Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel op ZONDAG WINTER 2012/2013

Stand na de speelronde op zondag 2 december 2012

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse Bekijken 1 Debora Krom/ Ronald MeijerKlik hier voor details van de opstelling van Debora Krom/ Ronald Meijer 15
    2 Peter en Petra GravemakerKlik hier voor details van de opstelling van Peter en Petra Gravemaker 13
    3 Jan Schip / Wil VeenKlik hier voor details van de opstelling van Jan Schip / Wil Veen 13
    4 Anja en Kees van der LaarseKlik hier voor details van de opstelling van Anja en Kees van der Laarse 12
    5 Marcel vHorssen/Anneke KosterKlik hier voor details van de opstelling van Marcel vHorssen/Anneke Koster 11
    6 FX Kaandorp / M LeegwaterKlik hier voor details van de opstelling van FX Kaandorp / M Leegwater 11
    7 Edward Grevenstuk / Odi JungKlik hier voor details van de opstelling van Edward Grevenstuk / Odi Jung 11
    8 A Draaisma/ A VinkKlik hier voor details van de opstelling van A Draaisma/ A Vink 11
    9 Carla en Erik AartsKlik hier voor details van de opstelling van Carla en Erik Aarts 10
    10 DianaKeessen/ RichardBeukekampKlik hier voor details van de opstelling van DianaKeessen/ RichardBeukekamp 10
    11 RJ Rijs/ SLiefaart/Bianca KromKlik hier voor details van de opstelling van RJ Rijs/ SLiefaart/Bianca Krom 8
    12 Niek en Tineke SchaapKlik hier voor details van de opstelling van Niek en Tineke Schaap 7
    13 Milka Kovacs / Janica KovácsKlik hier voor details van de opstelling van Milka Kovacs / Janica Kovács 4
    14 Ans en Johan KamerKlik hier voor details van de opstelling van Ans en Johan Kamer 4
4e klasse Bekijken 1 Liesbeth Post / PaulvLochemKlik hier voor details van de opstelling van Liesbeth Post / PaulvLochem 16
    2 Nico en Lia van SchaikKlik hier voor details van de opstelling van Nico en Lia van Schaik 15
    3 Ed Post / Els de KruifKlik hier voor details van de opstelling van Ed Post / Els de Kruif 13
    4 Michael en Anja van GennipKlik hier voor details van de opstelling van Michael en Anja van Gennip 13
    5 DBBeerendonk-Auerhaan/RF BeereKlik hier voor details van de opstelling van DBBeerendonk-Auerhaan/RF Beere 12
    6 Nick Rodenburg /Maaike VdWindKlik hier voor details van de opstelling van Nick Rodenburg /Maaike VdWind 11
    7 Anja en Joop KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Anja en Joop Koppen 11
    8 J Hardebol/L Verheul/L HardeboKlik hier voor details van de opstelling van J Hardebol/L Verheul/L Hardebo 10
    9 R Premchand / L Verheul/L HardKlik hier voor details van de opstelling van R Premchand / L Verheul/L Hard 10
    10 Wendy van Wooning/Ton PlompenKlik hier voor details van de opstelling van Wendy van Wooning/Ton Plompen 8
    11 RobbertJanRijs/ MariskaFeitsmaKlik hier voor details van de opstelling van RobbertJanRijs/ MariskaFeitsma 7
    12 Hans & Anne-Irene VosKlik hier voor details van de opstelling van Hans & Anne-Irene Vos 6
    13 Frans en Louise van SoelenKlik hier voor details van de opstelling van Frans en Louise van Soelen 6
    14 Saskia Groot / Marc StikvoortKlik hier voor details van de opstelling van Saskia Groot / Marc Stikvoort 2

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 14:53