Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel Zondag Wintercompetitie 2004-2005

Stand na de speelronde op zondag 5 december 2004

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Carlo en Francis KorsKlik hier voor details van de opstelling van Carlo en Francis Kors 19
    2 Ria ten Hoorn/ Benno HulshofKlik hier voor details van de opstelling van Ria ten Hoorn/ Benno Hulshof 13
    3 Moh Aboushamma/ Monique EliamKlik hier voor details van de opstelling van Moh Aboushamma/ Monique Eliam 10
    4 Mart Linthorst/Laura v. BerkelKlik hier voor details van de opstelling van Mart Linthorst/Laura v. Berkel 9
    5 Han Verheul/ Bep KromKlik hier voor details van de opstelling van Han Verheul/ Bep Krom 9
    6 Leotien en Herman VesteringKlik hier voor details van de opstelling van Leotien en Herman Vestering 9
    7 Frank Weslng/Marijke ElferinkKlik hier voor details van de opstelling van Frank Weslng/Marijke Elferink 8
    8 Frans Schotanus/J. vd WaertKlik hier voor details van de opstelling van Frans Schotanus/J. vd Waert 3
3e klasse B Bekijken 1 Ben en Ingrid JansenKlik hier voor details van de opstelling van Ben en Ingrid Jansen 14
    2 Gerard Krom / Ank VerheulKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Krom / Ank Verheul 14
    3 Wendy Hulshof/ Hans ten HoornKlik hier voor details van de opstelling van Wendy Hulshof/ Hans ten Hoorn 13
    4 Paul Krab/Gertrude AndradeKlik hier voor details van de opstelling van Paul Krab/Gertrude Andrade 12
    5 André en José HooglandKlik hier voor details van de opstelling van André en José Hoogland 10
    6 Rob Lammers/ Nadja LammersKlik hier voor details van de opstelling van Rob Lammers/ Nadja Lammers 10
    7 Karin Engelhart/Johan KamerKlik hier voor details van de opstelling van Karin Engelhart/Johan Kamer 8
    8 Sabine de Jong / Ad de JongKlik hier voor details van de opstelling van Sabine de Jong / Ad de Jong 8
    9 E.Bruseker/M.KloosterKlik hier voor details van de opstelling van E.Bruseker/M.Klooster 6
    10 Jan en Petra GravemakerKlik hier voor details van de opstelling van Jan en Petra Gravemaker 5
4e klasse Bekijken 1 Francis Wit / Martin DuivenKlik hier voor details van de opstelling van Francis Wit / Martin Duiven 15
    2 Nico en Lia van SchaikKlik hier voor details van de opstelling van Nico en Lia van Schaik 15
    3 Hanny Prick/Robert UitermarkKlik hier voor details van de opstelling van Hanny Prick/Robert Uitermark 12
    4 Hans tHoorn/ Simone DannenburgKlik hier voor details van de opstelling van Hans tHoorn/ Simone Dannenburg 9
    5 Guus Boing / Marlon vd VeldtKlik hier voor details van de opstelling van Guus Boing / Marlon vd Veldt 5
    6 RonaldCornet/ MaaikeVoordeWindKlik hier voor details van de opstelling van RonaldCornet/ MaaikeVoordeWind 4

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 20 Augustus 2019 01:38