Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG 05/06

Stand na de speelronde op zondag 13 november 2005

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Debbiev.Egmond/B-J HendriksenKlik hier voor details van de opstelling van Debbiev.Egmond/B-J Hendriksen 15
    2 Chantal Losek/ Michael OlijerhKlik hier voor details van de opstelling van Chantal Losek/ Michael Olijerh 12
    3 Carmen Korthouwer/Patrick KropKlik hier voor details van de opstelling van Carmen Korthouwer/Patrick Krop 8
    4 Marieke Visser/Harry vd BergKlik hier voor details van de opstelling van Marieke Visser/Harry vd Berg 8
    5 Inge Poelgeest/Winnie v DijkKlik hier voor details van de opstelling van Inge Poelgeest/Winnie v Dijk 8
    6 Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor details van de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten 8
    7 P&E vScheijndel/Hester BakKlik hier voor details van de opstelling van P&E vScheijndel/Hester Bak 8
    8 Steffan Kok /Monique WillemsenKlik hier voor details van de opstelling van Steffan Kok /Monique Willemsen 8
    9 Gosia Rother / Hans JoséKlik hier voor details van de opstelling van Gosia Rother / Hans José 7
    10 RickvdMeulen/LaudyVarkevisserKlik hier voor details van de opstelling van RickvdMeulen/LaudyVarkevisser 6
    11 JasperKeetlapper/MireilleGrootKlik hier voor details van de opstelling van JasperKeetlapper/MireilleGroot 4
    12 Lars en Bianca KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Lars en Bianca Keizer 4
Eerste klasse A Bekijken 1 Madelon Polman/Coos DümpelKlik hier voor details van de opstelling van Madelon Polman/Coos Dümpel 12
    2 C Kors/F Kors/T SpeelmanKlik hier voor details van de opstelling van C Kors/F Kors/T Speelman 12
    3 Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor details van de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 10
    4 Lida Leurs / Ricus van WervenKlik hier voor details van de opstelling van Lida Leurs / Ricus van Werven 10
    5 P. vd Heijden/ Marion BlansertKlik hier voor details van de opstelling van P. vd Heijden/ Marion Blansert 8
    6 Ronald Liefbroer/Petra LuitjesKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Liefbroer/Petra Luitjes 7
    7 Odi Jung & Arthur LaimbockKlik hier voor details van de opstelling van Odi Jung & Arthur Laimbock 6
    8 Jaap en Bep HofKlik hier voor details van de opstelling van Jaap en Bep Hof 6
    9 Erik Aarts/Mary vd VlistKlik hier voor details van de opstelling van Erik Aarts/Mary vd Vlist 5
    10 Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor details van de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel 4
Eerste klasse B Bekijken 1 Sandy Kegels/André DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Sandy Kegels/André Diependaal 12
    2 Monique Willemsen/Andre VinkKlik hier voor details van de opstelling van Monique Willemsen/Andre Vink 12
    3 Alex Winkelman/Jenny ExaltoKlik hier voor details van de opstelling van Alex Winkelman/Jenny Exalto 11
    4 H Kegels/J Kegels/S KegelsKlik hier voor details van de opstelling van H Kegels/J Kegels/S Kegels 10
    5 Rene Jungen / Diana LeunisKlik hier voor details van de opstelling van Rene Jungen / Diana Leunis 8
    6 Gerard Vlaar /v BinsbergenKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Vlaar /v Binsbergen 8
    7 M Maes/Wim VogelKlik hier voor details van de opstelling van M Maes/Wim Vogel 7
    8 Michel dLange/MilanneTeunissenKlik hier voor details van de opstelling van Michel dLange/MilanneTeunissen 6
    9 Mireille Groot/Evert VeldmeijeKlik hier voor details van de opstelling van Mireille Groot/Evert Veldmeije 5
    10 Jan en Tatiana SpaanKlik hier voor details van de opstelling van Jan en Tatiana Spaan 1
Tweede klasse A Bekijken 1 Jos Hessels/Anja FolkersKlik hier voor details van de opstelling van Jos Hessels/Anja Folkers 13
    2 Rob en Mary HertogKlik hier voor details van de opstelling van Rob en Mary Hertog 11
    3 Moh Aboushamma/ Monique EliamKlik hier voor details van de opstelling van Moh Aboushamma/ Monique Eliam 10
    4 John Koppen / Petra van BakelKlik hier voor details van de opstelling van John Koppen / Petra van Bakel 10
    5 Frans & Jeanny PeeperkornKlik hier voor details van de opstelling van Frans & Jeanny Peeperkorn 8
    6 Randy Schiff / Wendy HulshofKlik hier voor details van de opstelling van Randy Schiff / Wendy Hulshof 8
    7 Nancy Stoete/Gerard KoperKlik hier voor details van de opstelling van Nancy Stoete/Gerard Koper 4
    8 Walter Franse/Lyda van AsselenKlik hier voor details van de opstelling van Walter Franse/Lyda van Asselen 0
Tweede klasse B Bekijken 1 Anuscha Spaan/Ron TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Anuscha Spaan/Ron Tjioe 13
    2 Marja Duijn / Thijs van OijenKlik hier voor details van de opstelling van Marja Duijn / Thijs van Oijen 11
    3 Ria ten Hoorn/ Benno HulshofKlik hier voor details van de opstelling van Ria ten Hoorn/ Benno Hulshof 10
    4 Karin Paap / Don van WoldeKlik hier voor details van de opstelling van Karin Paap / Don van Wolde 9
    5 Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld 8
    6 Lennox en Linda AlblasKlik hier voor details van de opstelling van Lennox en Linda Alblas 8
    7 Gebrand vWeel/Carla HulsmanKlik hier voor details van de opstelling van Gebrand vWeel/Carla Hulsman 7
    8 Bob en Astrid KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Bob en Astrid Keizer 6
    9 Karin Engelhart/Johan KamerKlik hier voor details van de opstelling van Karin Engelhart/Johan Kamer 5
    10 Dennis Knijnenb / MoniquedBrokKlik hier voor details van de opstelling van Dennis Knijnenb / MoniquedBrok 3

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 03:04