Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel op ZONDAG WINTER vanaf januari 2013

Stand na de speelronde op zondag 3 februari 2013

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor details van de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten 11
    2 Harryvd B//Marieke V/Bert-JanHKlik hier voor details van de opstelling van Harryvd B//Marieke V/Bert-JanH 9
    3 Hans José / Jessica PayneKlik hier voor details van de opstelling van Hans José / Jessica Payne 9
    4 Jan-Willem Mos / Geke BruinKlik hier voor details van de opstelling van Jan-Willem Mos / Geke Bruin 6
    5 Rick Tjioe/Tatiana SpaanKlik hier voor details van de opstelling van Rick Tjioe/Tatiana Spaan 6
    6 E Veldmeijer / A HoekstraKlik hier voor details van de opstelling van E Veldmeijer / A Hoekstra 6
    7 Lotte Werff / Nick PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Lotte Werff / Nick Philippo 5
    8 TISmagge/LK Hooiveld-VarkevissKlik hier voor details van de opstelling van TISmagge/LK Hooiveld-Varkeviss 4
    9 MirjamGroenest/Bas StobbelaarKlik hier voor details van de opstelling van MirjamGroenest/Bas Stobbelaar 4
    10 Inez Abels/Piet Hein StapenseaKlik hier voor details van de opstelling van Inez Abels/Piet Hein Stapensea 0
Eerste klasse Bekijken 1 Mireille Groot/Glenn vRoods.Klik hier voor details van de opstelling van Mireille Groot/Glenn vRoods. 10
    2 Patrick Koole / Claudia SaiaKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Koole / Claudia Saia 10
    3 Patrick en Sandra EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Patrick en Sandra Eleveld 9
    4 Amber en Benno Hulshof/R vDortKlik hier voor details van de opstelling van Amber en Benno Hulshof/R vDort 8
    5 Rosanne Waardijk / John KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Rosanne Waardijk / John Koppen 6
    6 Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor details van de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 6
    7 Niels & /Bianca van der SluisKlik hier voor details van de opstelling van Niels & /Bianca van der Sluis 6
    8 Cynthia Vonk / Jaap PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Cynthia Vonk / Jaap Philippo 5
    9 Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld 4
    10 Hélène en Hans van der WerffKlik hier voor details van de opstelling van Hélène en Hans van der Werff 4
    11 Annette Berendr/BHulshof/RDortKlik hier voor details van de opstelling van Annette Berendr/BHulshof/RDort 2
    12 Margot Maes/ Wim VogelKlik hier voor details van de opstelling van Margot Maes/ Wim Vogel 2
Tweede klasse A Bekijken 1 Jan Schip / Wil VeenKlik hier voor details van de opstelling van Jan Schip / Wil Veen 11
    2 RobinJanss/JennyExalto/CinthiaKlik hier voor details van de opstelling van RobinJanss/JennyExalto/Cinthia 8
    3 Bianca Krom/Henrik StuifzandKlik hier voor details van de opstelling van Bianca Krom/Henrik Stuifzand 7
    4 Ed & Marijke ElferinkKlik hier voor details van de opstelling van Ed & Marijke Elferink 6
    5 Jos Hessels/Anja FolkersKlik hier voor details van de opstelling van Jos Hessels/Anja Folkers 6
    6 Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor details van de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel 5
    7 Debora Krom/ Ronald MeijerKlik hier voor details van de opstelling van Debora Krom/ Ronald Meijer 5
    8 Ron, Ben en Ingrid JansenKlik hier voor details van de opstelling van Ron, Ben en Ingrid Jansen 0
Tweede klasse B Bekijken 1 Leotien Dongen / Hen UitermarkKlik hier voor details van de opstelling van Leotien Dongen / Hen Uitermark 9
    2 Denise, FreekKoole/XanderProvoKlik hier voor details van de opstelling van Denise, FreekKoole/XanderProvo 7
    3 Frank Kramer / Joke YuKlik hier voor details van de opstelling van Frank Kramer / Joke Yu 7
    4 CAM Hardebol / PF Bos/G VonkKlik hier voor details van de opstelling van CAM Hardebol / PF Bos/G Vonk 7
    5 Han Verheul /Bep & Bianca KromKlik hier voor details van de opstelling van Han Verheul /Bep & Bianca Krom 6
    6 Peter en Petra GravemakerKlik hier voor details van de opstelling van Peter en Petra Gravemaker 6
    7 Inge Kortekaas / Cock VeldhuisKlik hier voor details van de opstelling van Inge Kortekaas / Cock Veldhuis 3
    8 Anja en Kees van der LaarseKlik hier voor details van de opstelling van Anja en Kees van der Laarse 3

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 15:03