Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG WINTER jan t/m 3 april 2011

Stand na de speelronde op zondag 9 januari 2011

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Jan-Willem Mos / Geke BruinKlik hier voor details van de opstelling van Jan-Willem Mos / Geke Bruin 4
    2 Harry vd Berg/Marieke VisserKlik hier voor details van de opstelling van Harry vd Berg/Marieke Visser 4
    3 Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor details van de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten 3
    4 Rick Tjioe/Tatiana SpaanKlik hier voor details van de opstelling van Rick Tjioe/Tatiana Spaan 2
    5 MirjamGroenest/Bas StobbelaarKlik hier voor details van de opstelling van MirjamGroenest/Bas Stobbelaar 2
    6 NickPhilippo/ChantaVerzijlbergKlik hier voor details van de opstelling van NickPhilippo/ChantaVerzijlberg 1
    7 Lars en Bianca KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Lars en Bianca Keizer 0
    8 Milanne Teunissen / Hans JoséKlik hier voor details van de opstelling van Milanne Teunissen / Hans José 0
Eerste klasse Bekijken 1 Jenny Exalto/Chris CornelissenKlik hier voor details van de opstelling van Jenny Exalto/Chris Cornelissen 4
    2 Amanda Reker/Michael de KruifKlik hier voor details van de opstelling van Amanda Reker/Michael de Kruif 4
    3 Harm Ram / Ursula WirtzKlik hier voor details van de opstelling van Harm Ram / Ursula Wirtz 4
    4 E Veldmeijer / A HoekstraKlik hier voor details van de opstelling van E Veldmeijer / A Hoekstra 3
    5 Inez Abels/Piet Hein StapenseaKlik hier voor details van de opstelling van Inez Abels/Piet Hein Stapensea 3
    6 Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor details van de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 3
    7 Patrick Koole / Claudia SaiaKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Koole / Claudia Saia 2
    8 Cynthia Vonk / Jaap PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Cynthia Vonk / Jaap Philippo 2
    9 Patrick en Sandra EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Patrick en Sandra Eleveld 2
    10 Peter Grove / Mireille GrootKlik hier voor details van de opstelling van Peter Grove / Mireille Groot 2
    11 Margot Maes/ Wim VogelKlik hier voor details van de opstelling van Margot Maes/ Wim Vogel 1
    12 Hélène en Hans van der WerffKlik hier voor details van de opstelling van Hélène en Hans van der Werff 1
    13 Majorie Vries/Ron TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Majorie Vries/Ron Tjioe 1
    14 Mieke Verhoeven / Ton SmitKlik hier voor details van de opstelling van Mieke Verhoeven / Ton Smit 0
    15 Frans Peeperkorn/MarjonHeldensKlik hier voor details van de opstelling van Frans Peeperkorn/MarjonHeldens 0
    16 GerardVlaar/Guus v BinsbergenKlik hier voor details van de opstelling van GerardVlaar/Guus v Binsbergen 0
Tweede klasse A Bekijken 1 Annette Berendr./Benno HulshofKlik hier voor details van de opstelling van Annette Berendr./Benno Hulshof 4
    2 Carla en Erik AartsKlik hier voor details van de opstelling van Carla en Erik Aarts 3
    3 Daniëlle Kaestner/Thijs OijenKlik hier voor details van de opstelling van Daniëlle Kaestner/Thijs Oijen 3
    4 Eric Mudde / Caroline GillKlik hier voor details van de opstelling van Eric Mudde / Caroline Gill 3
    5 Anton Wennekes/Sandra ZwemmerKlik hier voor details van de opstelling van Anton Wennekes/Sandra Zwemmer 2
    6 Frank Wesseling/Wendy WooningKlik hier voor details van de opstelling van Frank Wesseling/Wendy Wooning 2
    7 Rosanne Waardijk / John KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Rosanne Waardijk / John Koppen 1
    8 DianaKeessen/ RichardBeukekampKlik hier voor details van de opstelling van DianaKeessen/ RichardBeukekamp 1
    9 Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor details van de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel 1
    10 Ben en Ingrid JansenKlik hier voor details van de opstelling van Ben en Ingrid Jansen 0
Tweede klasse B Bekijken 1 Sonja Heeren / Jos NixKlik hier voor details van de opstelling van Sonja Heeren / Jos Nix 4
    2 Jos Hessels/Anja FolkersKlik hier voor details van de opstelling van Jos Hessels/Anja Folkers 4
    3 Denise, FreekKoole/XanderProvoKlik hier voor details van de opstelling van Denise, FreekKoole/XanderProvo 4
    4 Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld 2
    5 NathalieWallinga/MarkBosselaarKlik hier voor details van de opstelling van NathalieWallinga/MarkBosselaar 2
    6 Frank Kramer / Joke YuKlik hier voor details van de opstelling van Frank Kramer / Joke Yu 2
    7 Marja Duijn / Erich KaestnerKlik hier voor details van de opstelling van Marja Duijn / Erich Kaestner 2
    8 Niels & /Bianca van der SluisKlik hier voor details van de opstelling van Niels & /Bianca van der Sluis 0
    9 Debora Krom/ Hendrik StuifzandKlik hier voor details van de opstelling van Debora Krom/ Hendrik Stuifzand 0
    10 Bob en Astrid KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Bob en Astrid Keizer 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 00:17