Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG WINTER 2010-2011

Eindstand na de speelronde op zondag 5 december 2010

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 MirjamGroenest/Bas StobbelaarKlik hier voor details van de opstelling van MirjamGroenest/Bas Stobbelaar 17
    2 Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor details van de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten 17
    3 Harry vd Berg/Marieke VisserKlik hier voor details van de opstelling van Harry vd Berg/Marieke Visser 15
    4 Milanne Teunissen / Hans JoséKlik hier voor details van de opstelling van Milanne Teunissen / Hans José 14
    5 Jan-Willem Mos / Geke BruinKlik hier voor details van de opstelling van Jan-Willem Mos / Geke Bruin 13
    6 NickPhilippo/ChantaVerzijlbergKlik hier voor details van de opstelling van NickPhilippo/ChantaVerzijlberg 9
    7 Lars en Bianca KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Lars en Bianca Keizer 7
    8 Amanda Reker/Michael de KruifKlik hier voor details van de opstelling van Amanda Reker/Michael de Kruif 4
Eerste klasse Bekijken 1 Rick Tjioe/Tatiana SpaanKlik hier voor details van de opstelling van Rick Tjioe/Tatiana Spaan 18
    2 E Veldmeijer / A HoekstraKlik hier voor details van de opstelling van E Veldmeijer / A Hoekstra 17
    3 Patrick Koole / Claudia SaiaKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Koole / Claudia Saia 14
    4 Peter Grove / Mirjam SluizerKlik hier voor details van de opstelling van Peter Grove / Mirjam Sluizer 14
    5 Inez Abels/Piet Hein StapenseaKlik hier voor details van de opstelling van Inez Abels/Piet Hein Stapensea 14
    6 Harm Ram / Ursula WirtzKlik hier voor details van de opstelling van Harm Ram / Ursula Wirtz 13
    7 Jenny Exalto/Chris CornelissenKlik hier voor details van de opstelling van Jenny Exalto/Chris Cornelissen 13
    8 Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor details van de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 13
    9 Hélène en Hans van der WerffKlik hier voor details van de opstelling van Hélène en Hans van der Werff 13
    10 Majorie Vries/Ron TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Majorie Vries/Ron Tjioe 12
    11 GerardVlaar/Guus v BinsbergenKlik hier voor details van de opstelling van GerardVlaar/Guus v Binsbergen 12
    12 Frans Peeperkorn/MarjonHeldensKlik hier voor details van de opstelling van Frans Peeperkorn/MarjonHeldens 11
    13 Eric Mudde / Caroline GillKlik hier voor details van de opstelling van Eric Mudde / Caroline Gill 11
    14 Sonja Heeren / Jos NixKlik hier voor details van de opstelling van Sonja Heeren / Jos Nix 8
    15 Rosanne Waardijk / John KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Rosanne Waardijk / John Koppen 7
    16 Ben en Ingrid JansenKlik hier voor details van de opstelling van Ben en Ingrid Jansen 2
Tweede klasse A Bekijken 1 Cynthia Vonk / Jaap PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Cynthia Vonk / Jaap Philippo 21
    2 Patrick en Sandra EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Patrick en Sandra Eleveld 18
    3 Daniëlle Kaestner/Thijs OijenKlik hier voor details van de opstelling van Daniëlle Kaestner/Thijs Oijen 13
    4 Marja Duijn / Erich KaestnerKlik hier voor details van de opstelling van Marja Duijn / Erich Kaestner 12
    5 Debora en Hendrik StuifzandKlik hier voor details van de opstelling van Debora en Hendrik Stuifzand 12
    6 Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor details van de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel 11
    7 Carla en Erik AartsKlik hier voor details van de opstelling van Carla en Erik Aarts 11
    8 Anton Wennekes/Sandra ZwemmerKlik hier voor details van de opstelling van Anton Wennekes/Sandra Zwemmer 10
    9 Amber en Benno HulshofKlik hier voor details van de opstelling van Amber en Benno Hulshof 10
    10 Inge en Joost KortekaasKlik hier voor details van de opstelling van Inge en Joost Kortekaas 2
Tweede klasse B Bekijken 1 Margot Maes/ Wim VogelKlik hier voor details van de opstelling van Margot Maes/ Wim Vogel 22
    2 Mieke Verhoeven / Ton SmitKlik hier voor details van de opstelling van Mieke Verhoeven / Ton Smit 16
    3 Frank Kramer / Joke YuKlik hier voor details van de opstelling van Frank Kramer / Joke Yu 14
    4 Raymon Vooges/Bianca vd SluisKlik hier voor details van de opstelling van Raymon Vooges/Bianca vd Sluis 13
    5 Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld 12
    6 Jos Hessels/Anja FolkersKlik hier voor details van de opstelling van Jos Hessels/Anja Folkers 12
    7 NathalieWallinga/MarkBosselaarKlik hier voor details van de opstelling van NathalieWallinga/MarkBosselaar 11
    8 Bob en Astrid KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Bob en Astrid Keizer 9
    9 Han Verheul/Bep KromKlik hier voor details van de opstelling van Han Verheul/Bep Krom 6
    10 Claudia Saia / Johan de KruifKlik hier voor details van de opstelling van Claudia Saia / Johan de Kruif 5

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 20 Augustus 2019 11:50