Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel Zondag Wintercompetitie 2004-2005

Eindstand na de speelronde op zondag 12 december 2004

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Marieke Visser/Harry vd BergKlik hier voor details van de opstelling van Marieke Visser/Harry vd Berg 23
    2 Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor details van de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten 17
    3 Gosia Rother/ Daniel BlokmakerKlik hier voor details van de opstelling van Gosia Rother/ Daniel Blokmaker 13
    4 Remco vHaarlem/Debbie vEgmondKlik hier voor details van de opstelling van Remco vHaarlem/Debbie vEgmond 13
    5 Inge Poelgeest/Winnie v DijkKlik hier voor details van de opstelling van Inge Poelgeest/Winnie v Dijk 12
    6 Lars en Bianca KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Lars en Bianca Keizer 11
    7 Hanneke v Willigen/Peter DasKlik hier voor details van de opstelling van Hanneke v Willigen/Peter Das 10
    8 v. Scheijndel / v. ScheijndelKlik hier voor details van de opstelling van v. Scheijndel / v. Scheijndel 10
    9 Barbara Diependaal / Hans JoséKlik hier voor details van de opstelling van Barbara Diependaal / Hans José 10
    10 Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor details van de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 1
Eerste klasse A Bekijken 1 Ronald Liefbroer/Petra LuitjesKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Liefbroer/Petra Luitjes 16
    2 Jaap en Bep HofKlik hier voor details van de opstelling van Jaap en Bep Hof 16
    3 Erik Aarts/Mary vd VlistKlik hier voor details van de opstelling van Erik Aarts/Mary vd Vlist 14
    4 Madelon Polman/Coos DümpelKlik hier voor details van de opstelling van Madelon Polman/Coos Dümpel 13
    5 Rob en Mary HertogKlik hier voor details van de opstelling van Rob en Mary Hertog 12
    6 Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor details van de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel 11
    7 Ruby Boesjes / Jos HesselsKlik hier voor details van de opstelling van Ruby Boesjes / Jos Hessels 10
    8 Theo en Alina SpeelmanKlik hier voor details van de opstelling van Theo en Alina Speelman 4
Eerste klasse B Bekijken 1 JasperKeetlapper/MireilleGrootKlik hier voor details van de opstelling van JasperKeetlapper/MireilleGroot 21
    2 Arnold Verhoev / Laudy VarkeviKlik hier voor details van de opstelling van Arnold Verhoev / Laudy Varkevi 17
    3 Anuscha Spaan/Ron TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Anuscha Spaan/Ron Tjioe 16
    4 Rick Tjioe / Jenny ExaltoKlik hier voor details van de opstelling van Rick Tjioe / Jenny Exalto 15
    5 Gerard Vlaar/Guus v BinsbergenKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Vlaar/Guus v Binsbergen 15
    6  Sandy Kegels/André Diependaal 11
    7 P. vd Heijden/ Marion BlansertKlik hier voor details van de opstelling van P. vd Heijden/ Marion Blansert 9
    8 Ben en Sandra KamerKlik hier voor details van de opstelling van Ben en Sandra Kamer 7
    9 M Maes/Wim VogelKlik hier voor details van de opstelling van M Maes/Wim Vogel 6
    10 Jan en Tatiana SpaanKlik hier voor details van de opstelling van Jan en Tatiana Spaan 3
Tweede klasse A Bekijken 1 Lida Leurs / Ricus van WervenKlik hier voor details van de opstelling van Lida Leurs / Ricus van Werven 19
    2 Frans & Jeanny PeeperkornKlik hier voor details van de opstelling van Frans & Jeanny Peeperkorn 17
    3 Claud en Odi JungKlik hier voor details van de opstelling van Claud en Odi Jung 13
    4 Helen Kossen/ P.EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Helen Kossen/ P.Eleveld 13
    5 Nancy Stoete/Gerard KoperKlik hier voor details van de opstelling van Nancy Stoete/Gerard Koper 13
    6 Suze Linthorst/Ruud FeijeKlik hier voor details van de opstelling van Suze Linthorst/Ruud Feije 10
    7 Randy Schiff / Eva van WylickKlik hier voor details van de opstelling van Randy Schiff / Eva van Wylick 6
    8 Albert en Audrey van PettenKlik hier voor details van de opstelling van Albert en Audrey van Petten 5
Tweede klasse B Bekijken 1 Denise Kors/George v DalenKlik hier voor details van de opstelling van Denise Kors/George v Dalen 20
    2 Han Kegels/ Josette KegelsKlik hier voor details van de opstelling van Han Kegels/ Josette Kegels 18
    3 Bob en Astrid KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Bob en Astrid Keizer 14
    4 Arjan Linschooten/Anja FolkersKlik hier voor details van de opstelling van Arjan Linschooten/Anja Folkers 13
    5 John Koppen / Petra van BakelKlik hier voor details van de opstelling van John Koppen / Petra van Bakel 11
    6 Ronald en Claudia WiggersKlik hier voor details van de opstelling van Ronald en Claudia Wiggers 8
    7 Lennox en Linda AlblasKlik hier voor details van de opstelling van Lennox en Linda Alblas 8
    8 Van Liempt/Lucie vCranenburghKlik hier voor details van de opstelling van Van Liempt/Lucie vCranenburgh 4

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 9 December 2019 01:09