Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG 2007-2008 (1e helft)

Stand na de speelronde op zondag 14 oktober 2007

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Jan-Willem Mos / Geke BruinKlik hier voor details van de opstelling van Jan-Willem Mos / Geke Bruin 8
    2 Lars en Bianca KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Lars en Bianca Keizer 8
    3 Hester en Rick van der MeulenKlik hier voor details van de opstelling van Hester en Rick van der Meulen 6
    4 Nick Philippo / Laura van WellKlik hier voor details van de opstelling van Nick Philippo / Laura van Well 6
    5 Barry Bruin / Désirée SchooneKlik hier voor details van de opstelling van Barry Bruin / Désirée Schoone 4
    6 Harry vd Berg/Marieke VisserKlik hier voor details van de opstelling van Harry vd Berg/Marieke Visser 4
    7 Debbiev.Egmond/B-J HendriksenKlik hier voor details van de opstelling van Debbiev.Egmond/B-J Hendriksen 2
    8 Inge Poelgeest/Winnie v DijkKlik hier voor details van de opstelling van Inge Poelgeest/Winnie v Dijk 2
    9 Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor details van de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten 0
    10 Team onbekend 0
Eerste klasse A Bekijken 1 Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor details van de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 6
    2 Albertv Pette/Danielle KaestneKlik hier voor details van de opstelling van Albertv Pette/Danielle Kaestne 6
    3 Madelon Polman/Coos DümpelKlik hier voor details van de opstelling van Madelon Polman/Coos Dümpel 5
    4 Evert Veldmeijer/Annm HoekstraKlik hier voor details van de opstelling van Evert Veldmeijer/Annm Hoekstra 5
    5 Hélène en Hans van der WerffKlik hier voor details van de opstelling van Hélène en Hans van der Werff 3
    6 Gerry Thelosen/Marion BlansertKlik hier voor details van de opstelling van Gerry Thelosen/Marion Blansert 3
    7 Lida Leurs / Ricus van WervenKlik hier voor details van de opstelling van Lida Leurs / Ricus van Werven 3
    8 Lennox en Linda AlblasKlik hier voor details van de opstelling van Lennox en Linda Alblas 1
Eerste klasse B Bekijken 1 Amanda Reker/Michael de KruifKlik hier voor details van de opstelling van Amanda Reker/Michael de Kruif 6
    2 Anuscha Spaan/Ron TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Anuscha Spaan/Ron Tjioe 6
    3 Alex Winkelman/JennyExaltoKlik hier voor details van de opstelling van Alex Winkelman/JennyExalto 5
    4 Jan en Tatiana Spaan/R TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Jan en Tatiana Spaan/R Tjioe 5
    5 Marja Duijn / Thijs van OijenKlik hier voor details van de opstelling van Marja Duijn / Thijs van Oijen 4
    6 Sandy Kegels/André DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Sandy Kegels/André Diependaal 3
    7 GerardVlaar/Guus v BinsbergenKlik hier voor details van de opstelling van GerardVlaar/Guus v Binsbergen 3
    8 Margot Maes/ Wim VogelKlik hier voor details van de opstelling van Margot Maes/ Wim Vogel 0
Tweede klasse A Bekijken 1 Odi Jung / Jaap PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Odi Jung / Jaap Philippo 6
    2 Jos Hessels/Anja FolkersKlik hier voor details van de opstelling van Jos Hessels/Anja Folkers 6
    3 Frans & Jeanny PeeperkornKlik hier voor details van de opstelling van Frans & Jeanny Peeperkorn 6
    4 Erik Aarts/Mary vd VlistKlik hier voor details van de opstelling van Erik Aarts/Mary vd Vlist 5
    5 Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor details van de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel 3
    6 Ben en Ingrid JansenKlik hier voor details van de opstelling van Ben en Ingrid Jansen 2
    7 Gerard Krom / Ank VerheulKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Krom / Ank Verheul 2
    8 Ria ten Hoorn/ Benno HulshofKlik hier voor details van de opstelling van Ria ten Hoorn/ Benno Hulshof 2
Tweede klasse B Bekijken 1 Martin Duijn / Tynke WinkelKlik hier voor details van de opstelling van Martin Duijn / Tynke Winkel 8
    2 Karin Engelhart/Johan KamerKlik hier voor details van de opstelling van Karin Engelhart/Johan Kamer 7
    3 Tamara Bor / Marnix HartogKlik hier voor details van de opstelling van Tamara Bor / Marnix Hartog 5
    4 Han Verheul / Georgette SoelenKlik hier voor details van de opstelling van Han Verheul / Georgette Soelen 5
    5 Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld 4
    6 Han Kegels/ Josette KegelsKlik hier voor details van de opstelling van Han Kegels/ Josette Kegels 4
    7 Bob en Astrid KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Bob en Astrid Keizer 4
    8 Ad v Houten / Monique v MarleKlik hier voor details van de opstelling van Ad v Houten / Monique v Marle 3
    9 Nicole Schaepman/André HuysteeKlik hier voor details van de opstelling van Nicole Schaepman/André Huystee 0
    10 Petra Snoek/ J.P van EeKlik hier voor details van de opstelling van Petra Snoek/ J.P van Ee 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 12 December 2019 09:59