Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel op ZONDAG WINTER vanaf januari 2013

Stand na de speelronde op zondag 27 januari 2013

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse Bekijken 1 Hanny Prick/Robert Uiter/ToosSKlik hier voor details van de opstelling van Hanny Prick/Robert Uiter/ToosS 7
    2 Liesbeth Post / PaulvLochemKlik hier voor details van de opstelling van Liesbeth Post / PaulvLochem 6
    3 Majorie vDorssenRon TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Majorie vDorssenRon Tjioe 6
    4 MarijkeTiggelen / BertKienhuisKlik hier voor details van de opstelling van MarijkeTiggelen / BertKienhuis 6
    5 FX Kaandorp / M LeegwaterKlik hier voor details van de opstelling van FX Kaandorp / M Leegwater 6
    6 RJ Rijs/ SLiefaart/Bianca KromKlik hier voor details van de opstelling van RJ Rijs/ SLiefaart/Bianca Krom 6
    7 Marcel vHorssen/Anneke KosterKlik hier voor details van de opstelling van Marcel vHorssen/Anneke Koster 5
    8 Edward Grevenstuk / Odi JungKlik hier voor details van de opstelling van Edward Grevenstuk / Odi Jung 5
    9 Carla en Erik AartsKlik hier voor details van de opstelling van Carla en Erik Aarts 4
    10 A Draaisma/ A VinkKlik hier voor details van de opstelling van A Draaisma/ A Vink 4
    11 Niek, Tineke & Toos SchaapKlik hier voor details van de opstelling van Niek, Tineke & Toos Schaap 1
    12 Jodi en Kees StamanKlik hier voor details van de opstelling van Jodi en Kees Staman 0
    13 DianaKeessen/ RichardBeukekampKlik hier voor details van de opstelling van DianaKeessen/ RichardBeukekamp 0
    14 Nico en Lia van SchaikKlik hier voor details van de opstelling van Nico en Lia van Schaik 0
4e klasse Bekijken 1 Milka Kovacs / Janica KovácsKlik hier voor details van de opstelling van Milka Kovacs / Janica Kovács 8
    2 Ed Post / Els de KruifKlik hier voor details van de opstelling van Ed Post / Els de Kruif 8
    3 Nick Rodenburg /Maaike VdWindKlik hier voor details van de opstelling van Nick Rodenburg /Maaike VdWind 6
    4 Lydia & Roy Premch/LisaHardeboKlik hier voor details van de opstelling van Lydia & Roy Premch/LisaHardebo 5
    5 Michael en Anja van GennipKlik hier voor details van de opstelling van Michael en Anja van Gennip 4
    6 Ans en Johan KamerKlik hier voor details van de opstelling van Ans en Johan Kamer 4
    7 Jeroen&LisaHardeb/LydiaVerheulKlik hier voor details van de opstelling van Jeroen&LisaHardeb/LydiaVerheul 4
    8 Wendy van Wooning/Ton PlompenKlik hier voor details van de opstelling van Wendy van Wooning/Ton Plompen 4
    9 Frans en Louise van SoelenKlik hier voor details van de opstelling van Frans en Louise van Soelen 4
    10 DBBeerendonk-Auerhaan/RF BeereKlik hier voor details van de opstelling van DBBeerendonk-Auerhaan/RF Beere 4
    11 Saskia Groot / Marc StikvoortKlik hier voor details van de opstelling van Saskia Groot / Marc Stikvoort 4
    12 Anja en Joop KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Anja en Joop Koppen 1
    13 Hans & Anne-Irene VosKlik hier voor details van de opstelling van Hans & Anne-Irene Vos 0
    14 RobertRijs/ MariskaFeits/BarvDKlik hier voor details van de opstelling van RobertRijs/ MariskaFeits/BarvD 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 13:30