Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG WINTER 2011/2012 (jan t/m mrt)

Stand na de speelronde op zondag 8 januari 2012

  Details/Uitslagen     Punten
2e Klasse Bekijken 1 Esther Dunharden/Claudia HoddeKlik hier voor details van de opstelling van Esther Dunharden/Claudia Hodde 4
    2 JetIpenb/JoséBiesh/JacquelineKlik hier voor details van de opstelling van JetIpenb/JoséBiesh/Jacqueline 4
    3 Amber Hulshof/Denise WolverenKlik hier voor details van de opstelling van Amber Hulshof/Denise Wolveren 4
    4 Nel Abels/Rita Dijkstra/M BoerKlik hier voor details van de opstelling van Nel Abels/Rita Dijkstra/M Boer 4
    5 Edith Bos /Martine VastermanKlik hier voor details van de opstelling van Edith Bos /Martine Vasterman 4
    6 Nicole Jagt / Anja GennipKlik hier voor details van de opstelling van Nicole Jagt / Anja Gennip 4
    7 Mieke Haaijer/Sylvia van BeekKlik hier voor details van de opstelling van Mieke Haaijer/Sylvia van Beek 3
    8 Marion Bonnema / Ineke PeetKlik hier voor details van de opstelling van Marion Bonnema / Ineke Peet 1
    9 Team onbekend 0
    10 Sharon Cahn / Ellen vd HeijdenKlik hier voor details van de opstelling van Sharon Cahn / Ellen vd Heijden 0
    11 Lydia Verheul / Marlies LapréKlik hier voor details van de opstelling van Lydia Verheul / Marlies Lapré 0
    12 Nicolette/Sabrina Bos/Rina BosKlik hier voor details van de opstelling van Nicolette/Sabrina Bos/Rina Bos 0
    13 Dominiq Beerendon/Joke WesselsKlik hier voor details van de opstelling van Dominiq Beerendon/Joke Wessels 0
    14 Leonie Bloemendaal/KarenBrakelKlik hier voor details van de opstelling van Leonie Bloemendaal/KarenBrakel 0
3e Klasse Bekijken 1 Melanie Koster / Kim UitermarkKlik hier voor details van de opstelling van Melanie Koster / Kim Uitermark 4
    2 Corrie Mulder/Debby MillingenKlik hier voor details van de opstelling van Corrie Mulder/Debby Millingen 4
    3 Ronny Wijnalda / Marja EijkhofKlik hier voor details van de opstelling van Ronny Wijnalda / Marja Eijkhof 4
    4 Renée RosekransKlik hier voor details van de opstelling van Renée Rosekrans 3
    5 Wendy Pouw / Saskia GrootKlik hier voor details van de opstelling van Wendy Pouw / Saskia Groot 3
    6 ChantalBosh/SabrinaBakerKristaKlik hier voor details van de opstelling van ChantalBosh/SabrinaBakerKrista 1
    7 Saskia Augustin/Natasja SleweKlik hier voor details van de opstelling van Saskia Augustin/Natasja Slewe 1
    8 MoniqueVonk/Brigitte vCappelleKlik hier voor details van de opstelling van MoniqueVonk/Brigitte vCappelle 0
    9 Anne-Marie vMeelen/Liane VroomKlik hier voor details van de opstelling van Anne-Marie vMeelen/Liane Vroom 0
    10 CA Lapré / F TeunissenKlik hier voor details van de opstelling van CA Lapré / F Teunissen 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 20 Augustus 2019 05:30