Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG WINTER 2010-2011

Stand na de speelronde op zondag 31 oktober 2010

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 DianaKeessen/ RichardBeukekampKlik hier voor details van de opstelling van DianaKeessen/ RichardBeukekamp 11
    2 Mirja en Ronald GorterKlik hier voor details van de opstelling van Mirja en Ronald Gorter 7
    3 Gerard & Bianca Krom/Jimmy AdKlik hier voor details van de opstelling van Gerard & Bianca Krom/Jimmy Ad 6
    4 Frank Wesseling/Wendy WooningKlik hier voor details van de opstelling van Frank Wesseling/Wendy Wooning 6
    5 Funda Coskunsoy / Patrick BosKlik hier voor details van de opstelling van Funda Coskunsoy / Patrick Bos 6
    6 Hanny Prick/Robert UitermarkKlik hier voor details van de opstelling van Hanny Prick/Robert Uitermark 5
    7 Ans en Johan KamerKlik hier voor details van de opstelling van Ans en Johan Kamer 4
    8 Liesbeth & Ed Post/PaulvLochemKlik hier voor details van de opstelling van Liesbeth & Ed Post/PaulvLochem 3
3e klasse B Bekijken 1 Annette Berendr./Benno HulshofKlik hier voor details van de opstelling van Annette Berendr./Benno Hulshof 10
    2 Denise, FreekKoole/XanderProvoKlik hier voor details van de opstelling van Denise, FreekKoole/XanderProvo 9
    3 Milka Kovacs / Janica KovácsKlik hier voor details van de opstelling van Milka Kovacs / Janica Kovács 8
    4 Edward Grevenstuk / Odi JungKlik hier voor details van de opstelling van Edward Grevenstuk / Odi Jung 7
    5 Niek en Tineke SchaapKlik hier voor details van de opstelling van Niek en Tineke Schaap 5
    6 Nico en Lia van SchaikKlik hier voor details van de opstelling van Nico en Lia van Schaik 4
    7 Thea Pieke/Henk Berth/PatriciaKlik hier voor details van de opstelling van Thea Pieke/Henk Berth/Patricia 3
    8 RobbertJanRijs/ MariskaFeitsmaKlik hier voor details van de opstelling van RobbertJanRijs/ MariskaFeitsma 2
4e klasse A Bekijken 1 Cyrilla Hardebol / Fred BooneKlik hier voor details van de opstelling van Cyrilla Hardebol / Fred Boone 10
    2 Amber Hulshof / Jimmy AdmiraalKlik hier voor details van de opstelling van Amber Hulshof / Jimmy Admiraal 10
    3 Corina Stoop-Kamsteeg/Ed StoopKlik hier voor details van de opstelling van Corina Stoop-Kamsteeg/Ed Stoop 10
    4 Coen Wassink/Melanie KosterKlik hier voor details van de opstelling van Coen Wassink/Melanie Koster 10
    5 Hans Vos / Els dKruif/MoniqueVKlik hier voor details van de opstelling van Hans Vos / Els dKruif/MoniqueV 6
    6 Anouschka Draaisma/Rob HuijgKlik hier voor details van de opstelling van Anouschka Draaisma/Rob Huijg 6
    7 Lia vVelzen/Joop KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Lia vVelzen/Joop Koppen 5
    8 Henk en Ellis KuijperKlik hier voor details van de opstelling van Henk en Ellis Kuijper 5
    9 Tim de Kruif / Anne-Irene VosKlik hier voor details van de opstelling van Tim de Kruif / Anne-Irene Vos 4
    10 Peter en Petra GravemakerKlik hier voor details van de opstelling van Peter en Petra Gravemaker 4
    11 Pascal Kool / Annika MeekelKlik hier voor details van de opstelling van Pascal Kool / Annika Meekel 1
    12 Brenda Wolde / Arnout MeesterKlik hier voor details van de opstelling van Brenda Wolde / Arnout Meester 1

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Augustus 2019 09:20