Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel op ZONDAG WINTER vanaf januari 2013

Eindstand na de speelronde op zondag 24 maart 2013

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse Bekijken 1 Majorie vDorssenRon TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Majorie vDorssenRon Tjioe 21
    2 Hanny Prick/Robert Uiter/ToosSKlik hier voor details van de opstelling van Hanny Prick/Robert Uiter/ToosS 16
    3 Marcel vHorssen/Anneke KosterKlik hier voor details van de opstelling van Marcel vHorssen/Anneke Koster 15
    4 A Draaisma/ A VinkKlik hier voor details van de opstelling van A Draaisma/ A Vink 15
    5 Liesbeth Post / PaulvLochemKlik hier voor details van de opstelling van Liesbeth Post / PaulvLochem 14
    6 Carla en Erik AartsKlik hier voor details van de opstelling van Carla en Erik Aarts 14
    7 Niek, Tineke & Toos SchaapKlik hier voor details van de opstelling van Niek, Tineke & Toos Schaap 13
    8 RJ Rijs/ SLiefaart/Bianca KromKlik hier voor details van de opstelling van RJ Rijs/ SLiefaart/Bianca Krom 11
    9 MarijkeTiggelen / BertKienhuisKlik hier voor details van de opstelling van MarijkeTiggelen / BertKienhuis 10
    10 FX Kaandorp / M LeegwaterKlik hier voor details van de opstelling van FX Kaandorp / M Leegwater 10
    11 Edward Grevenstuk / Odi JungKlik hier voor details van de opstelling van Edward Grevenstuk / Odi Jung 10
    12 DianaKeessen/ RichardBeukekampKlik hier voor details van de opstelling van DianaKeessen/ RichardBeukekamp 8
    13 Nico en Lia van SchaikKlik hier voor details van de opstelling van Nico en Lia van Schaik 6
    14 Jodi en Kees StamanKlik hier voor details van de opstelling van Jodi en Kees Staman 5
4e klasse Bekijken 1 Ed Post / Els de KruifKlik hier voor details van de opstelling van Ed Post / Els de Kruif 20
    2 Milka Kovacs / Janica KovácsKlik hier voor details van de opstelling van Milka Kovacs / Janica Kovács 17
    3 Ans en Johan KamerKlik hier voor details van de opstelling van Ans en Johan Kamer 16
    4 Wendy van Wooning/Ton PlompenKlik hier voor details van de opstelling van Wendy van Wooning/Ton Plompen 15
    5 Jeroen&LisaHardeb/LydiaVerheulKlik hier voor details van de opstelling van Jeroen&LisaHardeb/LydiaVerheul 13
    6 Nick Rodenburg /Maaike VdWindKlik hier voor details van de opstelling van Nick Rodenburg /Maaike VdWind 13
    7 Lydia & Roy Premch/LisaHardeboKlik hier voor details van de opstelling van Lydia & Roy Premch/LisaHardebo 12
    8 RobertRijs/ MariskaFeits/BarvDKlik hier voor details van de opstelling van RobertRijs/ MariskaFeits/BarvD 12
    9 DBBeerendonk-Auerhaan/RF BeereKlik hier voor details van de opstelling van DBBeerendonk-Auerhaan/RF Beere 11
    10 Michael en Anja van GennipKlik hier voor details van de opstelling van Michael en Anja van Gennip 11
    11 Anja en Joop KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Anja en Joop Koppen 10
    12 Frans en Louise van SoelenKlik hier voor details van de opstelling van Frans en Louise van Soelen 9
    13 Saskia Groot / Marc StikvoortKlik hier voor details van de opstelling van Saskia Groot / Marc Stikvoort 5
    14 Hans & Anne-Irene VosKlik hier voor details van de opstelling van Hans & Anne-Irene Vos 4

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 14:42