Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG 2007-2008 (1e helft)

Stand na de speelronde op zondag 30 september 2007

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Nick Philippo / Laura van WellKlik hier voor details van de opstelling van Nick Philippo / Laura van Well 4
    2 Hester en Rick van der MeulenKlik hier voor details van de opstelling van Hester en Rick van der Meulen 4
    3 Lars en Bianca KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Lars en Bianca Keizer 4
    4 Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor details van de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten 2
    5 Jan-Willem Mos / Geke BruinKlik hier voor details van de opstelling van Jan-Willem Mos / Geke Bruin 2
    6 Debbiev.Egmond/B-J HendriksenKlik hier voor details van de opstelling van Debbiev.Egmond/B-J Hendriksen 2
    7 Harry vd Berg/Marieke VisserKlik hier voor details van de opstelling van Harry vd Berg/Marieke Visser 2
    8 Inge Poelgeest/Winnie v DijkKlik hier voor details van de opstelling van Inge Poelgeest/Winnie v Dijk 0
    9 Barry Bruin / Désirée SchooneKlik hier voor details van de opstelling van Barry Bruin / Désirée Schoone 0
    10 Team onbekend 0
Eerste klasse A Bekijken 1 Albertv Pette/Danielle KaestneKlik hier voor details van de opstelling van Albertv Pette/Danielle Kaestne 4
    2 Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor details van de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 4
    3 Madelon Polman/Coos DümpelKlik hier voor details van de opstelling van Madelon Polman/Coos Dümpel 2
    4 Hélène en Hans van der WerffKlik hier voor details van de opstelling van Hélène en Hans van der Werff 2
    5 Gerry Thelosen/Marion BlansertKlik hier voor details van de opstelling van Gerry Thelosen/Marion Blansert 2
    6 Evert Veldmeijer/Annm HoekstraKlik hier voor details van de opstelling van Evert Veldmeijer/Annm Hoekstra 2
    7 Lida Leurs / Ricus van WervenKlik hier voor details van de opstelling van Lida Leurs / Ricus van Werven 0
    8 Lennox en Linda AlblasKlik hier voor details van de opstelling van Lennox en Linda Alblas 0
Eerste klasse B Bekijken 1 Jan en Tatiana Spaan/R TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Jan en Tatiana Spaan/R Tjioe 4
    2 Amanda Reker/Michael de KruifKlik hier voor details van de opstelling van Amanda Reker/Michael de Kruif 3
    3 Anuscha Spaan/Ron TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Anuscha Spaan/Ron Tjioe 3
    4 Sandy Kegels/André DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Sandy Kegels/André Diependaal 2
    5 Marja Duijn / Thijs van OijenKlik hier voor details van de opstelling van Marja Duijn / Thijs van Oijen 2
    6 GerardVlaar/Guus v BinsbergenKlik hier voor details van de opstelling van GerardVlaar/Guus v Binsbergen 1
    7 Alex Winkelman/JennyExaltoKlik hier voor details van de opstelling van Alex Winkelman/JennyExalto 1
    8 Margot Maes/ Wim VogelKlik hier voor details van de opstelling van Margot Maes/ Wim Vogel 0
Tweede klasse A Bekijken 1 Frans & Jeanny PeeperkornKlik hier voor details van de opstelling van Frans & Jeanny Peeperkorn 4
    2 Erik Aarts/Mary vd VlistKlik hier voor details van de opstelling van Erik Aarts/Mary vd Vlist 3
    3 Odi Jung / Jaap PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Odi Jung / Jaap Philippo 2
    4 Gerard Krom / Ank VerheulKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Krom / Ank Verheul 2
    5 Jos Hessels/Anja FolkersKlik hier voor details van de opstelling van Jos Hessels/Anja Folkers 2
    6 Ria ten Hoorn/ Benno HulshofKlik hier voor details van de opstelling van Ria ten Hoorn/ Benno Hulshof 2
    7 Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor details van de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel 1
    8 Ben en Ingrid JansenKlik hier voor details van de opstelling van Ben en Ingrid Jansen 0
Tweede klasse B Bekijken 1 Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld 4
    2 Martin Duijn / Tynke WinkelKlik hier voor details van de opstelling van Martin Duijn / Tynke Winkel 4
    3 Tamara Bor / Marnix HartogKlik hier voor details van de opstelling van Tamara Bor / Marnix Hartog 4
    4 Karin Engelhart/Johan KamerKlik hier voor details van de opstelling van Karin Engelhart/Johan Kamer 4
    5 Ad v Houten / Monique v MarleKlik hier voor details van de opstelling van Ad v Houten / Monique v Marle 3
    6 Han Verheul / Georgette SoelenKlik hier voor details van de opstelling van Han Verheul / Georgette Soelen 1
    7 Han Kegels/ Josette KegelsKlik hier voor details van de opstelling van Han Kegels/ Josette Kegels 0
    8 Petra Snoek/ J.P van EeKlik hier voor details van de opstelling van Petra Snoek/ J.P van Ee 0
    9 Nicole Schaepman/André HuysteeKlik hier voor details van de opstelling van Nicole Schaepman/André Huystee 0
    10 Bob en Astrid KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Bob en Astrid Keizer 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Augustus 2019 02:58