Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG WINTER 2010-2011

Stand na de speelronde op zondag 26 september 2010

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Lars en Bianca KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Lars en Bianca Keizer 2
    2 Jan-Willem Mos / Geke BruinKlik hier voor details van de opstelling van Jan-Willem Mos / Geke Bruin 2
    3 Harry vd Berg/Marieke VisserKlik hier voor details van de opstelling van Harry vd Berg/Marieke Visser 2
    4 Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor details van de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten 2
    5 Amanda Reker/Michael de KruifKlik hier voor details van de opstelling van Amanda Reker/Michael de Kruif 2
    6 MirjamGroenest/Bas StobbelaarKlik hier voor details van de opstelling van MirjamGroenest/Bas Stobbelaar 2
    7 NickPhilippo/ChantaVerzijlbergKlik hier voor details van de opstelling van NickPhilippo/ChantaVerzijlberg 2
    8 Milanne Teunissen / Hans JoséKlik hier voor details van de opstelling van Milanne Teunissen / Hans José 2
Eerste klasse Bekijken 1 Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor details van de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 3
    2 Patrick Koole / Claudia SaiaKlik hier voor details van de opstelling van Patrick Koole / Claudia Saia 3
    3 Jenny Exalto/Chris CornelissenKlik hier voor details van de opstelling van Jenny Exalto/Chris Cornelissen 3
    4 Eric Mudde / Caroline GillKlik hier voor details van de opstelling van Eric Mudde / Caroline Gill 3
    5 Rick Tjioe/Tatiana SpaanKlik hier voor details van de opstelling van Rick Tjioe/Tatiana Spaan 3
    6 Ben en Ingrid JansenKlik hier voor details van de opstelling van Ben en Ingrid Jansen 2
    7 GerardVlaar/Guus v BinsbergenKlik hier voor details van de opstelling van GerardVlaar/Guus v Binsbergen 2
    8 Peter Grove / Mirjam SluizerKlik hier voor details van de opstelling van Peter Grove / Mirjam Sluizer 2
    9 Inez Abels/Piet Hein StapenseaKlik hier voor details van de opstelling van Inez Abels/Piet Hein Stapensea 2
    10 E Veldmeijer / A HoekstraKlik hier voor details van de opstelling van E Veldmeijer / A Hoekstra 2
    11 Rosanne Waardijk / John KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Rosanne Waardijk / John Koppen 2
    12 Frans Peeperkorn/MarjonHeldensKlik hier voor details van de opstelling van Frans Peeperkorn/MarjonHeldens 1
    13 Hélène en Hans van der WerffKlik hier voor details van de opstelling van Hélène en Hans van der Werff 1
    14 Harm Ram / Ursula WirtzKlik hier voor details van de opstelling van Harm Ram / Ursula Wirtz 1
    15 Sonja Heeren / Jos NixKlik hier voor details van de opstelling van Sonja Heeren / Jos Nix 1
    16 Majorie Vries/Ron TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Majorie Vries/Ron Tjioe 1
Tweede klasse A Bekijken 1 Cynthia Vonk / Jaap PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Cynthia Vonk / Jaap Philippo 4
    2 Marja Duijn / Erich KaestnerKlik hier voor details van de opstelling van Marja Duijn / Erich Kaestner 4
    3 Patrick en Sandra EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Patrick en Sandra Eleveld 4
    4 Carla en Erik AartsKlik hier voor details van de opstelling van Carla en Erik Aarts 3
    5 Debora en Hendrik StuifzandKlik hier voor details van de opstelling van Debora en Hendrik Stuifzand 2
    6 Daniëlle Kaestner/Thijs OijenKlik hier voor details van de opstelling van Daniëlle Kaestner/Thijs Oijen 2
    7 Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor details van de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel 1
    8 Amber en Benno HulshofKlik hier voor details van de opstelling van Amber en Benno Hulshof 0
    9 Inge en Joost KortekaasKlik hier voor details van de opstelling van Inge en Joost Kortekaas 0
    10 Anton Wennekes/Sandra ZwemmerKlik hier voor details van de opstelling van Anton Wennekes/Sandra Zwemmer 0
Tweede klasse B Bekijken 1 Mieke Verhoeven / Ton SmitKlik hier voor details van de opstelling van Mieke Verhoeven / Ton Smit 4
    2 NathalieWallinga/MarkBosselaarKlik hier voor details van de opstelling van NathalieWallinga/MarkBosselaar 4
    3 Margot Maes/ Wim VogelKlik hier voor details van de opstelling van Margot Maes/ Wim Vogel 4
    4 Frank Kramer / Joke YuKlik hier voor details van de opstelling van Frank Kramer / Joke Yu 2
    5 Jos Hessels/Anja FolkersKlik hier voor details van de opstelling van Jos Hessels/Anja Folkers 2
    6 Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld 2
    7 Bob en Astrid KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Bob en Astrid Keizer 2
    8 Raymon Vooges/Bianca vd SluisKlik hier voor details van de opstelling van Raymon Vooges/Bianca vd Sluis 0
    9 Han Verheul/Bep KromKlik hier voor details van de opstelling van Han Verheul/Bep Krom 0
    10 Claudia Saia / Johan de KruifKlik hier voor details van de opstelling van Claudia Saia / Johan de Kruif 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 09:13