Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel op ZONDAG WINTER 2012/2013

Stand na de speelronde op zondag 7 oktober 2012

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse Bekijken 1 Carla en Erik AartsKlik hier voor details van de opstelling van Carla en Erik Aarts 4
    2 Debora Krom/ Ronald MeijerKlik hier voor details van de opstelling van Debora Krom/ Ronald Meijer 4
    3 Peter en Petra GravemakerKlik hier voor details van de opstelling van Peter en Petra Gravemaker 4
    4 Anja en Kees van der LaarseKlik hier voor details van de opstelling van Anja en Kees van der Laarse 4
    5 Marcel vHorssen/Anneke KosterKlik hier voor details van de opstelling van Marcel vHorssen/Anneke Koster 4
    6 Jan Schip / Wil VeenKlik hier voor details van de opstelling van Jan Schip / Wil Veen 3
    7 RJ Rijs/ SLiefaart/Bianca KromKlik hier voor details van de opstelling van RJ Rijs/ SLiefaart/Bianca Krom 2
    8 Niek en Tineke SchaapKlik hier voor details van de opstelling van Niek en Tineke Schaap 2
    9 FX Kaandorp / M LeegwaterKlik hier voor details van de opstelling van FX Kaandorp / M Leegwater 1
    10 Edward Grevenstuk / Odi JungKlik hier voor details van de opstelling van Edward Grevenstuk / Odi Jung 0
    11 A Draaisma/ A VinkKlik hier voor details van de opstelling van A Draaisma/ A Vink 0
    12 Ans en Johan KamerKlik hier voor details van de opstelling van Ans en Johan Kamer 0
    13 Milka Kovacs / Janica KovácsKlik hier voor details van de opstelling van Milka Kovacs / Janica Kovács 0
    14 DianaKeessen/ RichardBeukekampKlik hier voor details van de opstelling van DianaKeessen/ RichardBeukekamp 0
4e klasse Bekijken 1 Michael en Anja van GennipKlik hier voor details van de opstelling van Michael en Anja van Gennip 4
    2 Ed Post / Els de KruifKlik hier voor details van de opstelling van Ed Post / Els de Kruif 4
    3 Nick Rodenburg /Maaike VdWindKlik hier voor details van de opstelling van Nick Rodenburg /Maaike VdWind 4
    4 Liesbeth Post / PaulvLochemKlik hier voor details van de opstelling van Liesbeth Post / PaulvLochem 4
    5 Wendy van Wooning/Ton PlompenKlik hier voor details van de opstelling van Wendy van Wooning/Ton Plompen 3
    6 R Premchand / L Verheul/L HardKlik hier voor details van de opstelling van R Premchand / L Verheul/L Hard 2
    7 Hans & Anne-Irene VosKlik hier voor details van de opstelling van Hans & Anne-Irene Vos 2
    8 DBBeerendonk-Auerhaan/RF BeereKlik hier voor details van de opstelling van DBBeerendonk-Auerhaan/RF Beere 2
    9 RobbertJanRijs/ MariskaFeitsmaKlik hier voor details van de opstelling van RobbertJanRijs/ MariskaFeitsma 2
    10 Nico en Lia van SchaikKlik hier voor details van de opstelling van Nico en Lia van Schaik 1
    11 Frans en Louise van SoelenKlik hier voor details van de opstelling van Frans en Louise van Soelen 0
    12 Anja en Joop KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Anja en Joop Koppen 0
    13 J Hardebol/L Verheul/L HardeboKlik hier voor details van de opstelling van J Hardebol/L Verheul/L Hardebo 0
    14 Saskia Groot / Marc StikvoortKlik hier voor details van de opstelling van Saskia Groot / Marc Stikvoort 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 14:17