Standen na een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG WINTER 2011/2012

Stand na de speelronde op zondag 2 oktober 2011

  Details/Uitslagen     Punten
2e Klasse Bekijken 1 Edith Bos /Martine VastermanKlik hier voor details van de opstelling van Edith Bos /Martine Vasterman 4
    2 Nicolette/Sabrina Bos/Rina BosKlik hier voor details van de opstelling van Nicolette/Sabrina Bos/Rina Bos 4
    3 Valeska Blok/Christina DraijerKlik hier voor details van de opstelling van Valeska Blok/Christina Draijer 4
    4 Dominiq Beerendon/Joke WesselsKlik hier voor details van de opstelling van Dominiq Beerendon/Joke Wessels 4
    5 Nicole Jagt / Anja GennipKlik hier voor details van de opstelling van Nicole Jagt / Anja Gennip 4
    6 AE Dijkema/MM Klein SchiphorstKlik hier voor details van de opstelling van AE Dijkema/MM Klein Schiphorst 3
    7 Marion Bonnema / Ineke PeetKlik hier voor details van de opstelling van Marion Bonnema / Ineke Peet 2
    8 Mieke Haaijer/Sylvia van BeekKlik hier voor details van de opstelling van Mieke Haaijer/Sylvia van Beek 2
    9 Corrie Mulder/Debby MillingenKlik hier voor details van de opstelling van Corrie Mulder/Debby Millingen 1
    10 Sharon Cahn / Ellen vd HeijdenKlik hier voor details van de opstelling van Sharon Cahn / Ellen vd Heijden 0
    11 JetIpenb/JoséBiesh/JacquelineKlik hier voor details van de opstelling van JetIpenb/JoséBiesh/Jacqueline 0
    12 Ellis Kuijper/Caroline LauppeKlik hier voor details van de opstelling van Ellis Kuijper/Caroline Lauppe 0
    13 Lydia Verheul / Marlies LapréKlik hier voor details van de opstelling van Lydia Verheul / Marlies Lapré 0
    14 Anne-Marie vMeelen/Liane VroomKlik hier voor details van de opstelling van Anne-Marie vMeelen/Liane Vroom 0
3e Klasse Bekijken 1 Esther Dunharden/Claudia HoddeKlik hier voor details van de opstelling van Esther Dunharden/Claudia Hodde 4
    2 Nel Abels/Rita Dijkstra/M BoerKlik hier voor details van de opstelling van Nel Abels/Rita Dijkstra/M Boer 4
    3 CA Lapré / F TeunissenKlik hier voor details van de opstelling van CA Lapré / F Teunissen 4
    4 Melanie Koster / Kim UitermarkKlik hier voor details van de opstelling van Melanie Koster / Kim Uitermark 3
    5 MoniqueVonk/Brigitte vCappelleKlik hier voor details van de opstelling van MoniqueVonk/Brigitte vCappelle 1
    6 Ronny Wijnalda / Marja EijkhofKlik hier voor details van de opstelling van Ronny Wijnalda / Marja Eijkhof 0
    7 Wendy Pouw / Saskia GrootKlik hier voor details van de opstelling van Wendy Pouw / Saskia Groot 0
    8 ChantalBosh/SabrinaBakerKristaKlik hier voor details van de opstelling van ChantalBosh/SabrinaBakerKrista 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 21 Augustus 2019 06:07