Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel Zondag Wintercompetitie 2004-2005

Stand na de speelronde op zondag 3 oktober 2004

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Hanneke v Willigen/Peter DasKlik hier voor details van de opstelling van Hanneke v Willigen/Peter Das 4
    2 Marieke Visser/Harry vd BergKlik hier voor details van de opstelling van Marieke Visser/Harry vd Berg 4
    3 Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor details van de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten 4
    4 Inge Poelgeest/Winnie v DijkKlik hier voor details van de opstelling van Inge Poelgeest/Winnie v Dijk 3
    5 Lars en Bianca KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Lars en Bianca Keizer 3
    6 Remco vHaarlem/Debbie vEgmondKlik hier voor details van de opstelling van Remco vHaarlem/Debbie vEgmond 1
    7 Barbara Diependaal / Hans JoséKlik hier voor details van de opstelling van Barbara Diependaal / Hans José 1
    8 Gosia Rother/ Daniel BlokmakerKlik hier voor details van de opstelling van Gosia Rother/ Daniel Blokmaker 0
    9 v. Scheijndel / v. ScheijndelKlik hier voor details van de opstelling van v. Scheijndel / v. Scheijndel 0
    10 Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor details van de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 0
Eerste klasse A Bekijken 1 Erik Aarts/Mary vd VlistKlik hier voor details van de opstelling van Erik Aarts/Mary vd Vlist 4
    2 Ronald Liefbroer/Petra LuitjesKlik hier voor details van de opstelling van Ronald Liefbroer/Petra Luitjes 4
    3 Madelon Polman/Coos DümpelKlik hier voor details van de opstelling van Madelon Polman/Coos Dümpel 2
    4 Rob en Mary HertogKlik hier voor details van de opstelling van Rob en Mary Hertog 2
    5 Theo en Alina SpeelmanKlik hier voor details van de opstelling van Theo en Alina Speelman 2
    6 Jaap en Bep HofKlik hier voor details van de opstelling van Jaap en Bep Hof 2
    7 Ruby Boesjes / Jos HesselsKlik hier voor details van de opstelling van Ruby Boesjes / Jos Hessels 0
    8 Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor details van de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel 0
Eerste klasse B Bekijken 1 Gerard Vlaar/Guus v BinsbergenKlik hier voor details van de opstelling van Gerard Vlaar/Guus v Binsbergen 4
    2 JasperKeetlapper/MireilleGrootKlik hier voor details van de opstelling van JasperKeetlapper/MireilleGroot 4
    3  Sandy Kegels/André Diependaal 4
    4 M Maes/Wim VogelKlik hier voor details van de opstelling van M Maes/Wim Vogel 4
    5 Anuscha Spaan/Ron TjioeKlik hier voor details van de opstelling van Anuscha Spaan/Ron Tjioe 3
    6 Arnold Verhoev / Laudy VarkeviKlik hier voor details van de opstelling van Arnold Verhoev / Laudy Varkevi 1
    7 Ben en Sandra KamerKlik hier voor details van de opstelling van Ben en Sandra Kamer 0
    8 Jan en Tatiana SpaanKlik hier voor details van de opstelling van Jan en Tatiana Spaan 0
    9 Rick Tjioe / Jenny ExaltoKlik hier voor details van de opstelling van Rick Tjioe / Jenny Exalto 0
    10 P. vd Heijden/ Marion BlansertKlik hier voor details van de opstelling van P. vd Heijden/ Marion Blansert 0
Tweede klasse A Bekijken 1 Frans & Jeanny PeeperkornKlik hier voor details van de opstelling van Frans & Jeanny Peeperkorn 4
    2 Claud en Odi JungKlik hier voor details van de opstelling van Claud en Odi Jung 4
    3 Suze Linthorst/Ruud FeijeKlik hier voor details van de opstelling van Suze Linthorst/Ruud Feije 3
    4 Lida Leurs / Ricus van WervenKlik hier voor details van de opstelling van Lida Leurs / Ricus van Werven 3
    5 Helen Kossen/ P.EleveldKlik hier voor details van de opstelling van Helen Kossen/ P.Eleveld 1
    6 Nancy Stoete/Gerard KoperKlik hier voor details van de opstelling van Nancy Stoete/Gerard Koper 1
    7 Albert en Audrey van PettenKlik hier voor details van de opstelling van Albert en Audrey van Petten 0
    8 Randy Schiff / Eva van WylickKlik hier voor details van de opstelling van Randy Schiff / Eva van Wylick 0
Tweede klasse B Bekijken 1 Han Kegels/ Josette KegelsKlik hier voor details van de opstelling van Han Kegels/ Josette Kegels 4
    2 Ronald en Claudia WiggersKlik hier voor details van de opstelling van Ronald en Claudia Wiggers 4
    3 Denise Kors/George v DalenKlik hier voor details van de opstelling van Denise Kors/George v Dalen 4
    4 Arjan Linschooten/Anja FolkersKlik hier voor details van de opstelling van Arjan Linschooten/Anja Folkers 4
    5 Lennox en Linda AlblasKlik hier voor details van de opstelling van Lennox en Linda Alblas 0
    6 Van Liempt/Lucie vCranenburghKlik hier voor details van de opstelling van Van Liempt/Lucie vCranenburgh 0
    7 Bob en Astrid KeizerKlik hier voor details van de opstelling van Bob en Astrid Keizer 0
    8 John Koppen / Petra van BakelKlik hier voor details van de opstelling van John Koppen / Petra van Bakel 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 18 Augustus 2019 04:51