Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel op ZONDAG WINTER 2012/2013

Stand na de speelronde op zondag 4 november 2012

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse Bekijken 1 Marcel vHorssen/Anneke KosterKlik hier voor details van de opstelling van Marcel vHorssen/Anneke Koster 10
    2 Carla en Erik AartsKlik hier voor details van de opstelling van Carla en Erik Aarts 9
    3 Debora Krom/ Ronald MeijerKlik hier voor details van de opstelling van Debora Krom/ Ronald Meijer 9
    4 Anja en Kees van der LaarseKlik hier voor details van de opstelling van Anja en Kees van der Laarse 8
    5 FX Kaandorp / M LeegwaterKlik hier voor details van de opstelling van FX Kaandorp / M Leegwater 7
    6 A Draaisma/ A VinkKlik hier voor details van de opstelling van A Draaisma/ A Vink 7
    7 Peter en Petra GravemakerKlik hier voor details van de opstelling van Peter en Petra Gravemaker 6
    8 RJ Rijs/ SLiefaart/Bianca KromKlik hier voor details van de opstelling van RJ Rijs/ SLiefaart/Bianca Krom 6
    9 Jan Schip / Wil VeenKlik hier voor details van de opstelling van Jan Schip / Wil Veen 5
    10 Edward Grevenstuk / Odi JungKlik hier voor details van de opstelling van Edward Grevenstuk / Odi Jung 5
    11 Niek en Tineke SchaapKlik hier voor details van de opstelling van Niek en Tineke Schaap 5
    12 Milka Kovacs / Janica KovácsKlik hier voor details van de opstelling van Milka Kovacs / Janica Kovács 3
    13 DianaKeessen/ RichardBeukekampKlik hier voor details van de opstelling van DianaKeessen/ RichardBeukekamp 3
    14 Ans en Johan KamerKlik hier voor details van de opstelling van Ans en Johan Kamer 1
4e klasse Bekijken 1 Liesbeth Post / PaulvLochemKlik hier voor details van de opstelling van Liesbeth Post / PaulvLochem 11
    2 Nico en Lia van SchaikKlik hier voor details van de opstelling van Nico en Lia van Schaik 9
    3 Michael en Anja van GennipKlik hier voor details van de opstelling van Michael en Anja van Gennip 9
    4 Nick Rodenburg /Maaike VdWindKlik hier voor details van de opstelling van Nick Rodenburg /Maaike VdWind 8
    5 Wendy van Wooning/Ton PlompenKlik hier voor details van de opstelling van Wendy van Wooning/Ton Plompen 7
    6 DBBeerendonk-Auerhaan/RF BeereKlik hier voor details van de opstelling van DBBeerendonk-Auerhaan/RF Beere 7
    7 Ed Post / Els de KruifKlik hier voor details van de opstelling van Ed Post / Els de Kruif 6
    8 Hans & Anne-Irene VosKlik hier voor details van de opstelling van Hans & Anne-Irene Vos 6
    9 Anja en Joop KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Anja en Joop Koppen 6
    10 RobbertJanRijs/ MariskaFeitsmaKlik hier voor details van de opstelling van RobbertJanRijs/ MariskaFeitsma 5
    11 R Premchand / L Verheul/L HardKlik hier voor details van de opstelling van R Premchand / L Verheul/L Hard 4
    12 J Hardebol/L Verheul/L HardeboKlik hier voor details van de opstelling van J Hardebol/L Verheul/L Hardebo 4
    13 Frans en Louise van SoelenKlik hier voor details van de opstelling van Frans en Louise van Soelen 1
    14 Saskia Groot / Marc StikvoortKlik hier voor details van de opstelling van Saskia Groot / Marc Stikvoort 1

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 14:41