Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG 2007-2008 (2e helft)

Stand na de speelronde op zondag 6 januari 2008

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor details van de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten 4
    2 Harry vd Berg/Marieke VisserKlik hier voor details van de opstelling van Harry vd Berg/Marieke Visser 4
    3 Barry Bruin / Désirée SchooneKlik hier voor details van de opstelling van Barry Bruin / Désirée Schoone 2
    4 Inge Poelgeest/Winnie v DijkKlik hier voor details van de opstelling van Inge Poelgeest/Winnie v Dijk 2
    5 Jan-Willem Mos / Geke BruinKlik hier voor details van de opstelling van Jan-Willem Mos / Geke Bruin 2
    6 Hester en Rick van der MeulenKlik hier voor details van de opstelling van Hester en Rick van der Meulen 2
    7 Nick Philippo / Laura van WellKlik hier voor details van de opstelling van Nick Philippo / Laura van Well 2
    8 Debbiev.Egmond/B-J HendriksenKlik hier voor details van de opstelling van Debbiev.Egmond/B-J Hendriksen 2
    9 Lars en Bianca KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Lars en Bianca Keizer 0
    10 Amanda Reker/Michael de KruifKlik hier voor details van de opstelling van Amanda Reker/Michael de Kruif 0
Eerste klasse A Bekijken 1 Sandy Kegels/André DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Sandy Kegels/André Diependaal 4
    2 Hélène en Hans van der WerffKlik hier voor details van de opstelling van Hélène en Hans van der Werff 4
    3 Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor details van de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 3
    4 Odi Jung / Jaap PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Odi Jung / Jaap Philippo 2
    5 Frans & Jeanny PeeperkornKlik hier voor details van de opstelling van Frans & Jeanny Peeperkorn 2
    6 Lida Leurs / Ricus van WervenKlik hier voor details van de opstelling van Lida Leurs / Ricus van Werven 1
    7 Madelon Polman/Coos DümpelKlik hier voor details van de opstelling van Madelon Polman/Coos Dümpel 0
    8 Albertv Pette/Danielle KaestneKlik hier voor details van de opstelling van Albertv Pette/Danielle Kaestne 0
Eerste klasse B Bekijken 1 E Veldmeijer / A HoekstraKlik hier voor details van de opstelling van E Veldmeijer / A Hoekstra 4
    2 Martin Duijn / Tynke WinkelKlik hier voor details van de opstelling van Martin Duijn / Tynke Winkel 4
    3 Jan en Tatiana Spaan/R TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Jan en Tatiana Spaan/R Tjioe 3
    4 Tamara Bor / Marnix HartogKlik hier voor details van de opstelling van Tamara Bor / Marnix Hartog 3
    5 Alex Winkelman/JennyExaltoKlik hier voor details van de opstelling van Alex Winkelman/JennyExalto 1
    6 Anuscha Spaan/Ron TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Anuscha Spaan/Ron Tjioe 1
    7 Team onbekend 0
    8 GerardVlaar/Guus v BinsbergenKlik hier voor details van de opstelling van GerardVlaar/Guus v Binsbergen 0
Tweede klasse A Bekijken 1 Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor details van de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel 4
    2 Lennox en Linda AlblasKlik hier voor details van de opstelling van Lennox en Linda Alblas 4
    3 Marja Duijn / Thijs OijenKlik hier voor details van de opstelling van Marja Duijn / Thijs Oijen 4
    4 Jos Hessels/Anja FolkersKlik hier voor details van de opstelling van Jos Hessels/Anja Folkers 4
    5 Ben en Ingrid JansenKlik hier voor details van de opstelling van Ben en Ingrid Jansen 0
    6 Cees en Marianne WaalewijnKlik hier voor details van de opstelling van Cees en Marianne Waalewijn 0
    7 Leotien en Herman VesteringKlik hier voor details van de opstelling van Leotien en Herman Vestering 0
    8 Gerry Thelosen/Marion BlansertKlik hier voor details van de opstelling van Gerry Thelosen/Marion Blansert 0
Tweede klasse B Bekijken 1 Margot Maes/ Wim VogelKlik hier voor details van de opstelling van Margot Maes/ Wim Vogel 4
    2 Karin Engelhart/Johan KamerKlik hier voor details van de opstelling van Karin Engelhart/Johan Kamer 4
    3 Ad v Houten / Monique v MarleKlik hier voor details van de opstelling van Ad v Houten / Monique v Marle 4
    4 Han Verheul / Georgette SoelenKlik hier voor details van de opstelling van Han Verheul / Georgette Soelen 4
    5 Grevenstuk/de Bie /GrootKlik hier voor details van de opstelling van Grevenstuk/de Bie /Groot 3
    6 Han Kegels/ Josette KegelsKlik hier voor details van de opstelling van Han Kegels/ Josette Kegels 1
    7 Dennis & Monique KnijnenburgKlik hier voor details van de opstelling van Dennis & Monique Knijnenburg 0
    8 Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld 0
    9 Ria ten Hoorn/ Benno HulshofKlik hier voor details van de opstelling van Ria ten Hoorn/ Benno Hulshof 0
    10 Bob en Astrid KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Bob en Astrid Keizer 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 02:39