Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG WINTER 2010-2011

Stand na de speelronde op zondag 21 november 2010

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor details van de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten 15
    2 Jan-Willem Mos / Geke BruinKlik hier voor details van de opstelling van Jan-Willem Mos / Geke Bruin 13
    3 MirjamGroenest/Bas StobbelaarKlik hier voor details van de opstelling van MirjamGroenest/Bas Stobbelaar 13
    4 Harry vd Berg/Marieke VisserKlik hier voor details van de opstelling van Harry vd Berg/Marieke Visser 13
    5 Milanne Teunissen / Hans JoséKlik hier voor details van de opstelling van Milanne Teunissen / Hans José 10
    6 NickPhilippo/ChantaVerzijlbergKlik hier voor details van de opstelling van NickPhilippo/ChantaVerzijlberg 7
    7 Lars en Bianca KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Lars en Bianca Keizer 5
    8 Amanda Reker/Michael de KruifKlik hier voor details van de opstelling van Amanda Reker/Michael de Kruif 4
Eerste klasse Bekijken 1 E Veldmeijer / A HoekstraKlik hier voor details van de opstelling van E Veldmeijer / A Hoekstra 15
    2 Peter Grove / Mirjam SluizerKlik hier voor details van de opstelling van Peter Grove / Mirjam Sluizer 14
    3 Rick Tjioe/Tatiana SpaanKlik hier voor details van de opstelling van Rick Tjioe/Tatiana Spaan 14
    4 Patrick Koole / Claudia SaiaKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Koole / Claudia Saia 13
    5 Harm Ram / Ursula WirtzKlik hier voor details van de opstelling van Harm Ram / Ursula Wirtz 11
    6 Inez Abels/Piet Hein StapenseaKlik hier voor details van de opstelling van Inez Abels/Piet Hein Stapensea 11
    7 Jenny Exalto/Chris CornelissenKlik hier voor details van de opstelling van Jenny Exalto/Chris Cornelissen 11
    8 Frans Peeperkorn/MarjonHeldensKlik hier voor details van de opstelling van Frans Peeperkorn/MarjonHeldens 10
    9 Majorie Vries/Ron TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Majorie Vries/Ron Tjioe 10
    10 Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor details van de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 10
    11 GerardVlaar/Guus v BinsbergenKlik hier voor details van de opstelling van GerardVlaar/Guus v Binsbergen 9
    12 Hélène en Hans van der WerffKlik hier voor details van de opstelling van Hélène en Hans van der Werff 9
    13 Sonja Heeren / Jos NixKlik hier voor details van de opstelling van Sonja Heeren / Jos Nix 8
    14 Eric Mudde / Caroline GillKlik hier voor details van de opstelling van Eric Mudde / Caroline Gill 7
    15 Rosanne Waardijk / John KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Rosanne Waardijk / John Koppen 6
    16 Ben en Ingrid JansenKlik hier voor details van de opstelling van Ben en Ingrid Jansen 2
Tweede klasse A Bekijken 1 Cynthia Vonk / Jaap PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Cynthia Vonk / Jaap Philippo 17
    2 Patrick en Sandra EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Patrick en Sandra Eleveld 14
    3 Daniëlle Kaestner/Thijs OijenKlik hier voor details van de opstelling van Daniëlle Kaestner/Thijs Oijen 12
    4 Marja Duijn / Erich KaestnerKlik hier voor details van de opstelling van Marja Duijn / Erich Kaestner 12
    5 Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor details van de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel 11
    6 Carla en Erik AartsKlik hier voor details van de opstelling van Carla en Erik Aarts 10
    7 Debora en Hendrik StuifzandKlik hier voor details van de opstelling van Debora en Hendrik Stuifzand 8
    8 Amber en Benno HulshofKlik hier voor details van de opstelling van Amber en Benno Hulshof 7
    9 Anton Wennekes/Sandra ZwemmerKlik hier voor details van de opstelling van Anton Wennekes/Sandra Zwemmer 7
    10 Inge en Joost KortekaasKlik hier voor details van de opstelling van Inge en Joost Kortekaas 2
Tweede klasse B Bekijken 1 Margot Maes/ Wim VogelKlik hier voor details van de opstelling van Margot Maes/ Wim Vogel 19
    2 Mieke Verhoeven / Ton SmitKlik hier voor details van de opstelling van Mieke Verhoeven / Ton Smit 14
    3 Frank Kramer / Joke YuKlik hier voor details van de opstelling van Frank Kramer / Joke Yu 12
    4 Raymon Vooges/Bianca vd SluisKlik hier voor details van de opstelling van Raymon Vooges/Bianca vd Sluis 11
    5 Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld 11
    6 Jos Hessels/Anja FolkersKlik hier voor details van de opstelling van Jos Hessels/Anja Folkers 10
    7 Bob en Astrid KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Bob en Astrid Keizer 9
    8 NathalieWallinga/MarkBosselaarKlik hier voor details van de opstelling van NathalieWallinga/MarkBosselaar 7
    9 Han Verheul/Bep KromKlik hier voor details van de opstelling van Han Verheul/Bep Krom 6
    10 Claudia Saia / Johan de KruifKlik hier voor details van de opstelling van Claudia Saia / Johan de Kruif 1

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 11 December 2019 14:19