Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel Zondag Wintercompetitie 2004-2005

Stand na de speelronde op zondag 21 november 2004

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Carlo en Francis KorsKlik hier voor details van de opstelling van Carlo en Francis Kors 15
    2 Ria ten Hoorn/ Benno HulshofKlik hier voor details van de opstelling van Ria ten Hoorn/ Benno Hulshof 11
    3 Han Verheul/ Bep KromKlik hier voor details van de opstelling van Han Verheul/ Bep Krom 8
    4 Frank Weslng/Marijke ElferinkKlik hier voor details van de opstelling van Frank Weslng/Marijke Elferink 8
    5 Moh Aboushamma/ Monique EliamKlik hier voor details van de opstelling van Moh Aboushamma/ Monique Eliam 8
    6 Leotien en Herman VesteringKlik hier voor details van de opstelling van Leotien en Herman Vestering 6
    7 Mart Linthorst/Laura v. BerkelKlik hier voor details van de opstelling van Mart Linthorst/Laura v. Berkel 5
    8 Frans Schotanus/J. vd WaertKlik hier voor details van de opstelling van Frans Schotanus/J. vd Waert 3
3e klasse B Bekijken 1 Ben en Ingrid JansenKlik hier voor details van de opstelling van Ben en Ingrid Jansen 13
    2 Wendy Hulshof/ Hans ten HoornKlik hier voor details van de opstelling van Wendy Hulshof/ Hans ten Hoorn 10
    3 Gerard Krom / Ank VerheulKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Krom / Ank Verheul 10
    4 André en José HooglandKlik hier voor details van de opstelling van André en José Hoogland 10
    5 Rob Lammers/ Nadja LammersKlik hier voor details van de opstelling van Rob Lammers/ Nadja Lammers 10
    6 Paul Krab/Gertrude AndradeKlik hier voor details van de opstelling van Paul Krab/Gertrude Andrade 8
    7 E.Bruseker/M.KloosterKlik hier voor details van de opstelling van E.Bruseker/M.Klooster 6
    8 Jan en Petra GravemakerKlik hier voor details van de opstelling van Jan en Petra Gravemaker 5
    9 Karin Engelhart/Johan KamerKlik hier voor details van de opstelling van Karin Engelhart/Johan Kamer 4
    10 Sabine de Jong / Ad de JongKlik hier voor details van de opstelling van Sabine de Jong / Ad de Jong 4
4e klasse Bekijken 1 Nico en Lia van SchaikKlik hier voor details van de opstelling van Nico en Lia van Schaik 14
    2 Francis Wit / Martin DuivenKlik hier voor details van de opstelling van Francis Wit / Martin Duiven 12
    3 Hanny Prick/Robert UitermarkKlik hier voor details van de opstelling van Hanny Prick/Robert Uitermark 10
    4 Hans tHoorn/ Simone DannenburgKlik hier voor details van de opstelling van Hans tHoorn/ Simone Dannenburg 7
    5 Guus Boing / Marlon vd VeldtKlik hier voor details van de opstelling van Guus Boing / Marlon vd Veldt 5
    6 RonaldCornet/ MaaikeVoordeWindKlik hier voor details van de opstelling van RonaldCornet/ MaaikeVoordeWind 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 07:16