Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG (2e helft)

Eindstand na de speelronde op zondag 20 maart 2005

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Marieke Visser/Harry vd BergKlik hier voor details van de opstelling van Marieke Visser/Harry vd Berg 20
    2 Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor details van de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten 19
    3 Inge Poelgeest/Winnie v DijkKlik hier voor details van de opstelling van Inge Poelgeest/Winnie v Dijk 16
    4 Remco vHaarlem/Debbie vEgmondKlik hier voor details van de opstelling van Remco vHaarlem/Debbie vEgmond 14
    5 JasperKeetlapper/MireilleGrootKlik hier voor details van de opstelling van JasperKeetlapper/MireilleGroot 14
    6 Hanneke v Willigen/Peter DasKlik hier voor details van de opstelling van Hanneke v Willigen/Peter Das 13
    7 Lars en Bianca KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Lars en Bianca Keizer 10
    8 v. Scheijndel / v. ScheijndelKlik hier voor details van de opstelling van v. Scheijndel / v. Scheijndel 10
    9 Gosia Rother/ Daniel BlokmakerKlik hier voor details van de opstelling van Gosia Rother/ Daniel Blokmaker 4
    10 Ronald Liefbroer/Petra LuitjesKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Liefbroer/Petra Luitjes 0
Eerste klasse A Bekijken 1 Monique Willemsen/Andre VinkKlik hier voor details van de opstelling van Monique Willemsen/Andre Vink 22
    2 Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor details van de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 15
    3 Lida Leurs / Ricus van WervenKlik hier voor details van de opstelling van Lida Leurs / Ricus van Werven 13
    4 Erik Aarts/Mary vd VlistKlik hier voor details van de opstelling van Erik Aarts/Mary vd Vlist 13
    5 Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor details van de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel 12
    6 Mireille Groot/Evert VeldmeijeKlik hier voor details van de opstelling van Mireille Groot/Evert Veldmeije 12
    7 Madelon Polman/Coos DümpelKlik hier voor details van de opstelling van Madelon Polman/Coos Dümpel 12
    8 P. vd Heijden/ Marion BlansertKlik hier voor details van de opstelling van P. vd Heijden/ Marion Blansert 11
    9 Rob en Mary HertogKlik hier voor details van de opstelling van Rob en Mary Hertog 9
    10 Frans & Jeanny PeeperkornKlik hier voor details van de opstelling van Frans & Jeanny Peeperkorn 1
Eerste klasse B Bekijken 1 Rick Tjioe / Jenny ExaltoKlik hier voor details van de opstelling van Rick Tjioe / Jenny Exalto 17
    2 Barbara Diependaal / Hans JoséKlik hier voor details van de opstelling van Barbara Diependaal / Hans José 16
    3 Gerard en Heleen VlaarKlik hier voor details van de opstelling van Gerard  en Heleen Vlaar 14
    4 Arnold Verhoev / Laudy VarkeviKlik hier voor details van de opstelling van Arnold Verhoev / Laudy Varkevi 14
    5 Jaap en Bep HofKlik hier voor details van de opstelling van Jaap en Bep Hof 13
    6 Ben en Sandra KamerKlik hier voor details van de opstelling van Ben en Sandra Kamer 10
    7 Sandy Kegels/André DiependaalKlik hier voor details van de opstelling van Sandy Kegels/André Diependaal 10
    8 Han Kegels/ Josette KegelsKlik hier voor details van de opstelling van Han Kegels/ Josette Kegels 9
    9 Denise Kors/George v DalenKlik hier voor details van de opstelling van Denise Kors/George v Dalen 9
    10 Anuscha Spaan/Ron TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Anuscha Spaan/Ron Tjioe 8
Tweede klasse A Bekijken 1 Carlo en Francis KorsKlik hier voor details van de opstelling van Carlo en Francis Kors 24
    2 Claud en Odi JungKlik hier voor details van de opstelling van Claud en Odi Jung 18
    3 Ruby Boesjes / Jos HesselsKlik hier voor details van de opstelling van Ruby Boesjes / Jos Hessels 15
    4 Nancy Stoete/Gerard KoperKlik hier voor details van de opstelling van Nancy Stoete/Gerard Koper 12
    5 H.Kossen/ P.Eleveld/R.dLangeKlik hier voor details van de opstelling van H.Kossen/ P.Eleveld/R.dLange 12
    6 Arjan Linschooten/Anja FolkersKlik hier voor details van de opstelling van Arjan Linschooten/Anja Folkers 9
    7 Suze Linthorst/Ruud FeijeKlik hier voor details van de opstelling van Suze Linthorst/Ruud Feije 6
    8 Team onbekend 0
Tweede klasse B Bekijken 1 M Maes/Wim VogelKlik hier voor details van de opstelling van M Maes/Wim Vogel 19
    2 Jan en Tatiana SpaanKlik hier voor details van de opstelling van Jan en Tatiana Spaan 16
    3 Bob en Astrid KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Bob en Astrid Keizer 15
    4 Ria ten Hoorn/ Benno HulshofKlik hier voor details van de opstelling van Ria ten Hoorn/ Benno Hulshof 13
    5 John Koppen / Petra van BakelKlik hier voor details van de opstelling van John Koppen / Petra van Bakel 12
    6 Ronald en Claudia WiggersKlik hier voor details van de opstelling van Ronald en Claudia Wiggers 9
    7 Wendy Hulshof/ Hans ten HoornKlik hier voor details van de opstelling van Wendy Hulshof/ Hans ten Hoorn 8
    8 Paul Krab/Gertrude AndradeKlik hier voor details van de opstelling van Paul Krab/Gertrude Andrade 4

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 11:11