Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG 05/06

Stand na de speelronde op zondag 2 oktober 2005

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Debbiev.Egmond/B-J HendriksenKlik hier voor details van de opstelling van Debbiev.Egmond/B-J Hendriksen 4
    2 Carmen Korthouwer/Patrick KropKlik hier voor details van de opstelling van Carmen Korthouwer/Patrick Krop 4
    3 RickvdMeulen/LaudyVarkevisserKlik hier voor details van de opstelling van RickvdMeulen/LaudyVarkevisser 4
    4 Chantal Losek/ Michael OlijerhKlik hier voor details van de opstelling van Chantal Losek/ Michael Olijerh 3
    5 Inge Poelgeest/Winnie v DijkKlik hier voor details van de opstelling van Inge Poelgeest/Winnie v Dijk 2
    6 Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor details van de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten 2
    7 Lars en Bianca KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Lars en Bianca Keizer 2
    8 P&E vScheijndel/Hester BakKlik hier voor details van de opstelling van P&E vScheijndel/Hester Bak 2
    9 JasperKeetlapper/MireilleGrootKlik hier voor details van de opstelling van JasperKeetlapper/MireilleGroot 1
    10 Gosia Rother / Hans JoséKlik hier voor details van de opstelling van Gosia Rother / Hans José 0
    11 Steffan Kok /Monique WillemsenKlik hier voor details van de opstelling van Steffan Kok /Monique Willemsen 0
    12 Marieke Visser/Harry vd BergKlik hier voor details van de opstelling van Marieke Visser/Harry vd Berg 0
Eerste klasse A Bekijken 1 Madelon Polman/Coos DümpelKlik hier voor details van de opstelling van Madelon Polman/Coos Dümpel 4
    2 Lida Leurs / Ricus van WervenKlik hier voor details van de opstelling van Lida Leurs / Ricus van Werven 4
    3 Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor details van de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 4
    4 P. vd Heijden/ Marion BlansertKlik hier voor details van de opstelling van P. vd Heijden/ Marion Blansert 2
    5 C Kors/F Kors/T SpeelmanKlik hier voor details van de opstelling van C Kors/F Kors/T Speelman 2
    6 Odi Jung & Arthur LaimbockKlik hier voor details van de opstelling van Odi Jung & Arthur Laimbock 2
    7 Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor details van de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel 2
    8 Erik Aarts/Mary vd VlistKlik hier voor details van de opstelling van Erik Aarts/Mary vd Vlist 0
    9 Ronald Liefbroer/Petra LuitjesKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Liefbroer/Petra Luitjes 0
    10 Jaap en Bep HofKlik hier voor details van de opstelling van Jaap en Bep Hof 0
Eerste klasse B Bekijken 1 Sandy Kegels/André DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Sandy Kegels/André Diependaal 4
    2 M Maes/Wim VogelKlik hier voor details van de opstelling van M Maes/Wim Vogel 3
    3 Alex Winkelman/Jenny ExaltoKlik hier voor details van de opstelling van Alex Winkelman/Jenny Exalto 2
    4 Gerard Vlaar /v BinsbergenKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Vlaar /v Binsbergen 2
    5 Michel dLange/MilanneTeunissenKlik hier voor details van de opstelling van Michel dLange/MilanneTeunissen 2
    6 Rene Jungen / Diana LeunisKlik hier voor details van de opstelling van Rene Jungen / Diana Leunis 2
    7 Monique Willemsen/Andre VinkKlik hier voor details van de opstelling van Monique Willemsen/Andre Vink 2
    8 H Kegels/J Kegels/S KegelsKlik hier voor details van de opstelling van H Kegels/J Kegels/S Kegels 2
    9 Jan en Tatiana SpaanKlik hier voor details van de opstelling van Jan en Tatiana Spaan 1
    10 Mireille Groot/Evert VeldmeijeKlik hier voor details van de opstelling van Mireille Groot/Evert Veldmeije 0
Tweede klasse A Bekijken 1 Rob en Mary HertogKlik hier voor details van de opstelling van Rob en Mary Hertog 4
    2 Jos Hessels/Anja FolkersKlik hier voor details van de opstelling van Jos Hessels/Anja Folkers 4
    3 Randy Schiff / Wendy HulshofKlik hier voor details van de opstelling van Randy Schiff / Wendy Hulshof 4
    4 John Koppen / Petra van BakelKlik hier voor details van de opstelling van John Koppen / Petra van Bakel 2
    5 Frans & Jeanny PeeperkornKlik hier voor details van de opstelling van Frans & Jeanny Peeperkorn 2
    6 Walter Franse/Lyda van AsselenKlik hier voor details van de opstelling van Walter Franse/Lyda van Asselen 0
    7 Moh Aboushamma/ Monique EliamKlik hier voor details van de opstelling van Moh Aboushamma/ Monique Eliam 0
    8 Nancy Stoete/Gerard KoperKlik hier voor details van de opstelling van Nancy Stoete/Gerard Koper 0
Tweede klasse B Bekijken 1 Anuscha Spaan/Ron TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Anuscha Spaan/Ron Tjioe 4
    2 Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld 3
    3 Marja Duijn / Thijs van OijenKlik hier voor details van de opstelling van Marja Duijn / Thijs van Oijen 3
    4 Gebrand vWeel/Carla HulsmanKlik hier voor details van de opstelling van Gebrand vWeel/Carla Hulsman 3
    5 Karin Paap / Don van WoldeKlik hier voor details van de opstelling van Karin Paap / Don van Wolde 2
    6 Dennis Knijnenb / MoniquedBrokKlik hier voor details van de opstelling van Dennis Knijnenb / MoniquedBrok 2
    7 Karin Engelhart/Johan KamerKlik hier voor details van de opstelling van Karin Engelhart/Johan Kamer 1
    8 Lennox en Linda AlblasKlik hier voor details van de opstelling van Lennox en Linda Alblas 1
    9 Bob en Astrid KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Bob en Astrid Keizer 1
    10 Ria ten Hoorn/ Benno HulshofKlik hier voor details van de opstelling van Ria ten Hoorn/ Benno Hulshof 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 26 Augustus 2019 11:22