Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel op ZONDAG WINTER vanaf januari 2013

Eindstand na de speelronde op zondag 17 maart 2013

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor details van de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten 18
    2 Harryvd B//Marieke V/Bert-JanHKlik hier voor details van de opstelling van Harryvd B//Marieke V/Bert-JanH 17
    3 Jan-Willem Mos / Geke BruinKlik hier voor details van de opstelling van Jan-Willem Mos / Geke Bruin 16
    4 Hans José / Jessica PayneKlik hier voor details van de opstelling van Hans José / Jessica Payne 15
    5 Rick Tjioe/Tatiana SpaanKlik hier voor details van de opstelling van Rick Tjioe/Tatiana Spaan 12
    6 Lotte Werff / Nick PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Lotte Werff / Nick Philippo 10
    7 Inez Abels/Piet Hein StapenseaKlik hier voor details van de opstelling van Inez Abels/Piet Hein Stapensea 10
    8 E Veldmeijer / A HoekstraKlik hier voor details van de opstelling van E Veldmeijer / A Hoekstra 10
    9 MirjamGroenest/Bas StobbelaarKlik hier voor details van de opstelling van MirjamGroenest/Bas Stobbelaar 8
    10 TISmagge/LK Hooiveld-VarkevissKlik hier voor details van de opstelling van TISmagge/LK Hooiveld-Varkeviss 4
Eerste klasse Bekijken 1 Patrick Koole / Claudia SaiaKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Koole / Claudia Saia 20
    2 Amber en Benno Hulshof/R vDortKlik hier voor details van de opstelling van Amber en Benno Hulshof/R vDort 19
    3 Mireille Groot/Glenn vRoods.Klik hier voor details van de opstelling van Mireille Groot/Glenn vRoods. 19
    4 Patrick en Sandra EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Patrick en Sandra Eleveld 12
    5 Niels & /Bianca van der SluisKlik hier voor details van de opstelling van Niels & /Bianca van der Sluis 11
    6 Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld 11
    7 Rosanne Waardijk / John KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Rosanne Waardijk / John Koppen 11
    8 Hélène en Hans van der WerffKlik hier voor details van de opstelling van Hélène en Hans van der Werff 11
    9 Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor details van de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 10
    10 Cynthia Vonk / Jaap PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Cynthia Vonk / Jaap Philippo 9
    11 Margot Maes/ Wim VogelKlik hier voor details van de opstelling van Margot Maes/ Wim Vogel 7
    12 Annette Berendr/BHulshof/RDortKlik hier voor details van de opstelling van Annette Berendr/BHulshof/RDort 4
Tweede klasse A Bekijken 1 Jan Schip / Wil VeenKlik hier voor details van de opstelling van Jan Schip / Wil Veen 18
    2 Debora Krom/ Ronald MeijerKlik hier voor details van de opstelling van Debora Krom/ Ronald Meijer 16
    3 Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor details van de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel 14
    4 RobinJanss/JennyExalto/CinthiaKlik hier voor details van de opstelling van RobinJanss/JennyExalto/Cinthia 13
    5 Bianca Krom/Henrik StuifzandKlik hier voor details van de opstelling van Bianca Krom/Henrik Stuifzand 13
    6 Jos Hessels/Anja FolkersKlik hier voor details van de opstelling van Jos Hessels/Anja Folkers 12
    7 Ed & Marijke ElferinkKlik hier voor details van de opstelling van Ed & Marijke Elferink 10
    8 Ron, Ben en Ingrid JansenKlik hier voor details van de opstelling van Ron, Ben en Ingrid Jansen 0
Tweede klasse B Bekijken 1 Denise, FreekKoole/XanderProvoKlik hier voor details van de opstelling van Denise, FreekKoole/XanderProvo 18
    2 Frank Kramer / Joke YuKlik hier voor details van de opstelling van Frank Kramer / Joke Yu 17
    3 CAM Hardebol / PF Bos/G VonkKlik hier voor details van de opstelling van CAM Hardebol / PF Bos/G Vonk 15
    4 Leotien Dongen / Hen UitermarkKlik hier voor details van de opstelling van Leotien Dongen / Hen Uitermark 14
    5 Han Verheul /Bep & Bianca KromKlik hier voor details van de opstelling van Han Verheul /Bep & Bianca Krom 11
    6 Peter en Petra GravemakerKlik hier voor details van de opstelling van Peter en Petra Gravemaker 8
    7 Anja en Kees van der LaarseKlik hier voor details van de opstelling van Anja en Kees van der Laarse 7
    8 Inge Kortekaas / Cock VeldhuisKlik hier voor details van de opstelling van Inge Kortekaas / Cock Veldhuis 6

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 14:04