Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel Zondag

Eindstand na de speelronde op zondag 22 maart 2015

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 BrendaVerspeek/NicoleHulseboscKlik hier voor details van de opstelling van BrendaVerspeek/NicoleHulsebosc 23
    2 MartinavdLinde/Claudia MasciniKlik hier voor details van de opstelling van MartinavdLinde/Claudia Mascini 21
    3 Ria Trouwen / Sonja DrostKlik hier voor details van de opstelling van Ria Trouwen / Sonja Drost 14
    4 G. vSoelen/M.Heemskerk/WSchoutKlik hier voor details van de opstelling van G. vSoelen/M.Heemskerk/WSchout 13
    5 Inez Abels / Marieke de BieKlik hier voor details van de opstelling van Inez Abels / Marieke de Bie 11
    6 Wil Hirs / Anja Laarse-de VosKlik hier voor details van de opstelling van Wil Hirs / Anja Laarse-de Vos 10
    7 Bep Uitendaal/ Toos SchaapKlik hier voor details van de opstelling van Bep Uitendaal/ Toos Schaap 10
    8 Vanessa Burger/Marije OverbeekKlik hier voor details van de opstelling van Vanessa Burger/Marije Overbeek 9
    9 Mireille G/ Brenda U./MariekeVKlik hier voor details van de opstelling van Mireille G/ Brenda U./MariekeV 9
    10 Invallers worden geregeld 0
Hoofdklasse Bekijken 1 CAMHardebol-Wijnen/AA BerendreKlik hier voor details van de opstelling van CAMHardebol-Wijnen/AA Berendre 15
    2 KimVEs/Anouk vd P/KimBKlik hier voor details van de opstelling van KimVEs/Anouk vd P/KimB 14
    3 Marije Berg / Eelke BontrupKlik hier voor details van de opstelling van Marije Berg / Eelke Bontrup 14
    4 Wendy vS/ Linda K/ Marielle PKlik hier voor details van de opstelling van Wendy vS/ Linda K/ Marielle P 14
    5 Nina Baat/ Mieke dK/AnnemarieRKlik hier voor details van de opstelling van Nina Baat/ Mieke dK/AnnemarieR 14
    6 Yvette B/AnnaliesD/ MarcellaBKlik hier voor details van de opstelling van Yvette B/AnnaliesD/ MarcellaB 13
    7 Sonja Heeren / Bianca SluisKlik hier voor details van de opstelling van Sonja Heeren / Bianca Sluis 12
    8 Astrid B/ Sylvia&JolandaKlik hier voor details van de opstelling van Astrid B/ Sylvia&Jolanda 12
    9 Y Kersten/ M Veen/ D HommesKlik hier voor details van de opstelling van Y Kersten/ M Veen/ D Hommes 8
    10 V Blok/ C. Draijer / M. vd EemKlik hier voor details van de opstelling van V Blok/ C. Draijer / M. vd Eem 4
1e Klasse Bekijken 1 Rianne en Ingrid DuindamKlik hier voor details van de opstelling van Rianne en Ingrid Duindam 19
    2 E vWel / S Rutte/L HardebolKlik hier voor details van de opstelling van E vWel / S Rutte/L Hardebol 17
    3 Diana Keessen / Bianca KromKlik hier voor details van de opstelling van Diana Keessen / Bianca Krom 15
    4 Liesbeth Marjolijn NatasjaKlik hier voor details van de opstelling van Liesbeth Marjolijn Natasja 15
    5 Wendy Stolk / Mariël KleinKlik hier voor details van de opstelling van Wendy Stolk / Mariël Klein 13
    6 Thea Tol / Corrie ZoetemanKlik hier voor details van de opstelling van Thea Tol / Corrie Zoeteman 13
    7 JetIpenb/JoséBiesh/JacquelineKlik hier voor details van de opstelling van JetIpenb/JoséBiesh/Jacqueline 12
    8 Caroline L/ Ellis KKlik hier voor details van de opstelling van Caroline L/  Ellis K 11
    9 IngridJansen/ CynthiaKolenbranKlik hier voor details van de opstelling van IngridJansen/ CynthiaKolenbran 11
    10 Edith vdMeij/Martine VastermanKlik hier voor details van de opstelling van Edith vdMeij/Martine Vasterman 10
    11 MEC Lapré / Rollfs of RoelofsKlik hier voor details van de opstelling van MEC Lapré / Rollfs of Roelofs 9
    12 N Bartelings/MVeenedaal/deHaasKlik hier voor details van de opstelling van N Bartelings/MVeenedaal/deHaas 9
    13 Tineke Schaap / Linda AbelsKlik hier voor details van de opstelling van Tineke Schaap / Linda Abels 7
    14 Mieke Haaijer/Sylvia van BeekKlik hier voor details van de opstelling van Mieke Haaijer/Sylvia van Beek 7

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Augustus 2019 11:13