Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG WINTER 2011/2012 (jan t/m mrt)

Stand na de speelronde op zondag 4 maart 2012

  Details/Uitslagen     Punten
2e Klasse Bekijken 1 Edith Bos /Martine VastermanKlik hier voor details van de opstelling van Edith Bos /Martine Vasterman 17
    2 Mieke Haaijer/Sylvia van BeekKlik hier voor details van de opstelling van Mieke Haaijer/Sylvia van Beek 17
    3 Nicole Jagt / Anja GennipKlik hier voor details van de opstelling van Nicole Jagt / Anja Gennip 14
    4 Esther Dunharden/Claudia HoddeKlik hier voor details van de opstelling van Esther Dunharden/Claudia Hodde 14
    5 Marion Bonnema / Ineke PeetKlik hier voor details van de opstelling van Marion Bonnema / Ineke Peet 11
    6 Amber Hulshof/Denise WolverenKlik hier voor details van de opstelling van Amber Hulshof/Denise Wolveren 11
    7 Nicolette/Sabrina Bos/Rina BosKlik hier voor details van de opstelling van Nicolette/Sabrina Bos/Rina Bos 11
    8 Nel Abels/Rita Dijkstra/M BoerKlik hier voor details van de opstelling van Nel Abels/Rita Dijkstra/M Boer 10
    9 JetIpenb/JoséBiesh/JacquelineKlik hier voor details van de opstelling van JetIpenb/JoséBiesh/Jacqueline 10
    10 Leonie Bloemendaal/KarenBrakelKlik hier voor details van de opstelling van Leonie Bloemendaal/KarenBrakel 10
    11 Lydia Verheul / Marlies LapréKlik hier voor details van de opstelling van Lydia Verheul / Marlies Lapré 7
    12 Sharon Cahn / Ellen vd HeijdenKlik hier voor details van de opstelling van Sharon Cahn / Ellen vd Heijden 6
    13 Dominiq Beerendon/Joke WesselsKlik hier voor details van de opstelling van Dominiq Beerendon/Joke Wessels 2
    14 Team onbekend 0
3e Klasse Bekijken 1 Corrie Mulder/Debby MillingenKlik hier voor details van de opstelling van Corrie Mulder/Debby Millingen 16
    2 Melanie Koster / Kim UitermarkKlik hier voor details van de opstelling van Melanie Koster / Kim Uitermark 16
    3 CA Lapré / F TeunissenKlik hier voor details van de opstelling van CA Lapré / F Teunissen 11
    4 Wendy Pouw / Saskia GrootKlik hier voor details van de opstelling van Wendy Pouw / Saskia Groot 11
    5 Anne-Marie vMeelen/Liane VroomKlik hier voor details van de opstelling van Anne-Marie vMeelen/Liane Vroom 11
    6 Renée RosekransKlik hier voor details van de opstelling van Renée Rosekrans 11
    7 MoniqueVonk/Brigitte vCappelleKlik hier voor details van de opstelling van MoniqueVonk/Brigitte vCappelle 10
    8 ChantalBosh/SabrinaBakerKristaKlik hier voor details van de opstelling van ChantalBosh/SabrinaBakerKrista 6
    9 Ronny Wijnalda / Marja EijkhofKlik hier voor details van de opstelling van Ronny Wijnalda / Marja Eijkhof 4
    10 Saskia Augustin/Natasja SleweKlik hier voor details van de opstelling van Saskia Augustin/Natasja Slewe 4

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 9 December 2019 00:05