Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG vanaf januari 2013

Stand na de speelronde op zondag 3 maart 2013

  Details/Uitslagen     Punten
2e Klasse Bekijken 1 Nicolette/Sabrina Bos/Rina BosKlik hier voor details van de opstelling van Nicolette/Sabrina Bos/Rina Bos 15
    2 Mieke Haaijer/Sylvia van BeekKlik hier voor details van de opstelling van Mieke Haaijer/Sylvia van Beek 15
    3 DianaKeessen/MarjoleinHesselinKlik hier voor details van de opstelling van DianaKeessen/MarjoleinHesselin 15
    4 Lydia Verheul / Marlies LapréKlik hier voor details van de opstelling van Lydia Verheul / Marlies Lapré 12
    5 Melanie Koster / Kim UitermarkKlik hier voor details van de opstelling van Melanie Koster / Kim Uitermark 12
    6 Nel vdMeer/ Toos SchaapKlik hier voor details van de opstelling van Nel vdMeer/ Toos Schaap 11
    7 JetIpenb/JoséBiesh/JacquelineKlik hier voor details van de opstelling van JetIpenb/JoséBiesh/Jacqueline 10
    8 Leonie Bloemendaal/KarenBrakelKlik hier voor details van de opstelling van Leonie Bloemendaal/KarenBrakel 9
    9 Amber Hulshof/Denise WolverenKlik hier voor details van de opstelling van Amber Hulshof/Denise Wolveren 8
    10 NicoleJagt/AnjaGennip/NicoleSKlik hier voor details van de opstelling van NicoleJagt/AnjaGennip/NicoleS 8
    11 Kim&WilRoosloot/SaskiaPetersKlik hier voor details van de opstelling van Kim&WilRoosloot/SaskiaPeters 7
    12 Corrie Mulder/Debby MillingenKlik hier voor details van de opstelling van Corrie Mulder/Debby Millingen 7
    13 Nel Abels/RitaDijkstra/HvIngenKlik hier voor details van de opstelling van Nel Abels/RitaDijkstra/HvIngen 6
    14 Dominiq Beerendon/Joke WesselsKlik hier voor details van de opstelling van Dominiq Beerendon/Joke Wessels 5
3e Klasse Bekijken 1 Renée Rosekrans/Karen RuigrokKlik hier voor details van de opstelling van Renée Rosekrans/Karen Ruigrok 20
    2 Corrie Zoeteman/Maartje PostmaKlik hier voor details van de opstelling van Corrie Zoeteman/Maartje Postma 14
    3 Gladys Bakker / Mariska StokxKlik hier voor details van de opstelling van Gladys Bakker / Mariska Stokx 14
    4 CA Lapré / F TeunissenKlik hier voor details van de opstelling van CA Lapré / F Teunissen 13
    5 Lucille Hulst/Jeanine de BestKlik hier voor details van de opstelling van Lucille Hulst/Jeanine de Best 12
    6 Ellen Schouten / Monique VeenKlik hier voor details van de opstelling van Ellen Schouten / Monique Veen 11
    7 Anne-Marie vMeelen/Liane VroomKlik hier voor details van de opstelling van Anne-Marie vMeelen/Liane Vroom 9
    8 Sharon Cahn / Ellen vd HeijdenKlik hier voor details van de opstelling van Sharon Cahn / Ellen vd Heijden 8
    9 HannyPrick/Funda Cosk/Gea VonkKlik hier voor details van de opstelling van HannyPrick/Funda Cosk/Gea Vonk 8
    10 Anne Kraaijkamp/Joanne vd BergKlik hier voor details van de opstelling van Anne Kraaijkamp/Joanne vd Berg 8
    11 ChantalBoshuizen /SabrinaBakerKlik hier voor details van de opstelling van ChantalBoshuizen /SabrinaBaker 8
    12 Iris Laan / Francis KnemeijerKlik hier voor details van de opstelling van Iris Laan / Francis Knemeijer 6
    13 Sandy Luske/Chi WeberKlik hier voor details van de opstelling van Sandy Luske/Chi Weber 5
    14 Gea Vonk / Justine HeijneKlik hier voor details van de opstelling van Gea Vonk / Justine Heijne 4

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 18:55