Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG WINTER 2011/2012

Stand na de speelronde op zondag 27 november 2011

  Details/Uitslagen     Punten
2e Klasse Bekijken 1 Valeska Blok/Christina DraijerKlik hier voor details van de opstelling van Valeska Blok/Christina Draijer 18
    2 Edith Bos /Martine VastermanKlik hier voor details van de opstelling van Edith Bos /Martine Vasterman 14
    3 Ellis Kuijper/Caroline LauppeKlik hier voor details van de opstelling van Ellis Kuijper/Caroline Lauppe 13
    4 AE Dijkema/MM Klein SchiphorstKlik hier voor details van de opstelling van AE Dijkema/MM Klein Schiphorst 13
    5 Nicolette/Sabrina Bos/Rina BosKlik hier voor details van de opstelling van Nicolette/Sabrina Bos/Rina Bos 12
    6 Mieke Haaijer/Sylvia van BeekKlik hier voor details van de opstelling van Mieke Haaijer/Sylvia van Beek 11
    7 JetIpenb/JoséBiesh/JacquelineKlik hier voor details van de opstelling van JetIpenb/JoséBiesh/Jacqueline 11
    8 Marion Bonnema / Ineke PeetKlik hier voor details van de opstelling van Marion Bonnema / Ineke Peet 8
    9 Nicole Jagt / Anja GennipKlik hier voor details van de opstelling van Nicole Jagt / Anja Gennip 8
    10 Sharon Cahn / Ellen vd HeijdenKlik hier voor details van de opstelling van Sharon Cahn / Ellen vd Heijden 8
    11 Dominiq Beerendon/Joke WesselsKlik hier voor details van de opstelling van Dominiq Beerendon/Joke Wessels 7
    12 Lydia Verheul / Marlies LapréKlik hier voor details van de opstelling van Lydia Verheul / Marlies Lapré 7
    13 Corrie Mulder/Debby MillingenKlik hier voor details van de opstelling van Corrie Mulder/Debby Millingen 6
    14 Anne-Marie vMeelen/Liane VroomKlik hier voor details van de opstelling van Anne-Marie vMeelen/Liane Vroom 4
3e Klasse Bekijken 1 Esther Dunharden/Claudia HoddeKlik hier voor details van de opstelling van Esther Dunharden/Claudia Hodde 20
    2 Nel Abels/Rita Dijkstra/M BoerKlik hier voor details van de opstelling van Nel Abels/Rita Dijkstra/M Boer 15
    3 Melanie Koster / Kim UitermarkKlik hier voor details van de opstelling van Melanie Koster / Kim Uitermark 11
    4 Wendy Pouw / Saskia GrootKlik hier voor details van de opstelling van Wendy Pouw / Saskia Groot 10
    5 CA Lapré / F TeunissenKlik hier voor details van de opstelling van CA Lapré / F Teunissen 9
    6 MoniqueVonk/Brigitte vCappelleKlik hier voor details van de opstelling van MoniqueVonk/Brigitte vCappelle 7
    7 Ronny Wijnalda / Marja EijkhofKlik hier voor details van de opstelling van Ronny Wijnalda / Marja Eijkhof 7
    8 ChantalBosh/SabrinaBakerKristaKlik hier voor details van de opstelling van ChantalBosh/SabrinaBakerKrista 1

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Augustus 2019 09:23