Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG 2007-2008 (1e helft)

Stand na de speelronde op zondag 25 november 2007

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Hester en Rick van der MeulenKlik hier voor details van de opstelling van Hester en Rick van der Meulen 17
    2 Nick Philippo / Laura van WellKlik hier voor details van de opstelling van Nick Philippo / Laura van Well 13
    3 Lars en Bianca KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Lars en Bianca Keizer 13
    4 Inge Poelgeest/Winnie v DijkKlik hier voor details van de opstelling van Inge Poelgeest/Winnie v Dijk 12
    5 Harry vd Berg/Marieke VisserKlik hier voor details van de opstelling van Harry vd Berg/Marieke Visser 11
    6 Jan-Willem Mos / Geke BruinKlik hier voor details van de opstelling van Jan-Willem Mos / Geke Bruin 10
    7 Debbiev.Egmond/B-J HendriksenKlik hier voor details van de opstelling van Debbiev.Egmond/B-J Hendriksen 10
    8 Barry Bruin / Désirée SchooneKlik hier voor details van de opstelling van Barry Bruin / Désirée Schoone 8
    9 Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor details van de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten 6
    10 Team onbekend 0
Eerste klasse A Bekijken 1 Evert Veldmeijer/Annm HoekstraKlik hier voor details van de opstelling van Evert Veldmeijer/Annm Hoekstra 14
    2 Madelon Polman/Coos DümpelKlik hier voor details van de opstelling van Madelon Polman/Coos Dümpel 12
    3 Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor details van de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 11
    4 Hélène en Hans van der WerffKlik hier voor details van de opstelling van Hélène en Hans van der Werff 11
    5 Lida Leurs / Ricus van WervenKlik hier voor details van de opstelling van Lida Leurs / Ricus van Werven 11
    6 Albertv Pette/Danielle KaestneKlik hier voor details van de opstelling van Albertv Pette/Danielle Kaestne 10
    7 Gerry Thelosen/Marion BlansertKlik hier voor details van de opstelling van Gerry Thelosen/Marion Blansert 8
    8 Lennox en Linda AlblasKlik hier voor details van de opstelling van Lennox en Linda Alblas 3
Eerste klasse B Bekijken 1 Amanda Reker/Michael de KruifKlik hier voor details van de opstelling van Amanda Reker/Michael de Kruif 16
    2 Jan en Tatiana Spaan/R TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Jan en Tatiana Spaan/R Tjioe 13
    3 Alex Winkelman/JennyExaltoKlik hier voor details van de opstelling van Alex Winkelman/JennyExalto 12
    4 Sandy Kegels/André DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Sandy Kegels/André Diependaal 12
    5 Anuscha Spaan/Ron TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Anuscha Spaan/Ron Tjioe 11
    6 Marja Duijn / Thijs van OijenKlik hier voor details van de opstelling van Marja Duijn / Thijs van Oijen 7
    7 GerardVlaar/Guus v BinsbergenKlik hier voor details van de opstelling van GerardVlaar/Guus v Binsbergen 7
    8 Margot Maes/ Wim VogelKlik hier voor details van de opstelling van Margot Maes/ Wim Vogel 2
Tweede klasse A Bekijken 1 Odi Jung / Jaap PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Odi Jung / Jaap Philippo 15
    2 Frans & Jeanny PeeperkornKlik hier voor details van de opstelling van Frans & Jeanny Peeperkorn 14
    3 Ria ten Hoorn/ Benno HulshofKlik hier voor details van de opstelling van Ria ten Hoorn/ Benno Hulshof 11
    4 Jos Hessels/Anja FolkersKlik hier voor details van de opstelling van Jos Hessels/Anja Folkers 10
    5 Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor details van de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel 10
    6 Erik Aarts/Mary vd VlistKlik hier voor details van de opstelling van Erik Aarts/Mary vd Vlist 9
    7 Ben en Ingrid JansenKlik hier voor details van de opstelling van Ben en Ingrid Jansen 7
    8 Gerard Krom / Ank VerheulKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Krom / Ank Verheul 4
Tweede klasse B Bekijken 1 Tamara Bor / Marnix HartogKlik hier voor details van de opstelling van Tamara Bor / Marnix Hartog 17
    2 Martin Duijn / Tynke WinkelKlik hier voor details van de opstelling van Martin Duijn / Tynke Winkel 15
    3 Ad v Houten / Monique v MarleKlik hier voor details van de opstelling van Ad v Houten / Monique v Marle 13
    4 Han Kegels/ Josette KegelsKlik hier voor details van de opstelling van Han Kegels/ Josette Kegels 12
    5 Bob en Astrid KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Bob en Astrid Keizer 12
    6 Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld 10
    7 Han Verheul / Georgette SoelenKlik hier voor details van de opstelling van Han Verheul / Georgette Soelen 10
    8 Karin Engelhart/Johan KamerKlik hier voor details van de opstelling van Karin Engelhart/Johan Kamer 7
    9 Nicole Schaepman/André HuysteeKlik hier voor details van de opstelling van Nicole Schaepman/André Huystee 4
    10 Petra Snoek/ J.P van EeKlik hier voor details van de opstelling van Petra Snoek/ J.P van Ee 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 06:37