Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG WINTER 2012/2013

Stand na de speelronde op zondag 18 november 2012

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 Q Hartemink/ OSentis/RAbreschKlik hier voor details van de opstelling van Q Hartemink/ OSentis/RAbresch 13
    2 Ria Trouwen / Sonja DrostKlik hier voor details van de opstelling van Ria Trouwen / Sonja Drost 11
    3 Martina L./Claudia M./Lydia W.Klik hier voor details van de opstelling van Martina L./Claudia M./Lydia W. 10
    4 Marieke Visser/Mireille GrootKlik hier voor details van de opstelling van Marieke Visser/Mireille Groot 10
    5 Inez Abels / Marieke de BieKlik hier voor details van de opstelling van Inez Abels / Marieke de Bie 9
    6 G. vSoelen/M.Heemskerk/WSchoutKlik hier voor details van de opstelling van G. vSoelen/M.Heemskerk/WSchout 8
    7 BrendaVerspeek/NicoleHulseboscKlik hier voor details van de opstelling van BrendaVerspeek/NicoleHulsebosc 7
    8 Bianca en Silvia NoordermeerKlik hier voor details van de opstelling van Bianca en Silvia Noordermeer 5
    9 Jenny Exalto / Anja DingerdisKlik hier voor details van de opstelling van Jenny Exalto / Anja Dingerdis 5
    10 Wil Hirs / Anja Laarse-de VosKlik hier voor details van de opstelling van Wil Hirs / Anja Laarse-de Vos 2
Hoofdklasse Bekijken 1 Bep, Deborah & Bianca KromKlik hier voor details van de opstelling van Bep, Deborah & Bianca Krom 14
    2 HCMUitendaal-Nederstigt/CCM ScKlik hier voor details van de opstelling van HCMUitendaal-Nederstigt/CCM Sc 11
    3 Vanessa Burger/Marije OverbeekKlik hier voor details van de opstelling van Vanessa Burger/Marije Overbeek 10
    4 Denise Koole / Odi JungKlik hier voor details van de opstelling van Denise Koole / Odi Jung 8
    5 Marije Berg / Eelke BontrupKlik hier voor details van de opstelling van Marije Berg / Eelke Bontrup 6
    6 Annet Berendregt / Ellen NordeKlik hier voor details van de opstelling van Annet Berendregt / Ellen Norde 6
    7 Y Kersten/ M Veen/ D HommesKlik hier voor details van de opstelling van Y Kersten/ M Veen/ D Hommes 6
    8 Rianne en Ingrid DuindamKlik hier voor details van de opstelling van Rianne en Ingrid Duindam 3
Eerste Klasse Bekijken 1 JJG Riemsdijk / DS DuppenKlik hier voor details van de opstelling van JJG Riemsdijk / DS Duppen 15
    2 Edith Bos /Martine VastermanKlik hier voor details van de opstelling van Edith Bos /Martine Vasterman 10
    3 W v Straten/ C Kramer/ L KoperKlik hier voor details van de opstelling van W v Straten/ C Kramer/ L Koper 10
    4 Lydia Du / Wilma vM/ Selina ScKlik hier voor details van de opstelling van Lydia Du / Wilma vM/ Selina Sc 9
    5 ManineKoetsier/Francis BettinkKlik hier voor details van de opstelling van ManineKoetsier/Francis Bettink 9
    6 V Blok/ C. Draijer / M. vd EemKlik hier voor details van de opstelling van V Blok/ C. Draijer / M. vd Eem 8
    7 Tineke Schaap / Linda AbelsKlik hier voor details van de opstelling van Tineke Schaap / Linda Abels 8
    8 Irene Honkoop/Mireille HirsKlik hier voor details van de opstelling van Irene Honkoop/Mireille Hirs 8
    9 Sonja Heeren / Bianca SluisKlik hier voor details van de opstelling van Sonja Heeren / Bianca Sluis 6
    10 NadiaBartelings/MirelVeenedaalKlik hier voor details van de opstelling van NadiaBartelings/MirelVeenedaal 5
    11 Elena vWel / SandyLuskeKlik hier voor details van de opstelling van Elena vWel / SandyLuske 4
    12 Mieke Haaijer/Sylvia van BeekKlik hier voor details van de opstelling van Mieke Haaijer/Sylvia van Beek 4

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 18:50