Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG (2e helft)

Stand na de speelronde op zondag 30 januari 2005

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Moh Aboushamma/ Monique EliamKlik hier voor details van de opstelling van Moh Aboushamma/ Monique Eliam 6
    2 Randy Schiff / Eva van WylickKlik hier voor details van de opstelling van Randy Schiff / Eva van Wylick 6
    3 Frank Weslng/Marijke ElferinkKlik hier voor details van de opstelling van Frank Weslng/Marijke Elferink 6
    4 Albert en Audrey van PettenKlik hier voor details van de opstelling van Albert en Audrey van Petten 5
    5 Francis Wit / Martin DuivenKlik hier voor details van de opstelling van Francis Wit / Martin Duiven 4
    6 Mart Linthorst/Laura v. BerkelKlik hier voor details van de opstelling van Mart Linthorst/Laura v. Berkel 4
    7 Nico en Lia van SchaikKlik hier voor details van de opstelling van Nico en Lia van Schaik 1
    8 Team onbekend 0
3e klasse B Bekijken 1 Lennox en Linda AlblasKlik hier voor details van de opstelling van Lennox en Linda Alblas 8
    2 Han Verheul/ Bep KromKlik hier voor details van de opstelling van Han Verheul/ Bep Krom 7
    3 Karin Engelhart/Johan KamerKlik hier voor details van de opstelling van Karin Engelhart/Johan Kamer 6
    4 André en José HooglandKlik hier voor details van de opstelling van André en José Hoogland 6
    5 Rob Lammers/ Nadja LammersKlik hier voor details van de opstelling van Rob Lammers/ Nadja Lammers 4
    6 Gerard Krom / Ank VerheulKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Krom / Ank Verheul 2
    7 E.Bruseker/M.KloosterKlik hier voor details van de opstelling van E.Bruseker/M.Klooster 2
    8 Leotien en Herman VesteringKlik hier voor details van de opstelling van Leotien en Herman Vestering 2
    9 Van Liempt/Lucie vCranenburghKlik hier voor details van de opstelling van Van Liempt/Lucie vCranenburgh 2
    10 Ben en Ingrid JansenKlik hier voor details van de opstelling van Ben en Ingrid Jansen 1
4e klasse Bekijken 1 E Honings/ E GevenstukKlik hier voor details van de opstelling van E Honings/ E Gevenstuk 8
    2 Frans Schotanus/J. vd WaertKlik hier voor details van de opstelling van Frans Schotanus/J. vd Waert 8
    3 Jan en Petra GravemakerKlik hier voor details van de opstelling van Jan en Petra Gravemaker 5
    4 Hanny Prick/Robert UitermarkKlik hier voor details van de opstelling van Hanny Prick/Robert Uitermark 4
    5 Janet Visscher/Frank VisserKlik hier voor details van de opstelling van Janet Visscher/Frank Visser 4
    6 Jan & Simone DannenburgKlik hier voor details van de opstelling van Jan & Simone Dannenburg 2
    7 RonaldCornet/ MaaikeVoordeWindKlik hier voor details van de opstelling van RonaldCornet/ MaaikeVoordeWind 1
    8 DianaKeessen/ RichardBeukekampKlik hier voor details van de opstelling van DianaKeessen/ RichardBeukekamp 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 6 December 2019 13:38