Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG WINTER 2010-2011

Stand na de speelronde op zondag 17 oktober 2010

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 DianaKeessen/ RichardBeukekampKlik hier voor details van de opstelling van DianaKeessen/ RichardBeukekamp 8
    2 Frank Wesseling/Wendy WooningKlik hier voor details van de opstelling van Frank Wesseling/Wendy Wooning 5
    3 Mirja en Ronald GorterKlik hier voor details van de opstelling van Mirja en Ronald Gorter 5
    4 Gerard & Bianca Krom/Jimmy AdKlik hier voor details van de opstelling van Gerard & Bianca Krom/Jimmy Ad 4
    5 Funda Coskunsoy / Patrick BosKlik hier voor details van de opstelling van Funda Coskunsoy / Patrick Bos 3
    6 Liesbeth & Ed Post/PaulvLochemKlik hier voor details van de opstelling van Liesbeth & Ed Post/PaulvLochem 3
    7 Ans en Johan KamerKlik hier voor details van de opstelling van Ans en Johan Kamer 3
    8 Hanny Prick/Robert UitermarkKlik hier voor details van de opstelling van Hanny Prick/Robert Uitermark 1
3e klasse B Bekijken 1 Annette Berendr./Benno HulshofKlik hier voor details van de opstelling van Annette Berendr./Benno Hulshof 7
    2 Edward Grevenstuk / Odi JungKlik hier voor details van de opstelling van Edward Grevenstuk / Odi Jung 6
    3 Denise, FreekKoole/XanderProvoKlik hier voor details van de opstelling van Denise, FreekKoole/XanderProvo 5
    4 Niek en Tineke SchaapKlik hier voor details van de opstelling van Niek en Tineke Schaap 5
    5 Milka Kovacs / Janica KovácsKlik hier voor details van de opstelling van Milka Kovacs / Janica Kovács 4
    6 Thea Pieke/Henk Berth/PatriciaKlik hier voor details van de opstelling van Thea Pieke/Henk Berth/Patricia 3
    7 RobbertJanRijs/ MariskaFeitsmaKlik hier voor details van de opstelling van RobbertJanRijs/ MariskaFeitsma 2
    8 Nico en Lia van SchaikKlik hier voor details van de opstelling van Nico en Lia van Schaik 0
4e klasse A Bekijken 1 Amber Hulshof / Jimmy AdmiraalKlik hier voor details van de opstelling van Amber Hulshof / Jimmy Admiraal 8
    2 Corina Stoop-Kamsteeg/Ed StoopKlik hier voor details van de opstelling van Corina Stoop-Kamsteeg/Ed Stoop 8
    3 Cyrilla Hardebol / Fred BooneKlik hier voor details van de opstelling van Cyrilla Hardebol / Fred Boone 6
    4 Coen Wassink/Melanie KosterKlik hier voor details van de opstelling van Coen Wassink/Melanie Koster 6
    5 Henk en Ellis KuijperKlik hier voor details van de opstelling van Henk en Ellis Kuijper 5
    6 Tim de Kruif / Anne-Irene VosKlik hier voor details van de opstelling van Tim de Kruif / Anne-Irene Vos 4
    7 Hans Vos / Els dKruif/MoniqueVKlik hier voor details van de opstelling van Hans Vos / Els dKruif/MoniqueV 4
    8 Lia vVelzen/Joop KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Lia vVelzen/Joop Koppen 3
    9 Anouschka Draaisma/Rob HuijgKlik hier voor details van de opstelling van Anouschka Draaisma/Rob Huijg 3
    10 Brenda Wolde / Arnout MeesterKlik hier voor details van de opstelling van Brenda Wolde / Arnout Meester 1
    11 Pascal Kool / Annika MeekelKlik hier voor details van de opstelling van Pascal Kool / Annika Meekel 0
    12 Peter en Petra GravemakerKlik hier voor details van de opstelling van Peter en Petra Gravemaker 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 17:46