details van de opstelling van Annette Berendr/BHulshof/RDort 0
    7 Glenn Roodselaar/Lisa HardebolKlik hier voor details van de opstelling van Glenn Roodselaar/Lisa Hardebol 0
    8 Patrick en Sandra EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Patrick en Sandra Eleveld 0
1e Klasse Bekijken 1 Carolien van Bakel/Ron van GogKlik hier voor details van de opstelling van Carolien van Bakel/Ron van Gog 4
    2 Frans Heems/ LenyH &CarolienvBKlik hier voor details van de opstelling van Frans Heems/ LenyH &CarolienvB 4
    3 Cyrilla H/ Roland vHKlik hier voor details van de opstelling van Cyrilla H/ Roland vH 2
    4 Jan Schip / Wil VeenKlik hier voor details van de opstelling van Jan Schip / Wil Veen 2
    5 Hanny Prick/Robert Uiter/ToosSKlik hier voor details van de opstelling van Hanny Prick/Robert Uiter/ToosS 0
    6 Jos Hessels /Klik hier voor details van de opstelling van Jos Hessels / 0
2e Klasse Bekijken 1 A Draaisma/ A VinkKlik hier voor details van de opstelling van A Draaisma/ A Vink 4
    2 Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld 4
    3 Carla en Erik AartsKlik hier voor details van de opstelling van Carla en Erik Aarts 3
    4 LeotienDongen/Henrie UitermarkKlik hier voor details van de opstelling van LeotienDongen/Henrie Uitermark 2
    5 Margot& Pieter Maes/ Wim VogelKlik hier voor details van de opstelling van Margot& Pieter Maes/ Wim Vogel 2
    6 Niek, Tineke & Toos SchaapKlik hier voor details van de opstelling van Niek, Tineke & Toos Schaap 1
    7 Sandy Kegels / Han VerheulKlik hier voor details van de opstelling van Sandy Kegels / Han Verheul 0
    8 Milka Kovacs / Janica KovácsKlik hier voor details van de opstelling van Milka Kovacs / Janica Kovács 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 26 Augustus 2019 00:33