Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG 2007-2008 (2e helft)

Stand na de speelronde op zondag 17 februari 2008

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor details van de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten 12
    2 Hester en Rick van der MeulenKlik hier voor details van de opstelling van Hester en Rick van der Meulen 12
    3 Harry vd Berg/Marieke VisserKlik hier voor details van de opstelling van Harry vd Berg/Marieke Visser 10
    4 Nick Philippo / Laura van WellKlik hier voor details van de opstelling van Nick Philippo / Laura van Well 10
    5 Debbiev.Egmond/B-J HendriksenKlik hier voor details van de opstelling van Debbiev.Egmond/B-J Hendriksen 10
    6 Barry Bruin / Désirée SchooneKlik hier voor details van de opstelling van Barry Bruin / Désirée Schoone 8
    7 Inge Poelgeest/Winnie v DijkKlik hier voor details van de opstelling van Inge Poelgeest/Winnie v Dijk 6
    8 Lars en Bianca KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Lars en Bianca Keizer 6
    9 Amanda Reker/Michael de KruifKlik hier voor details van de opstelling van Amanda Reker/Michael de Kruif 4
    10 Jan-Willem Mos / Geke BruinKlik hier voor details van de opstelling van Jan-Willem Mos / Geke Bruin 2
Eerste klasse A Bekijken 1 Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor details van de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 12
    2 Sandy Kegels/André DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Sandy Kegels/André Diependaal 11
    3 Hélène en Hans van der WerffKlik hier voor details van de opstelling van Hélène en Hans van der Werff 9
    4 Lida Leurs / Ricus van WervenKlik hier voor details van de opstelling van Lida Leurs / Ricus van Werven 8
    5 Albertv Pette/Danielle KaestneKlik hier voor details van de opstelling van Albertv Pette/Danielle Kaestne 7
    6 Madelon Polman/Coos DümpelKlik hier voor details van de opstelling van Madelon Polman/Coos Dümpel 7
    7 Frans & Jeanny PeeperkornKlik hier voor details van de opstelling van Frans & Jeanny Peeperkorn 7
    8 Odi Jung / Jaap PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Odi Jung / Jaap Philippo 3
Eerste klasse B Bekijken 1 Jan en Tatiana Spaan/R TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Jan en Tatiana Spaan/R Tjioe 13
    2 Alex Winkelman/JennyExaltoKlik hier voor details van de opstelling van Alex Winkelman/JennyExalto 11
    3 Tamara Bor / Marnix HartogKlik hier voor details van de opstelling van Tamara Bor / Marnix Hartog 10
    4 E Veldmeijer / A HoekstraKlik hier voor details van de opstelling van E Veldmeijer / A Hoekstra 8
    5 Anuscha Spaan/Ron TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Anuscha Spaan/Ron Tjioe 8
    6 Martin Duijn / Tynke WinkelKlik hier voor details van de opstelling van Martin Duijn / Tynke Winkel 7
    7 GerardVlaar/Guus v BinsbergenKlik hier voor details van de opstelling van GerardVlaar/Guus v Binsbergen 7
    8 Team onbekend 0
Tweede klasse A Bekijken 1 Jos Hessels/Anja FolkersKlik hier voor details van de opstelling van Jos Hessels/Anja Folkers 12
    2 Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor details van de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel 10
    3 Marja Duijn / Thijs OijenKlik hier voor details van de opstelling van Marja Duijn / Thijs Oijen 10
    4 Gerry Thelosen/Marion BlansertKlik hier voor details van de opstelling van Gerry Thelosen/Marion Blansert 10
    5 Lennox en Linda AlblasKlik hier voor details van de opstelling van Lennox en Linda Alblas 8
    6 Cees en Marianne WaalewijnKlik hier voor details van de opstelling van Cees en Marianne Waalewijn 6
    7 Ben en Ingrid JansenKlik hier voor details van de opstelling van Ben en Ingrid Jansen 6
    8 Leotien en Herman VesteringKlik hier voor details van de opstelling van Leotien en Herman Vestering 2
Tweede klasse B Bekijken 1 Margot Maes/ Wim VogelKlik hier voor details van de opstelling van Margot Maes/ Wim Vogel 14
    2 Ad v Houten / Monique v MarleKlik hier voor details van de opstelling van Ad v Houten / Monique v Marle 14
    3 Grevenstuk/de Bie /GrootKlik hier voor details van de opstelling van Grevenstuk/de Bie /Groot 9
    4 Bob en Astrid KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Bob en Astrid Keizer 8
    5 Karin Engelhart/Johan KamerKlik hier voor details van de opstelling van Karin Engelhart/Johan Kamer 8
    6 Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld 8
    7 Han Verheul / Georgette SoelenKlik hier voor details van de opstelling van Han Verheul / Georgette Soelen 7
    8 Dennis & Monique KnijnenburgKlik hier voor details van de opstelling van Dennis & Monique Knijnenburg 6
    9 Ria ten Hoorn/ Benno HulshofKlik hier voor details van de opstelling van Ria ten Hoorn/ Benno Hulshof 4
    10 Han Kegels/ Josette KegelsKlik hier voor details van de opstelling van Han Kegels/ Josette Kegels 2

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 20:22