Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel Zondag Wintercompetitie 2004-2005

Stand na de speelronde op zondag 14 november 2004

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Marieke Visser/Harry vd BergKlik hier voor details van de opstelling van Marieke Visser/Harry vd Berg 15
    2 Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor details van de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten 12
    3 Gosia Rother/ Daniel BlokmakerKlik hier voor details van de opstelling van Gosia Rother/ Daniel Blokmaker 10
    4 Remco vHaarlem/Debbie vEgmondKlik hier voor details van de opstelling van Remco vHaarlem/Debbie vEgmond 9
    5 Lars en Bianca KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Lars en Bianca Keizer 9
    6 Inge Poelgeest/Winnie v DijkKlik hier voor details van de opstelling van Inge Poelgeest/Winnie v Dijk 6
    7 Hanneke v Willigen/Peter DasKlik hier voor details van de opstelling van Hanneke v Willigen/Peter Das 6
    8 v. Scheijndel / v. ScheijndelKlik hier voor details van de opstelling van v. Scheijndel / v. Scheijndel 6
    9 Barbara Diependaal / Hans JoséKlik hier voor details van de opstelling van Barbara Diependaal / Hans José 6
    10 Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor details van de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 1
Eerste klasse A Bekijken 1 Ronald Liefbroer/Petra LuitjesKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Liefbroer/Petra Luitjes 12
    2 Erik Aarts/Mary vd VlistKlik hier voor details van de opstelling van Erik Aarts/Mary vd Vlist 10
    3 Jaap en Bep HofKlik hier voor details van de opstelling van Jaap en Bep Hof 9
    4 Rob en Mary HertogKlik hier voor details van de opstelling van Rob en Mary Hertog 8
    5 Ruby Boesjes / Jos HesselsKlik hier voor details van de opstelling van Ruby Boesjes / Jos Hessels 8
    6 Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor details van de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel 8
    7 Madelon Polman/Coos DümpelKlik hier voor details van de opstelling van Madelon Polman/Coos Dümpel 7
    8 Theo en Alina SpeelmanKlik hier voor details van de opstelling van Theo en Alina Speelman 2
Eerste klasse B Bekijken 1 JasperKeetlapper/MireilleGrootKlik hier voor details van de opstelling van JasperKeetlapper/MireilleGroot 13
    2 Rick Tjioe / Jenny ExaltoKlik hier voor details van de opstelling van Rick Tjioe / Jenny Exalto 11
    3 Arnold Verhoev / Laudy VarkeviKlik hier voor details van de opstelling van Arnold Verhoev / Laudy Varkevi 11
    4 Gerard Vlaar/Guus v BinsbergenKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Vlaar/Guus v Binsbergen 10
    5  Sandy Kegels/André Diependaal 10
    6 Anuscha Spaan/Ron TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Anuscha Spaan/Ron Tjioe 9
    7 M Maes/Wim VogelKlik hier voor details van de opstelling van M Maes/Wim Vogel 6
    8 P. vd Heijden/ Marion BlansertKlik hier voor details van de opstelling van P. vd Heijden/ Marion Blansert 6
    9 Ben en Sandra KamerKlik hier voor details van de opstelling van Ben en Sandra Kamer 2
    10 Jan en Tatiana SpaanKlik hier voor details van de opstelling van Jan en Tatiana Spaan 2
Tweede klasse A Bekijken 1 Lida Leurs / Ricus van WervenKlik hier voor details van de opstelling van Lida Leurs / Ricus van Werven 13
    2 Frans & Jeanny PeeperkornKlik hier voor details van de opstelling van Frans & Jeanny Peeperkorn 10
    3 Helen Kossen/ P.EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Helen Kossen/ P.Eleveld 10
    4 Nancy Stoete/Gerard KoperKlik hier voor details van de opstelling van Nancy Stoete/Gerard Koper 9
    5 Claud en Odi JungKlik hier voor details van de opstelling van Claud en Odi Jung 8
    6 Suze Linthorst/Ruud FeijeKlik hier voor details van de opstelling van Suze Linthorst/Ruud Feije 7
    7 Randy Schiff / Eva van WylickKlik hier voor details van de opstelling van Randy Schiff / Eva van Wylick 5
    8 Albert en Audrey van PettenKlik hier voor details van de opstelling van Albert en Audrey van Petten 2
Tweede klasse B Bekijken 1 Denise Kors/George v DalenKlik hier voor details van de opstelling van Denise Kors/George v Dalen 14
    2 Han Kegels/ Josette KegelsKlik hier voor details van de opstelling van Han Kegels/ Josette Kegels 12
    3 John Koppen / Petra van BakelKlik hier voor details van de opstelling van John Koppen / Petra van Bakel 9
    4 Bob en Astrid KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Bob en Astrid Keizer 8
    5 Arjan Linschooten/Anja FolkersKlik hier voor details van de opstelling van Arjan Linschooten/Anja Folkers 7
    6 Ronald en Claudia WiggersKlik hier voor details van de opstelling van Ronald en Claudia Wiggers 7
    7 Lennox en Linda AlblasKlik hier voor details van de opstelling van Lennox en Linda Alblas 5
    8 Van Liempt/Lucie vCranenburghKlik hier voor details van de opstelling van Van Liempt/Lucie vCranenburgh 2

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 09:05