Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG 05/06 (2e helft)

Stand na de speelronde op zondag 5 februari 2006

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Debbiev.Egmond/B-J HendriksenKlik hier voor details van de opstelling van Debbiev.Egmond/B-J Hendriksen 10
    2 Chantal Losek/ Michael OlijerhKlik hier voor details van de opstelling van Chantal Losek/ Michael Olijerh 10
    3 Steffan Kok/ Monique WillemsenKlik hier voor details van de opstelling van Steffan Kok/ Monique Willemsen 9
    4 Carmen Korthouwer/Patrick KropKlik hier voor details van de opstelling van Carmen Korthouwer/Patrick Krop 9
    5 RickvdMeulen/LaudyVarkevisserKlik hier voor details van de opstelling van RickvdMeulen/LaudyVarkevisser 7
    6 HansReurings/Marieke VisserKlik hier voor details van de opstelling van HansReurings/Marieke Visser 6
    7 Inge Poelgeest/Winnie v DijkKlik hier voor details van de opstelling van Inge Poelgeest/Winnie v Dijk 6
    8 Lars en Bianca KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Lars en Bianca Keizer 5
    9 Gosia Rother / Hans JoséKlik hier voor details van de opstelling van Gosia Rother / Hans José 4
    10 JasperKeetlapper/MireilleGrootKlik hier voor details van de opstelling van JasperKeetlapper/MireilleGroot 4
    11 Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor details van de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten 2
    12 P&E vScheijndel/Hester BakKlik hier voor details van de opstelling van P&E vScheijndel/Hester Bak 0
Eerste klasse A Bekijken 1 Odi Jung & Arthur LaimbockKlik hier voor details van de opstelling van Odi Jung & Arthur Laimbock 10
    2 Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor details van de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 10
    3 Madelon Polman/Coos DümpelKlik hier voor details van de opstelling van Madelon Polman/Coos Dümpel 9
    4 Ronald Liefbroer/Petra LuitjesKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Liefbroer/Petra Luitjes 7
    5 Lida Leurs / Ricus van WervenKlik hier voor details van de opstelling van Lida Leurs / Ricus van Werven 6
    6 Jos Hessels/Anja FolkersKlik hier voor details van de opstelling van Jos Hessels/Anja Folkers 6
    7 Sandy Kegels/André DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Sandy Kegels/André Diependaal 5
    8 Jaap en Bep HofKlik hier voor details van de opstelling van Jaap en Bep Hof 3
    9 Rob en Mary HertogKlik hier voor details van de opstelling van Rob en Mary Hertog 2
    10 Alex Winkelman/Jenny ExaltoKlik hier voor details van de opstelling van Alex Winkelman/Jenny Exalto 2
Eerste klasse B Bekijken 1 Carlo en Francis KorsKlik hier voor details van de opstelling van Carlo en Francis Kors 12
    2 Gerard Vlaar /v BinsbergenKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Vlaar /v Binsbergen 7
    3 Monique Willemsen/Andre VinkKlik hier voor details van de opstelling van Monique Willemsen/Andre Vink 7
    4 Margot Maes/ Wim VogelKlik hier voor details van de opstelling van Margot Maes/ Wim Vogel 7
    5 Mireille Groot/Evert VeldmeijeKlik hier voor details van de opstelling van Mireille Groot/Evert Veldmeije 6
    6 Anuscha Spaan/Ron TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Anuscha Spaan/Ron Tjioe 6
    7 Peter Heijden/ Marion BlansertKlik hier voor details van de opstelling van Peter Heijden/ Marion Blansert 5
    8 Marja Duijn / Thijs van OijenKlik hier voor details van de opstelling van Marja Duijn / Thijs van Oijen 5
    9 Rene Jungen / Diana LeunisKlik hier voor details van de opstelling van Rene Jungen / Diana Leunis 4
    10 H Kegels/J Kegels/S KegelsKlik hier voor details van de opstelling van H Kegels/J Kegels/S Kegels 1
Tweede klasse A Bekijken 1 Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor details van de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel 10
    2 Frans & Jeanny PeeperkornKlik hier voor details van de opstelling van Frans & Jeanny Peeperkorn 9
    3 Odi Jung / Jaap PhilippoKlik hier voor details van de opstelling van Odi Jung / Jaap Philippo 9
    4 Randy Schiff / Wendy HulshofKlik hier voor details van de opstelling van Randy Schiff / Wendy Hulshof 6
    5 Nancy Stoete/Gerard KoperKlik hier voor details van de opstelling van Nancy Stoete/Gerard Koper 6
    6 Erik Aarts/Mary vd VlistKlik hier voor details van de opstelling van Erik Aarts/Mary vd Vlist 5
    7 John Koppen / Petra van BakelKlik hier voor details van de opstelling van John Koppen / Petra van Bakel 4
    8 Cees en Marianne WaalewijnKlik hier voor details van de opstelling van Cees en Marianne Waalewijn 4
    9 VincentTelling/ Marlous SwolfsKlik hier voor details van de opstelling van VincentTelling/ Marlous Swolfs 4
    10 Moh Aboushamma/ Monique EliamKlik hier voor details van de opstelling van Moh Aboushamma/ Monique Eliam 3
Tweede klasse B Bekijken 1 Michel dLange/MilanneTeunissenKlik hier voor details van de opstelling van Michel dLange/MilanneTeunissen 10
    2 Jan en Tatiana SpaanKlik hier voor details van de opstelling van Jan en Tatiana Spaan 8
    3 Bob en Astrid KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Bob en Astrid Keizer 8
    4 Karin Paap / Don van WoldeKlik hier voor details van de opstelling van Karin Paap / Don van Wolde 8
    5 Gebrand vWeel/Carla HulsmanKlik hier voor details van de opstelling van Gebrand vWeel/Carla Hulsman 7
    6 Lennox en Linda AlblasKlik hier voor details van de opstelling van Lennox en Linda Alblas 6
    7 Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld 5
    8 Han Verheul/ Bep KromKlik hier voor details van de opstelling van Han Verheul/ Bep Krom 3
    9 Ria ten Hoorn/ Benno HulshofKlik hier voor details van de opstelling van Ria ten Hoorn/ Benno Hulshof 3
    10 Gerard Krom / Ank VerheulKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Krom / Ank Verheul 2

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 7 December 2019 04:31