Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG 05/06 (2e helft)

Stand na de speelronde op zondag 12 maart 2006

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Ben en Ingrid JansenKlik hier voor details van de opstelling van Ben en Ingrid Jansen 17
    2 Rob Lammers/ Nadja LammersKlik hier voor details van de opstelling van Rob Lammers/ Nadja Lammers 16
    3 Walter Franse/Lyda van AsselenKlik hier voor details van de opstelling van Walter Franse/Lyda van Asselen 13
    4 Albert en Audrey van PettenKlik hier voor details van de opstelling van Albert en Audrey van Petten 11
    5 Anja en Joop KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Anja en Joop Koppen 10
    6 Francis Wit / Martin DuivenKlik hier voor details van de opstelling van Francis Wit / Martin Duiven 9
    7 Mart Linthorst/Laura v. BerkelKlik hier voor details van de opstelling van Mart Linthorst/Laura v. Berkel 7
    8 Nico en Lia van SchaikKlik hier voor details van de opstelling van Nico en Lia van Schaik 7
    9 Peter en Petra GravemakerKlik hier voor details van de opstelling van Peter en Petra Gravemaker 7
    10 Francis en Hans MolenaarKlik hier voor details van de opstelling van Francis en Hans Molenaar 3
3e klasse B Bekijken 1 Dennis Knijnenb / MoniquedBrokKlik hier voor details van de opstelling van Dennis Knijnenb / MoniquedBrok 15
    2 Janet Visscher/Frank VisserKlik hier voor details van de opstelling van Janet Visscher/Frank Visser 13
    3 Martin Duijn / Tynke WinkelKlik hier voor details van de opstelling van Martin Duijn / Tynke Winkel 13
    4 Daniëlle en Erik KaestnerKlik hier voor details van de opstelling van Daniëlle en Erik Kaestner 11
    5 Karin Engelhart/Johan KamerKlik hier voor details van de opstelling van Karin Engelhart/Johan Kamer 10
    6 Eveline Bodegr/Nick RodenburgKlik hier voor details van de opstelling van Eveline Bodegr/Nick Rodenburg 10
    7 E.Bruseker/M.KloosterKlik hier voor details van de opstelling van E.Bruseker/M.Klooster 9
    8 Edward Grevenstuk/Merel DekkerKlik hier voor details van de opstelling van Edward Grevenstuk/Merel Dekker 7
    9 André en José HooglandKlik hier voor details van de opstelling van André en José Hoogland 7
    10 Eleonora Honings / Frank KrolKlik hier voor details van de opstelling van Eleonora Honings / Frank Krol 5
4e klasse A Bekijken 1 RonaldCornet/ MaaikeVoordeWindKlik hier voor details van de opstelling van RonaldCornet/ MaaikeVoordeWind 17
    2 F Wesseling/Marijke ElferinkKlik hier voor details van de opstelling van F Wesseling/Marijke Elferink 15
    3 DianaKeessen/ RichardBeukekampKlik hier voor details van de opstelling van DianaKeessen/ RichardBeukekamp 13
    4 Gerard van Schie/Lia vanVelzenKlik hier voor details van de opstelling van Gerard van Schie/Lia vanVelzen 12
    5 Jan & Simone DannenburgKlik hier voor details van de opstelling van Jan & Simone Dannenburg 10
    6 Claudia Saia/Alessandro PitaroKlik hier voor details van de opstelling van Claudia Saia/Alessandro Pitaro 9
    7 Frans Schotanus/J. vd WaertKlik hier voor details van de opstelling van Frans Schotanus/J. vd Waert 8
    8 Rob Annemieke Loos/YvonneTerpKlik hier voor details van de opstelling van Rob  Annemieke Loos/YvonneTerp 7
    9 Phil en Marlies LapreKlik hier voor details van de opstelling van Phil en Marlies Lapre 6
    10 Martin & Carolien vd HorstKlik hier voor details van de opstelling van Martin & Carolien vd Horst 3
4e klasse B Bekijken 1 Leotien en Herman VesteringKlik hier voor details van de opstelling van Leotien en Herman Vestering 15
    2 P Schwirtz / M DijkstraKlik hier voor details van de opstelling van P Schwirtz / M Dijkstra 15
    3 Harm Konings / Noortje BergKlik hier voor details van de opstelling van Harm Konings / Noortje Berg 14
    4 Ruud&Joke BeukenkampKlik hier voor details van de opstelling van Ruud&Joke Beukenkamp 10
    5 Niek, Tineke & Toos SchaapKlik hier voor details van de opstelling van Niek, Tineke & Toos Schaap 8
    6 Brenda Wolde / Arnout MeesterKlik hier voor details van de opstelling van Brenda Wolde / Arnout Meester 7
    7 Pascal Kool / Annika MeekelKlik hier voor details van de opstelling van Pascal Kool / Annika Meekel 7
    8 Freds Siecker/ Brigitte DuinKlik hier voor details van de opstelling van Freds Siecker/ Brigitte Duin 4

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 20 Augustus 2019 01:22