Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel op ZONDAG WINTER vanaf januari 2013

Stand na de speelronde op zondag 10 maart 2013

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse Bekijken 1 Majorie vDorssenRon TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Majorie vDorssenRon Tjioe 18
    2 Hanny Prick/Robert Uiter/ToosSKlik hier voor details van de opstelling van Hanny Prick/Robert Uiter/ToosS 15
    3 Marcel vHorssen/Anneke KosterKlik hier voor details van de opstelling van Marcel vHorssen/Anneke Koster 13
    4 Liesbeth Post / PaulvLochemKlik hier voor details van de opstelling van Liesbeth Post / PaulvLochem 12
    5 A Draaisma/ A VinkKlik hier voor details van de opstelling van A Draaisma/ A Vink 11
    6 RJ Rijs/ SLiefaart/Bianca KromKlik hier voor details van de opstelling van RJ Rijs/ SLiefaart/Bianca Krom 11
    7 MarijkeTiggelen / BertKienhuisKlik hier voor details van de opstelling van MarijkeTiggelen / BertKienhuis 10
    8 Carla en Erik AartsKlik hier voor details van de opstelling van Carla en Erik Aarts 10
    9 Niek, Tineke & Toos SchaapKlik hier voor details van de opstelling van Niek, Tineke & Toos Schaap 9
    10 FX Kaandorp / M LeegwaterKlik hier voor details van de opstelling van FX Kaandorp / M Leegwater 8
    11 DianaKeessen/ RichardBeukekampKlik hier voor details van de opstelling van DianaKeessen/ RichardBeukekamp 8
    12 Edward Grevenstuk / Odi JungKlik hier voor details van de opstelling van Edward Grevenstuk / Odi Jung 7
    13 Nico en Lia van SchaikKlik hier voor details van de opstelling van Nico en Lia van Schaik 4
    14 Jodi en Kees StamanKlik hier voor details van de opstelling van Jodi en Kees Staman 4
4e klasse Bekijken 1 Milka Kovacs / Janica KovácsKlik hier voor details van de opstelling van Milka Kovacs / Janica Kovács 17
    2 Ed Post / Els de KruifKlik hier voor details van de opstelling van Ed Post / Els de Kruif 16
    3 Wendy van Wooning/Ton PlompenKlik hier voor details van de opstelling van Wendy van Wooning/Ton Plompen 12
    4 Ans en Johan KamerKlik hier voor details van de opstelling van Ans en Johan Kamer 12
    5 RobertRijs/ MariskaFeits/BarvDKlik hier voor details van de opstelling van RobertRijs/ MariskaFeits/BarvD 12
    6 Lydia & Roy Premch/LisaHardeboKlik hier voor details van de opstelling van Lydia & Roy Premch/LisaHardebo 11
    7 Jeroen&LisaHardeb/LydiaVerheulKlik hier voor details van de opstelling van Jeroen&LisaHardeb/LydiaVerheul 11
    8 Nick Rodenburg /Maaike VdWindKlik hier voor details van de opstelling van Nick Rodenburg /Maaike VdWind 11
    9 DBBeerendonk-Auerhaan/RF BeereKlik hier voor details van de opstelling van DBBeerendonk-Auerhaan/RF Beere 9
    10 Frans en Louise van SoelenKlik hier voor details van de opstelling van Frans en Louise van Soelen 9
    11 Anja en Joop KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Anja en Joop Koppen 8
    12 Michael en Anja van GennipKlik hier voor details van de opstelling van Michael en Anja van Gennip 7
    13 Saskia Groot / Marc StikvoortKlik hier voor details van de opstelling van Saskia Groot / Marc Stikvoort 5
    14 Hans & Anne-Irene VosKlik hier voor details van de opstelling van Hans & Anne-Irene Vos 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 14:32