Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG WINTER jan t/m 3 april 2011

Stand na de speelronde op zondag 16 januari 2011

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Gerard & Bianca Krom/Jimmy AdKlik hier voor details van de opstelling van Gerard & Bianca Krom/Jimmy Ad 4
    2 Inge en Joost KortekaasKlik hier voor details van de opstelling van Inge en Joost Kortekaas 4
    3 Amber en Benno HulshofKlik hier voor details van de opstelling van Amber en Benno Hulshof 3
    4 Hanny Prick/Robert UitermarkKlik hier voor details van de opstelling van Hanny Prick/Robert Uitermark 3
    5 Liesbeth & Ed Post/PaulvLochemKlik hier voor details van de opstelling van Liesbeth & Ed Post/PaulvLochem 1
    6 Milka Kovacs / Janica KovácsKlik hier voor details van de opstelling van Milka Kovacs / Janica Kovács 1
    7 Team onbekend 0
    8 Henk en Ellis KuijperKlik hier voor details van de opstelling van Henk en Ellis Kuijper 0
3e klasse B Bekijken 1 Mirja, Ronald Gorter/Wietse D.Klik hier voor details van de opstelling van Mirja, Ronald Gorter/Wietse D. 4
    2 Han Verheul/Bep KromKlik hier voor details van de opstelling van Han Verheul/Bep Krom 3
    3 Edward Grevenstuk / Odi JungKlik hier voor details van de opstelling van Edward Grevenstuk / Odi Jung 3
    4 Corina Stoop-Kamsteeg/Ed StoopKlik hier voor details van de opstelling van Corina Stoop-Kamsteeg/Ed Stoop 3
    5 RobbertJanRijs/ MariskaFeitsmaKlik hier voor details van de opstelling van RobbertJanRijs/ MariskaFeitsma 1
    6 Claudia Saia / Johan de KruifKlik hier voor details van de opstelling van Claudia Saia / Johan de Kruif 1
    7 Niek en Tineke SchaapKlik hier voor details van de opstelling van Niek en Tineke Schaap 1
    8 Cyrilla Hardebol / Fred BooneKlik hier voor details van de opstelling van Cyrilla Hardebol / Fred Boone 0
4e klasse A Bekijken 1 Peter en Petra GravemakerKlik hier voor details van de opstelling van Peter en Petra Gravemaker 4
    2 Leotien Dongen / Jos SmuldersKlik hier voor details van de opstelling van Leotien Dongen / Jos Smulders 4
    3 Coen Wassink/Melanie KosterKlik hier voor details van de opstelling van Coen Wassink/Melanie Koster 3
    4 Nico en Lia van SchaikKlik hier voor details van de opstelling van Nico en Lia van Schaik 3
    5 Anouschka Draaisma/Rob HuijgKlik hier voor details van de opstelling van Anouschka Draaisma/Rob Huijg 3
    6 Lia vVelzen/Joop KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Lia vVelzen/Joop Koppen 3
    7 Tim de Kruif / Anne-Irene VosKlik hier voor details van de opstelling van Tim de Kruif / Anne-Irene Vos 1
    8 Funda Coskunsoy / Patrick BosKlik hier voor details van de opstelling van Funda Coskunsoy / Patrick Bos 1
    9 Ans en Johan KamerKlik hier voor details van de opstelling van Ans en Johan Kamer 1
    10 Thea Pieke/Henk Berth/PatriciaKlik hier voor details van de opstelling van Thea Pieke/Henk Berth/Patricia 1
    11 Pascal Kool / Annika MeekelKlik hier voor details van de opstelling van Pascal Kool / Annika Meekel 0
    12 Hans Vos / Els dKruif/MoniqueVKlik hier voor details van de opstelling van Hans Vos / Els dKruif/MoniqueV 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 26 Augustus 2019 00:49