Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG 05/06 (2e helft)

Stand na de speelronde op zondag 29 januari 2006

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Francis Wit / Martin DuivenKlik hier voor details van de opstelling van Francis Wit / Martin Duiven 7
    2 Ben en Ingrid JansenKlik hier voor details van de opstelling van Ben en Ingrid Jansen 7
    3 Rob Lammers/ Nadja LammersKlik hier voor details van de opstelling van Rob Lammers/ Nadja Lammers 6
    4 Albert en Audrey van PettenKlik hier voor details van de opstelling van Albert en Audrey van Petten 6
    5 Walter Franse/Lyda van AsselenKlik hier voor details van de opstelling van Walter Franse/Lyda van Asselen 5
    6 Mart Linthorst/Laura v. BerkelKlik hier voor details van de opstelling van Mart Linthorst/Laura v. Berkel 4
    7 Francis en Hans MolenaarKlik hier voor details van de opstelling van Francis en Hans Molenaar 2
    8 Peter en Petra GravemakerKlik hier voor details van de opstelling van Peter en Petra Gravemaker 2
    9 Nico en Lia van SchaikKlik hier voor details van de opstelling van Nico en Lia van Schaik 1
    10 Anja en Joop KoppenKlik hier voor details van de opstelling van Anja en Joop Koppen 0
3e klasse B Bekijken 1 Karin Engelhart/Johan KamerKlik hier voor details van de opstelling van Karin Engelhart/Johan Kamer 7
    2 Martin Duijn / Tynke WinkelKlik hier voor details van de opstelling van Martin Duijn / Tynke Winkel 6
    3 Dennis Knijnenb / MoniquedBrokKlik hier voor details van de opstelling van Dennis Knijnenb / MoniquedBrok 6
    4 Eveline Bodegr/Nick RodenburgKlik hier voor details van de opstelling van Eveline Bodegr/Nick Rodenburg 5
    5 Janet Visscher/Frank VisserKlik hier voor details van de opstelling van Janet Visscher/Frank Visser 5
    6 Edward Grevenstuk/Merel DekkerKlik hier voor details van de opstelling van Edward Grevenstuk/Merel Dekker 5
    7 Daniëlle en Erik KaestnerKlik hier voor details van de opstelling van Daniëlle en Erik Kaestner 3
    8 André en José HooglandKlik hier voor details van de opstelling van André en José Hoogland 2
    9 Eleonora Honings / Frank KrolKlik hier voor details van de opstelling van Eleonora Honings / Frank Krol 1
    10 E.Bruseker/M.KloosterKlik hier voor details van de opstelling van E.Bruseker/M.Klooster 0
4e klasse A Bekijken 1 DianaKeessen/ RichardBeukekampKlik hier voor details van de opstelling van DianaKeessen/ RichardBeukekamp 8
    2 Frans Schotanus/J. vd WaertKlik hier voor details van de opstelling van Frans Schotanus/J. vd Waert 6
    3 RonaldCornet/ MaaikeVoordeWindKlik hier voor details van de opstelling van RonaldCornet/ MaaikeVoordeWind 6
    4 Gerard van Schie/Lia vanVelzenKlik hier voor details van de opstelling van Gerard van Schie/Lia vanVelzen 5
    5 F Wesseling/Marijke ElferinkKlik hier voor details van de opstelling van F Wesseling/Marijke Elferink 4
    6 Claudia Saia/Alessandro PitaroKlik hier voor details van de opstelling van Claudia Saia/Alessandro Pitaro 4
    7 Rob Annemieke Loos/YvonneTerpKlik hier voor details van de opstelling van Rob  Annemieke Loos/YvonneTerp 3
    8 Jan & Simone DannenburgKlik hier voor details van de opstelling van Jan & Simone Dannenburg 2
    9 Phil en Marlies LapreKlik hier voor details van de opstelling van Phil en Marlies Lapre 1
    10 Martin & Carolien vd HorstKlik hier voor details van de opstelling van Martin & Carolien vd Horst 1
4e klasse B Bekijken 1 Leotien en Herman VesteringKlik hier voor details van de opstelling van Leotien en Herman Vestering 6
    2 Harm Konings / Noortje BergKlik hier voor details van de opstelling van Harm Konings / Noortje Berg 6
    3 P Schwirtz / M DijkstraKlik hier voor details van de opstelling van P Schwirtz / M Dijkstra 5
    4 Brenda Wolde / Arnout MeesterKlik hier voor details van de opstelling van Brenda Wolde / Arnout Meester 5
    5 Ruud&Joke BeukenkampKlik hier voor details van de opstelling van Ruud&Joke Beukenkamp 5
    6 Niek, Tineke & Toos SchaapKlik hier voor details van de opstelling van Niek, Tineke & Toos Schaap 2
    7 Freds Siecker/ Brigitte DuinKlik hier voor details van de opstelling van Freds Siecker/ Brigitte Duin 2
    8 Pascal Kool / Annika MeekelKlik hier voor details van de opstelling van Pascal Kool / Annika Meekel 1

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 06:40