Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Dames Dubbel Zondag Winter 14/15

Stand na de speelronde op zondag 16 november 2014

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 MartinavdLinde/Claudia MasciniKlik hier voor details van de opstelling van MartinavdLinde/Claudia Mascini 13
    2 BrendaVerspeek/NicoleHulseboscKlik hier voor details van de opstelling van BrendaVerspeek/NicoleHulsebosc 11
    3 MariekeV/ MireilleG/CynthiaVKlik hier voor details van de opstelling van MariekeV/ MireilleG/CynthiaV 9
    4 Nina Baat/ Mieke dK/AnnemarieRKlik hier voor details van de opstelling van Nina Baat/ Mieke dK/AnnemarieR 8
    5 G. vSoelen/M.Heemskerk/WSchoutKlik hier voor details van de opstelling van G. vSoelen/M.Heemskerk/WSchout 8
    6 Ria Trouwen / Sonja DrostKlik hier voor details van de opstelling van Ria Trouwen / Sonja Drost 7
    7 Wil Hirs / Anja Laarse-de VosKlik hier voor details van de opstelling van Wil Hirs / Anja Laarse-de Vos 6
    8 Marije Berg / Eelke BontrupKlik hier voor details van de opstelling van Marije Berg / Eelke Bontrup 2
Hoofdklasse Bekijken 1 Bep Uitendaal/ Toos SchaapKlik hier voor details van de opstelling van Bep Uitendaal/ Toos Schaap 14
    2 V Blok/ C. Draijer / M. vd EemKlik hier voor details van de opstelling van V Blok/ C. Draijer / M. vd Eem 11
    3 Sonja Heeren / Bianca SluisKlik hier voor details van de opstelling van Sonja Heeren / Bianca Sluis 10
    4 Vanessa Burger/Marije OverbeekKlik hier voor details van de opstelling van Vanessa Burger/Marije Overbeek 9
    5 Wendy vS/ Linda K/ Marielle PKlik hier voor details van de opstelling van Wendy vS/ Linda K/ Marielle P 9
    6 KimVEs/Anouk vd P/KimBKlik hier voor details van de opstelling van KimVEs/Anouk vd P/KimB 7
    7 Astrid B/ Sylvia&JolandaKlik hier voor details van de opstelling van Astrid B/ Sylvia&Jolanda 6
    8 Yvette&MarcellaBreek/AnnaliesDKlik hier voor details van de opstelling van Yvette&MarcellaBreek/AnnaliesD 5
    9 Rianne en Ingrid DuindamKlik hier voor details van de opstelling van Rianne en Ingrid Duindam 5
    10 Tineke Schaap / Linda AbelsKlik hier voor details van de opstelling van Tineke Schaap / Linda Abels 4
1e Klasse Bekijken 1 CAMHardebol-Wijnen/AA BerendreKlik hier voor details van de opstelling van CAMHardebol-Wijnen/AA Berendre 16
    2 Edith vdMeij/Martine VastermanKlik hier voor details van de opstelling van Edith vdMeij/Martine Vasterman 12
    3 N Bartelings/MVeenedaal/deHaasKlik hier voor details van de opstelling van N Bartelings/MVeenedaal/deHaas 11
    4 Wendy Stolk / Mariël KleinKlik hier voor details van de opstelling van Wendy Stolk / Mariël Klein 9
    5 Y Kersten/ M Veen/ D HommesKlik hier voor details van de opstelling van Y Kersten/ M Veen/ D Hommes 9
    6 E vWel / S Rutte/L HardebolKlik hier voor details van de opstelling van E vWel / S Rutte/L Hardebol 9
    7 Diana Keessen / Bianca KromKlik hier voor details van de opstelling van Diana Keessen / Bianca Krom 8
    8 Mieke Haaijer/Sylvia van BeekKlik hier voor details van de opstelling van Mieke Haaijer/Sylvia van Beek 8
    9 JetIpenb/JoséBiesh/JacquelineKlik hier voor details van de opstelling van JetIpenb/JoséBiesh/Jacqueline 7
    10 MEC Lapré / Rollfs of RoelofsKlik hier voor details van de opstelling van MEC Lapré / Rollfs of Roelofs 7
    11 MT Schoemaker/BAM BodegravenKlik hier voor details van de opstelling van MT Schoemaker/BAM Bodegraven 5
    12 IngridJansen/ CynthiaKolenbranKlik hier voor details van de opstelling van IngridJansen/ CynthiaKolenbran 5
    13 Liesbeth Eind/MarjoleinH/NatasKlik hier voor details van de opstelling van Liesbeth Eind/MarjoleinH/Natas 5
    14 Sabrina,Nicolette & Rina vdBosKlik hier voor details van de opstelling van Sabrina,Nicolette & Rina vdBos 1

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 21 Augustus 2019 11:34