Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG WINTER 2012/2013

Stand na de speelronde op zondag 28 oktober 2012

  Details/Uitslagen     Punten
2e Klasse Bekijken 1 Esther Dunharden/Claudia HoddeKlik hier voor details van de opstelling van Esther Dunharden/Claudia Hodde 12
    2 JetIpenb/JoséBiesh/JacquelineKlik hier voor details van de opstelling van JetIpenb/JoséBiesh/Jacqueline 8
    3 Amber Hulshof/Denise WolverenKlik hier voor details van de opstelling van Amber Hulshof/Denise Wolveren 7
    4 Nel vdMeer/ Toos SchaapKlik hier voor details van de opstelling van Nel vdMeer/ Toos Schaap 7
    5 NicoleJagt/AnjaGennip/NicoleSKlik hier voor details van de opstelling van NicoleJagt/AnjaGennip/NicoleS 7
    6 Melanie Koster / Kim UitermarkKlik hier voor details van de opstelling van Melanie Koster / Kim Uitermark 6
    7 Corrie Mulder/Debby MillingenKlik hier voor details van de opstelling van Corrie Mulder/Debby Millingen 6
    8 Lydia Verheul / Marlies LapréKlik hier voor details van de opstelling van Lydia Verheul / Marlies Lapré 6
    9 Nicolette/Sabrina Bos/Rina BosKlik hier voor details van de opstelling van Nicolette/Sabrina Bos/Rina Bos 6
    10 Leonie Bloemendaal/KarenBrakelKlik hier voor details van de opstelling van Leonie Bloemendaal/KarenBrakel 5
    11 Marion Bonnema / Ineke PeetKlik hier voor details van de opstelling van Marion Bonnema / Ineke Peet 5
    12 Nel Abels/RitaDijkstra/HvIngenKlik hier voor details van de opstelling van Nel Abels/RitaDijkstra/HvIngen 5
    13 Sharon Cahn / Ellen vd HeijdenKlik hier voor details van de opstelling van Sharon Cahn / Ellen vd Heijden 2
    14 HannyPrick/Funda Cosk/ToosSchaKlik hier voor details van de opstelling van HannyPrick/Funda Cosk/ToosScha 2
3e Klasse Bekijken 1 DianaKeessen/MarjoleinHesselinKlik hier voor details van de opstelling van DianaKeessen/MarjoleinHesselin 12
    2 Renée Rosekrans/Karen RuigrokKlik hier voor details van de opstelling van Renée Rosekrans/Karen Ruigrok 9
    3 Dominiq Beerendon/Joke WesselsKlik hier voor details van de opstelling van Dominiq Beerendon/Joke Wessels 8
    4 Kim Roosloot / Saskia PetersKlik hier voor details van de opstelling van Kim Roosloot / Saskia Peters 8
    5 Corrie Zoeteman/Maartje PostmaKlik hier voor details van de opstelling van Corrie Zoeteman/Maartje Postma 8
    6 CA Lapré / F TeunissenKlik hier voor details van de opstelling van CA Lapré / F Teunissen 7
    7 Lucille Hulst/Jeanine de BestKlik hier voor details van de opstelling van Lucille Hulst/Jeanine de Best 7
    8 Gladys Bakker / Mariska StokxKlik hier voor details van de opstelling van Gladys Bakker / Mariska Stokx 6
    9 Anne-Marie vMeelen/Liane VroomKlik hier voor details van de opstelling van Anne-Marie vMeelen/Liane Vroom 6
    10 ChantalBoshuizen /SabrinaBakerKlik hier voor details van de opstelling van ChantalBoshuizen /SabrinaBaker 5
    11 Ellen Schouten / Monique VeenKlik hier voor details van de opstelling van Ellen Schouten / Monique Veen 5
    12 Anne Kraaijkamp/Joanne vd BergKlik hier voor details van de opstelling van Anne Kraaijkamp/Joanne vd Berg 2
    13 Gea Vonk / Justine HeijneKlik hier voor details van de opstelling van Gea Vonk / Justine Heijne 1
    14 Iris Laan / Francis KnemeijerKlik hier voor details van de opstelling van Iris Laan / Francis Knemeijer 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 13:50