Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG WINTER 2010-2011

Stand na de speelronde op zondag 14 november 2010

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Mirja en Ronald GorterKlik hier voor details van de opstelling van Mirja en Ronald Gorter 11
    2 DianaKeessen/ RichardBeukekampKlik hier voor details van de opstelling van DianaKeessen/ RichardBeukekamp 11
    3 Gerard & Bianca Krom/Jimmy AdKlik hier voor details van de opstelling van Gerard & Bianca Krom/Jimmy Ad 8
    4 Frank Wesseling/Wendy WooningKlik hier voor details van de opstelling van Frank Wesseling/Wendy Wooning 8
    5 Funda Coskunsoy / Patrick BosKlik hier voor details van de opstelling van Funda Coskunsoy / Patrick Bos 8
    6 Liesbeth & Ed Post/PaulvLochemKlik hier voor details van de opstelling van Liesbeth & Ed Post/PaulvLochem 7
    7 Hanny Prick/Robert UitermarkKlik hier voor details van de opstelling van Hanny Prick/Robert Uitermark 7
    8 Ans en Johan KamerKlik hier voor details van de opstelling van Ans en Johan Kamer 4
3e klasse B Bekijken 1 Denise, FreekKoole/XanderProvoKlik hier voor details van de opstelling van Denise, FreekKoole/XanderProvo 12
    2 Edward Grevenstuk / Odi JungKlik hier voor details van de opstelling van Edward Grevenstuk / Odi Jung 11
    3 Annette Berendr./Benno HulshofKlik hier voor details van de opstelling van Annette Berendr./Benno Hulshof 11
    4 Milka Kovacs / Janica KovácsKlik hier voor details van de opstelling van Milka Kovacs / Janica Kovács 8
    5 Niek en Tineke SchaapKlik hier voor details van de opstelling van Niek en Tineke Schaap 7
    6 Thea Pieke/Henk Berth/PatriciaKlik hier voor details van de opstelling van Thea Pieke/Henk Berth/Patricia 7
    7 RobbertJanRijs/ MariskaFeitsmaKlik hier voor details van de opstelling van RobbertJanRijs/ MariskaFeitsma 4
    8 Nico en Lia van SchaikKlik hier voor details van de opstelling van Nico en Lia van Schaik 4
4e klasse A Bekijken 1 Cyrilla Hardebol / Fred BooneKlik hier voor details van de opstelling van Cyrilla Hardebol / Fred Boone 14
    2 Corina Stoop-Kamsteeg/Ed StoopKlik hier voor details van de opstelling van Corina Stoop-Kamsteeg/Ed Stoop 13
    3 Coen Wassink/Melanie KosterKlik hier voor details van de opstelling van Coen Wassink/Melanie Koster 11
    4 Amber Hulshof / Jimmy AdmiraalKlik hier voor details van de opstelling van Amber Hulshof / Jimmy Admiraal 10
    5 Anouschka Draaisma/Rob HuijgKlik hier voor details van de opstelling van Anouschka Draaisma/Rob Huijg 10
    6 Lia vVelzen/Joop KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Lia vVelzen/Joop Koppen 8
    7 Peter en Petra GravemakerKlik hier voor details van de opstelling van Peter en Petra Gravemaker 7
    8 Hans Vos / Els dKruif/MoniqueVKlik hier voor details van de opstelling van Hans Vos / Els dKruif/MoniqueV 6
    9 Henk en Ellis KuijperKlik hier voor details van de opstelling van Henk en Ellis Kuijper 6
    10 Tim de Kruif / Anne-Irene VosKlik hier voor details van de opstelling van Tim de Kruif / Anne-Irene Vos 5
    11 Brenda Wolde / Arnout MeesterKlik hier voor details van de opstelling van Brenda Wolde / Arnout Meester 5
    12 Pascal Kool / Annika MeekelKlik hier voor details van de opstelling van Pascal Kool / Annika Meekel 1

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 06:38