Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel Zondag Wintercompetitie 2004-2005

Stand na de speelronde op zondag 24 oktober 2004

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Ria ten Hoorn/ Benno HulshofKlik hier voor details van de opstelling van Ria ten Hoorn/ Benno Hulshof 7
    2 Carlo en Francis KorsKlik hier voor details van de opstelling van Carlo en Francis Kors 7
    3 Mart Linthorst/Laura v. BerkelKlik hier voor details van de opstelling van Mart Linthorst/Laura v. Berkel 5
    4 Han Verheul/ Bep KromKlik hier voor details van de opstelling van Han Verheul/ Bep Krom 4
    5 Moh Aboushamma/ Monique EliamKlik hier voor details van de opstelling van Moh Aboushamma/ Monique Eliam 4
    6 Frank Weslng/Marijke ElferinkKlik hier voor details van de opstelling van Frank Weslng/Marijke Elferink 3
    7 Frans Schotanus/J. vd WaertKlik hier voor details van de opstelling van Frans Schotanus/J. vd Waert 2
    8 Leotien en Herman VesteringKlik hier voor details van de opstelling van Leotien en Herman Vestering 0
3e klasse B Bekijken 1 Wendy Hulshof/ Hans ten HoornKlik hier voor details van de opstelling van Wendy Hulshof/ Hans ten Hoorn 8
    2 André en José HooglandKlik hier voor details van de opstelling van André en José Hoogland 6
    3 Ben en Ingrid JansenKlik hier voor details van de opstelling van Ben en Ingrid Jansen 5
    4 Gerard Krom / Ank VerheulKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Krom / Ank Verheul 5
    5 Karin Engelhart/Johan KamerKlik hier voor details van de opstelling van Karin Engelhart/Johan Kamer 4
    6 Jan en Petra GravemakerKlik hier voor details van de opstelling van Jan en Petra Gravemaker 4
    7 Rob Lammers/ Nadja LammersKlik hier voor details van de opstelling van Rob Lammers/ Nadja Lammers 4
    8 E.Bruseker/M.KloosterKlik hier voor details van de opstelling van E.Bruseker/M.Klooster 2
    9 Sabine de Jong / Ad de JongKlik hier voor details van de opstelling van Sabine de Jong / Ad de Jong 2
    10 Paul Krab/Gertrude AndradeKlik hier voor details van de opstelling van Paul Krab/Gertrude Andrade 0
4e klasse Bekijken 1 Hanny Prick/Robert UitermarkKlik hier voor details van de opstelling van Hanny Prick/Robert Uitermark 8
    2 Nico en Lia van SchaikKlik hier voor details van de opstelling van Nico en Lia van Schaik 8
    3 Francis Wit / Martin DuivenKlik hier voor details van de opstelling van Francis Wit / Martin Duiven 4
    4 Hans tHoorn/ Simone DannenburgKlik hier voor details van de opstelling van Hans tHoorn/ Simone Dannenburg 3
    5 Guus Boing / Marlon vd VeldtKlik hier voor details van de opstelling van Guus Boing / Marlon vd Veldt 1
    6 RonaldCornet/ MaaikeVoordeWindKlik hier voor details van de opstelling van RonaldCornet/ MaaikeVoordeWind 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 14 December 2019 06:17